GuatemalaGuatemala
Liga NaționalăLiga Națională
Etapa 20

Xelajú vs Guastatoya Pronostic și Sfaturi de Pariuri

Estadio Mario Camposeco, Quetzaltenango

Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Încredere
Ești de acord cu această predicție?

Sfaturi de pariere

45%
45%
10%
XelajúRemizăGuastatoya
Rezultat
Xelajú
45%
Total goluri
Peste 2.5
51%
Ambele echipe marchează
Da
58%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.

Statistici Cheie

Xelajú8
7Remize
5Guastatoya
2.3Medie Goluri
55%Ambele Echipe Marchează
45%Peste 2.5
13 sept. 2026Guastatoya2-1Xelajú
29 mar. 2026Xelajú1-1Guastatoya
8 feb. 2026Guastatoya1-0Xelajú
26 oct. 2025Guastatoya1-2Xelajú
18 aug. 2025Xelajú5-0Guastatoya
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Cine va câștiga Xelajú vs Guastatoya?
Modelul nostru prezice Xelajú cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Xelajú vs Guastatoya?
Ambele echipe marchează: Da (58% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Xelajú vs Guastatoya?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Xelajú vs Guastatoya?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (51% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Xelajú vs Guastatoya?
Xelajú vs Guastatoya are loc pe 15 nov. 2026 la Estadio Mario Camposeco.

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Xelajú
DVDVE
10Jucat
4Victories
2Remize
4Înfrângeri
Puncte/Meci1.4
Proc. de Victorie %40%
Goluri/Meci2.8
Medie Goluri1.5
Medie Concediate1.3
Ambele Echipe Marchează50%
Fără goluri primite40%
Nu a marcat20%

Meciuri Recente

29 oct.Ela Mixco0-0
24 oct.Vvs Municipal1-0
20 oct.Dla Antigua GFC0-3
15 oct.Vvs Malacateco2-1
10 oct.Dla Aurora1-2
Guastatoya
DEEDE
10Jucat
4Victories
4Remize
2Înfrângeri
Puncte/Meci1.6
Proc. de Victorie %40%
Goluri/Meci2.4
Medie Goluri1.2
Medie Concediate1.2
Ambele Echipe Marchează80%
Fără goluri primite10%
Nu a marcat20%

Meciuri Recente

30 oct.Ela Marquense0-0
25 oct.Dvs Mixco1-3
19 oct.Ela Municipal1-1
15 oct.Evs Antigua GFC1-1
11 oct.Dla Malacateco0-2

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri20
Medie Goluri2.3
Ambele Echipe Marchează55%
Peste 2.5 Goluri45%
Peste 1.5 Goluri75%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Xelajú261.3 pe meci
Guastatoya201 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Xelajú6 (30%)
Guastatoya4 (20%)
13 sept. 2026Liga NaționalăGuastatoya2-1Xelajú
29 mar. 2026Liga NaționalăXelajú1-1Guastatoya
8 feb. 2026Liga NaționalăGuastatoya1-0Xelajú
26 oct. 2025Liga NaționalăGuastatoya1-2Xelajú
18 aug. 2025Liga NaționalăXelajú5-0Guastatoya
13 apr. 2025Liga NaționalăGuastatoya2-2Xelajú
9 feb. 2025Liga NaționalăXelajú1-0Guastatoya
15 sept. 2024Liga NaționalăGuastatoya1-1Xelajú
17 mar. 2024Liga NaționalăGuastatoya1-1Xelajú
8 oct. 2023Liga NaționalăXelajú2-1Guastatoya
21 mai 2023Liga NaționalăXelajú2-1Guastatoya
17 mai 2023Liga NaționalăGuastatoya1-1Xelajú
7 mai 2023Liga NaționalăGuastatoya0-3Xelajú
5 mar. 2023Liga NaționalăXelajú0-0Guastatoya
23 oct. 2022Liga NaționalăGuastatoya2-1Xelajú
14 aug. 2022Liga NaționalăXelajú1-1Guastatoya
30 apr. 2022Liga NaționalăGuastatoya2-0Xelajú
27 feb. 2022Liga NaționalăXelajú1-0Guastatoya
17 oct. 2021Liga NaționalăGuastatoya3-0Xelajú
12 aug. 2021Liga NaționalăXelajú1-0Guastatoya

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.