Etapa 15
Beroe vs Pirin Blagoevgrad Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Stadion Beroe, Stara Zagora
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
BeroeRemizăPirin Blagoevgrad
Rezultat
Beroe
45%
Total goluri
Peste 2.5
50%
Ambele echipe marchează
Nu
59%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
4Remize
0
2.44Medie Goluri
56%Ambele Echipe Marchează
33%Peste 2.5
12 mai 2024Beroe2-0Pirin Blagoevgrad
3 nov. 2023Beroe0-0Pirin Blagoevgrad
14 iul. 2023Pirin Blagoevgrad1-2Beroe
31 mai 2023Beroe1-1Pirin Blagoevgrad
30 apr. 2023Beroe1-0Pirin Blagoevgrad
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Beroe vs Pirin Blagoevgrad?
Modelul nostru prezice Beroe cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Beroe vs Pirin Blagoevgrad?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Beroe vs Pirin Blagoevgrad?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (50% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Beroe vs Pirin Blagoevgrad?
Ambele echipe marchează: Nu (59% încredere).
Când și unde se joacă Beroe vs Pirin Blagoevgrad?
Beroe vs Pirin Blagoevgrad are loc pe 8 nov. 2026 la Stadion Beroe.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 7 | 4 | 2 | 26 | 12 | +14 | 25 | ||
| 2 | 13 | 7 | 4 | 2 | 26 | 13 | +13 | 25 | ||
| 3 | 13 | 7 | 4 | 2 | 22 | 9 | +13 | 25 | ||
| 4 | 12 | 6 | 4 | 2 | 17 | 10 | +7 | 22 | ||
| 5 | 13 | 6 | 3 | 4 | 21 | 16 | +5 | 21 | ||
| 6 | 13 | 6 | 2 | 5 | 29 | 21 | +8 | 20 | ||
| 7 | 13 | 6 | 2 | 5 | 16 | 14 | +2 | 20 | ||
| 8 | 13 | 5 | 5 | 3 | 11 | 10 | +1 | 20 | ||
| 9 | 13 | 5 | 4 | 4 | 15 | 13 | +2 | 19 | ||
| 10 | 13 | 5 | 3 | 5 | 15 | 15 | 0 | 18 | ||
| 11 | 13 | 5 | 3 | 5 | 21 | 19 | +2 | 18 | ||
| 12 | 13 | 5 | 2 | 6 | 14 | 24 | -10 | 17 | ||
| 13 | 12 | 5 | 2 | 5 | 20 | 21 | -1 | 17 | ||
| 14 | 11 | 4 | 3 | 4 | 12 | 12 | 0 | 15 | ||
| 15 | 13 | 2 | 5 | 6 | 9 | 14 | -5 | 11 | ||
| 16 | 12 | 3 | 2 | 7 | 15 | 26 | -11 | 11 | ||
| 17 | 12 | 2 | 3 | 7 | 12 | 21 | -9 | 9 | ||
| 18 | 13 | 0 | 1 | 12 | 5 | 36 | -31 | 1 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VVDDV
10Jucat
4Victories
3Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.5 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 3.2 |
| Medie Goluri | 1.6 |
| Medie Concediate | 1.6 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
23 oct.Vvs Rilski Sportist3-1
17 oct.Dvs Ludogoreț0-3
10 oct.Dla Marek2-3
4 oct.Vla FK Minyor Pernik2-1
27 sept.Vvs Yantra 20191-0
DDEDD
10Jucat
0Victories
1Remize
9Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.1 |
| Proc. de Victorie % | 0% |
| Goluri/Meci | 3.1 |
| Medie Goluri | 0.3 |
| Medie Concediate | 2.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 30% |
| Fără goluri primite | 0% |
| Nu a marcat | 70% |
Meciuri Recente
23 oct.Dla Lokomotiv G. Oryahovitsa0-2
17 oct.Dvs Hebar 19181-4
10 oct.Evs Spartak Pleven1-1
26 sept.Dla Rilski Sportist0-1
20 sept.Dvs Fratria1-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 9 |
| Medie Goluri | 2.44 |
| Ambele Echipe Marchează | 56% |
| Peste 2.5 Goluri | 33% |
| Peste 1.5 Goluri | 67% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Beroe | 14 | 1.56 pe meci |
| Pirin Blagoevgrad | 8 | 0.89 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Beroe | 4 (44%) |
| Pirin Blagoevgrad | 2 (22%) |
12 mai 2024Prima LigăBeroe2-0Pirin Blagoevgrad
3 nov. 2023Prima LigăBeroe0-0Pirin Blagoevgrad
14 iul. 2023Prima LigăPirin Blagoevgrad1-2Beroe
31 mai 2023Prima LigăBeroe1-1Pirin Blagoevgrad
30 apr. 2023Prima LigăBeroe1-0Pirin Blagoevgrad
7 oct. 2022Prima LigăPirin Blagoevgrad0-0Beroe
19 nov. 2021Prima LigăBeroe1-1Pirin Blagoevgrad
2 aug. 2021Prima LigăPirin Blagoevgrad2-3Beroe
21 oct. 2020Cupa BulgarieiPirin Blagoevgrad3-4Beroe

