Etapa 15
Fratria vs Sportist Svoge Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Albena Stadium
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
FratriaRemizăSportist Svoge
Rezultat
Fratria
45%
Total goluri
Sub 2.5
58%
Ambele echipe marchează
Nu
56%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
0Remize
0
2.25Medie Goluri
25%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
28 feb. 2026Sportist Svoge0-3Fratria
23 aug. 2025Fratria2-1Sportist Svoge
8 dec. 2024Fratria2-0Sportist Svoge
27 iul. 2024Sportist Svoge0-1Fratria
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Fratria vs Sportist Svoge?
Modelul nostru prezice Fratria cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Fratria vs Sportist Svoge?
Ambele echipe marchează: Nu (56% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Fratria vs Sportist Svoge?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Fratria vs Sportist Svoge?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (58% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Fratria vs Sportist Svoge?
Fratria vs Sportist Svoge are loc pe 9 nov. 2026 la Albena Stadium.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 7 | 4 | 2 | 26 | 12 | +14 | 25 | ||
| 2 | 13 | 7 | 4 | 2 | 26 | 13 | +13 | 25 | ||
| 3 | 13 | 7 | 4 | 2 | 22 | 9 | +13 | 25 | ||
| 4 | 12 | 6 | 4 | 2 | 17 | 10 | +7 | 22 | ||
| 5 | 13 | 6 | 3 | 4 | 21 | 16 | +5 | 21 | ||
| 6 | 13 | 6 | 2 | 5 | 29 | 21 | +8 | 20 | ||
| 7 | 13 | 6 | 2 | 5 | 16 | 14 | +2 | 20 | ||
| 8 | 13 | 5 | 5 | 3 | 11 | 10 | +1 | 20 | ||
| 9 | 13 | 5 | 4 | 4 | 15 | 13 | +2 | 19 | ||
| 10 | 13 | 5 | 3 | 5 | 15 | 15 | 0 | 18 | ||
| 11 | 13 | 5 | 3 | 5 | 21 | 19 | +2 | 18 | ||
| 12 | 13 | 5 | 2 | 6 | 14 | 24 | -10 | 17 | ||
| 13 | 12 | 5 | 2 | 5 | 20 | 21 | -1 | 17 | ||
| 14 | 11 | 4 | 3 | 4 | 12 | 12 | 0 | 15 | ||
| 15 | 13 | 2 | 5 | 6 | 9 | 14 | -5 | 11 | ||
| 16 | 12 | 3 | 2 | 7 | 15 | 26 | -11 | 11 | ||
| 17 | 12 | 2 | 3 | 7 | 12 | 21 | -9 | 9 | ||
| 18 | 13 | 0 | 1 | 12 | 5 | 36 | -31 | 1 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EVVDD
10Jucat
4Victories
4Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.6 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 2.6 |
| Medie Goluri | 1.5 |
| Medie Concediate | 1.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
18 oct.Dvs Botev Vratsa1-2
9 oct.Dla Etar Veliko Tarnovo0-2
27 sept.Vvs Spartak Pleven3-0
20 sept.Vla Pirin Blagoevgrad2-1
15 sept.Ela Ludogorets II1-1
DVDDE
10Jucat
1Victories
3Remize
6Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.6 |
| Proc. de Victorie % | 10% |
| Goluri/Meci | 1.8 |
| Medie Goluri | 0.6 |
| Medie Concediate | 1.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 60% |
Meciuri Recente
23 oct.Ela Chernomorets 1919 Burgas1-1
10 oct.Dvs Hebar 19181-3
27 sept.Dla CSKA Sofia II0-1
21 sept.Vvs Vihren3-2
13 sept.Dla Beroe0-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 4 |
| Medie Goluri | 2.25 |
| Ambele Echipe Marchează | 25% |
| Peste 2.5 Goluri | 50% |
| Peste 1.5 Goluri | 75% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Fratria | 8 | 2 pe meci |
| Sportist Svoge | 1 | 0.25 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Fratria | 3 (75%) |
| Sportist Svoge | 0 (0%) |
28 feb. 2026Liga a DouaSportist Svoge0-3Fratria
23 aug. 2025Liga a DouaFratria2-1Sportist Svoge
8 dec. 2024Liga a DouaFratria2-0Sportist Svoge
27 iul. 2024Liga a DouaSportist Svoge0-1Fratria

