BulgariaBulgaria
Liga a DouaLiga a Doua
Etapa 16

Nesebar vs Fratria Pronostic și Sfaturi de Pariuri

15 nov. 2026
12:30
Gradski stadion, Nesebar

Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Încredere
Ești de acord cu această predicție?

Sfaturi de pariere

10%
45%
45%
NesebarRemizăFratria
Rezultat
Fratria
45%
Total goluri
Peste 2.5
56%
Ambele echipe marchează
Da
64%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.

Statistici Cheie

Nesebar1
0Remize
1Fratria
2.5Medie Goluri
50%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
8 mar. 2025Nesebar3-1Fratria
25 aug. 2024Fratria1-0Nesebar
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Nesebar vs Fratria: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Fratria cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Nesebar vs Fratria?
Ambele echipe marchează: Da (64% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Nesebar vs Fratria?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Nesebar vs Fratria?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (56% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Nesebar vs Fratria?
Nesebar vs Fratria are loc pe 15 nov. 2026 la Gradski stadion.

Informații suplimentare

#EchipaPVELGFGAGDpuncteFormă
1CSKA Sofia IICSKA Sofia II148422913+1628
2Chernomorets 1919 BurgasChernomorets 1919 Burgas148422410+1428
3VihrenVihren147522613+1326
4Lokomotiv G. OryahovitsaLokomotiv G. Oryahovitsa146531310+323
5Yantra 2019Yantra 2019147251914+523
6FratriaFratria136431812+622
7BeroeBeroe146352118+321
8Hebar 1918Hebar 1918146262924+520
9Rilski SportistRilski Sportist145541513+220
10Etar Veliko TarnovoEtar Veliko Tarnovo136252221+120
11Ludogorets IILudogorets II125341713+418
12NesebarNesebar145362221+118
13MarekMarek145361618-218
14Spartak PlevenSpartak Pleven135261424-1017
15MontanaMontana134271727-1014
16Sportist SvogeSportist Svoge13256914-511
17DobrudzhaDobrudzha132381326-139
18Pirin BlagoevgradPirin Blagoevgrad140113538-331
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Nesebar
DEDDD
10Jucat
2Victories
3Remize
5Înfrângeri
Puncte/Meci0.9
Proc. de Victorie %20%
Goluri/Meci2.5
Medie Goluri1
Medie Concediate1.5
Ambele Echipe Marchează60%
Fără goluri primite10%
Nu a marcat40%

Meciuri Recente

31 oct.Dvs Chernomorets 1919 Burgas1-2
23 oct.Dla Hebar 19181-2
18 oct.Dvs CSKA Sofia0-2
10 oct.Evs CSKA Sofia II0-0
27 sept.Dla Vihren0-2
Fratria
VVDDD
10Jucat
3Victories
4Remize
3Înfrângeri
Puncte/Meci1.3
Proc. de Victorie %30%
Goluri/Meci2.7
Medie Goluri1.4
Medie Concediate1.3
Ambele Echipe Marchează70%
Fără goluri primite20%
Nu a marcat10%

Meciuri Recente

28 oct.Dvs Montana1-2
18 oct.Dvs Botev Vratsa1-2
9 oct.Dla Etar Veliko Tarnovo0-2
27 sept.Vvs Spartak Pleven3-0
20 sept.Vla Pirin Blagoevgrad2-1

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri2
Medie Goluri2.5
Ambele Echipe Marchează50%
Peste 2.5 Goluri50%
Peste 1.5 Goluri50%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Nesebar31.5 pe meci
Fratria21 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Nesebar0 (0%)
Fratria1 (50%)
8 mar. 2025Liga a DouaNesebar3-1Fratria
25 aug. 2024Liga a DouaFratria1-0Nesebar

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.