Etapa 20
Xelajú vs Guastatoya Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Estadio Mario Camposeco, Quetzaltenango
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
XelajúRemizăGuastatoya
Rezultat
Xelajú
45%
Total goluri
Peste 2.5
51%
Ambele echipe marchează
Da
58%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
7Remize
5
2.3Medie Goluri
55%Ambele Echipe Marchează
45%Peste 2.5
13 sept. 2026Guastatoya2-1Xelajú
29 mar. 2026Xelajú1-1Guastatoya
8 feb. 2026Guastatoya1-0Xelajú
26 oct. 2025Guastatoya1-2Xelajú
18 aug. 2025Xelajú5-0Guastatoya
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Xelajú vs Guastatoya?
Modelul nostru prezice Xelajú cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Xelajú vs Guastatoya?
Ambele echipe marchează: Da (58% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Xelajú vs Guastatoya?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Xelajú vs Guastatoya?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (51% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Xelajú vs Guastatoya?
Xelajú vs Guastatoya are loc pe 15 nov. 2026 la Estadio Mario Camposeco.
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DVDVE
10Jucat
4Victories
2Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 2.8 |
| Medie Goluri | 1.5 |
| Medie Concediate | 1.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
29 oct.Ela Mixco0-0
24 oct.Vvs Municipal1-0
20 oct.Dla Antigua GFC0-3
15 oct.Vvs Malacateco2-1
10 oct.Dla Aurora1-2
DEEDE
10Jucat
4Victories
4Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.6 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 2.4 |
| Medie Goluri | 1.2 |
| Medie Concediate | 1.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 80% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
30 oct.Ela Marquense0-0
25 oct.Dvs Mixco1-3
19 oct.Ela Municipal1-1
15 oct.Evs Antigua GFC1-1
11 oct.Dla Malacateco0-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 2.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 55% |
| Peste 2.5 Goluri | 45% |
| Peste 1.5 Goluri | 75% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Xelajú | 26 | 1.3 pe meci |
| Guastatoya | 20 | 1 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Xelajú | 6 (30%) |
| Guastatoya | 4 (20%) |
13 sept. 2026Liga NaționalăGuastatoya2-1Xelajú
29 mar. 2026Liga NaționalăXelajú1-1Guastatoya
8 feb. 2026Liga NaționalăGuastatoya1-0Xelajú
26 oct. 2025Liga NaționalăGuastatoya1-2Xelajú
18 aug. 2025Liga NaționalăXelajú5-0Guastatoya
13 apr. 2025Liga NaționalăGuastatoya2-2Xelajú
9 feb. 2025Liga NaționalăXelajú1-0Guastatoya
15 sept. 2024Liga NaționalăGuastatoya1-1Xelajú
17 mar. 2024Liga NaționalăGuastatoya1-1Xelajú
8 oct. 2023Liga NaționalăXelajú2-1Guastatoya
21 mai 2023Liga NaționalăXelajú2-1Guastatoya
17 mai 2023Liga NaționalăGuastatoya1-1Xelajú
7 mai 2023Liga NaționalăGuastatoya0-3Xelajú
5 mar. 2023Liga NaționalăXelajú0-0Guastatoya
23 oct. 2022Liga NaționalăGuastatoya2-1Xelajú
14 aug. 2022Liga NaționalăXelajú1-1Guastatoya
30 apr. 2022Liga NaționalăGuastatoya2-0Xelajú
27 feb. 2022Liga NaționalăXelajú1-0Guastatoya
17 oct. 2021Liga NaționalăGuastatoya3-0Xelajú
12 aug. 2021Liga NaționalăXelajú1-0Guastatoya

