Etapa 19
Marquense vs Comunicaciones Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Estadio Marquesa de la Ensenada, San Marcos
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
MarquenseRemizăComunicaciones
Rezultat
Marquense
45%
Total goluri
Peste 2.5
50%
Ambele echipe marchează
Da
61%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
4Remize
10
2.7Medie Goluri
60%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
10 sept. 2026Comunicaciones0-2Marquense
30 mar. 2026Marquense1-0Comunicaciones
7 feb. 2026Comunicaciones2-1Marquense
26 oct. 2025Marquense1-0Comunicaciones
17 aug. 2025Comunicaciones3-0Marquense
Întrebări Frecvente
Marquense vs Comunicaciones: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Marquense cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Marquense vs Comunicaciones?
Ambele echipe marchează: Da (61% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Marquense vs Comunicaciones?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Marquense vs Comunicaciones?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (50% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Marquense vs Comunicaciones?
Marquense vs Comunicaciones are loc pe 8 nov. 2026 la Estadio Marquesa de la Ensenada.
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VVEEV
10Jucat
5Victories
3Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.8 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 2.1 |
| Medie Goluri | 1.1 |
| Medie Concediate | 1 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
19 oct.Vvs Suchitepéquez2-1
15 oct.Evs Mixco1-1
11 oct.Ela Municipal1-1
3 oct.Vvs Antigua GFC2-1
27 sept.Vvs Malacateco1-0
VVDDD
10Jucat
2Victories
2Remize
6Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.8 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2.7 |
| Medie Goluri | 1.2 |
| Medie Concediate | 1.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
21 oct.Dla Malacateco0-1
14 oct.Dvs Aurora1-2
11 oct.Dla Deportivo San Pedro1-2
5 oct.Vvs Suchitepéquez3-0
27 sept.Vla Xelajú3-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 2.7 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Peste 2.5 Goluri | 50% |
| Peste 1.5 Goluri | 80% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Marquense | 23 | 1.15 pe meci |
| Comunicaciones | 31 | 1.55 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Marquense | 5 (25%) |
| Comunicaciones | 3 (15%) |
10 sept. 2026Liga NaționalăComunicaciones0-2Marquense
30 mar. 2026Liga NaționalăMarquense1-0Comunicaciones
7 feb. 2026Liga NaționalăComunicaciones2-1Marquense
26 oct. 2025Liga NaționalăMarquense1-0Comunicaciones
17 aug. 2025Liga NaționalăComunicaciones3-0Marquense
5 mai 2025Liga NaționalăComunicaciones2-1Marquense
1 mai 2025Liga NaționalăMarquense2-0Comunicaciones
3 apr. 2025Liga NaționalăMarquense1-2Comunicaciones
30 ian. 2025Liga NaționalăComunicaciones1-1Marquense
22 sept. 2024Liga NaționalăMarquense2-1Comunicaciones
28 mar. 2018Liga NaționalăComunicaciones2-1Marquense
1 feb. 2018Liga NaționalăMarquense0-1Comunicaciones
26 nov. 2017Liga NaționalăMarquense2-0Comunicaciones
23 sept. 2017Liga NaționalăComunicaciones5-1Marquense
2 apr. 2017Liga NaționalăMarquense1-2Comunicaciones
5 feb. 2017Liga NaționalăComunicaciones1-1Marquense
27 oct. 2016Liga NaționalăMarquense1-1Comunicaciones
6 aug. 2016Liga NaționalăComunicaciones4-1Marquense
15 mai 2016Liga NaționalăComunicaciones1-0Marquense
12 mai 2016Liga NaționalăMarquense3-3Comunicaciones

