Etapa 2
Unisport Bafang vs Victoria United Pronostic și Sfaturi de Pariuri
25 oct. 2026
16:00
Pronosticurile noastre: Remiză (33%); Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
66%
ÎncredereSfaturi de pariere
Unisport BafangRemizăVictoria United
Rezultat
Remiză
33%
Ambele echipe marchează
Nu
62%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
66%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
0Remize
2
3.25Medie Goluri
50%Ambele Echipe Marchează
75%Peste 2.5
24 mai 2026Victoria United2-4Unisport Bafang
8 feb. 2026Unisport Bafang2-1Victoria United
12 feb. 2023Unisport Bafang0-3Victoria United
6 nov. 2022Victoria United1-0Unisport Bafang
Întrebări Frecvente
Unisport Bafang vs Victoria United: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Remiză cu 33% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Unisport Bafang vs Victoria United?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 66% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Vor marca ambele echipe în Unisport Bafang vs Victoria United?
Ambele echipe marchează: Nu (62% încredere).
Când și unde se joacă Unisport Bafang vs Victoria United?
Unisport Bafang vs Victoria United are loc pe 25 oct. 2026.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DVDDD
10Jucat
4Victories
1Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.3 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 4.4 |
| Medie Goluri | 2 |
| Medie Concediate | 2.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
28 iun.Dvs Dynamo din Douala2-7
17 iun.Dla Cotonsport0-3
14 iun.Dla Gazelle0-2
7 iun.Vla Stade Renard2-1
4 iun.Dla Colombe1-3
VVDDD
10Jucat
3Victories
0Remize
7Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.9 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 3.3 |
| Medie Goluri | 1.1 |
| Medie Concediate | 2.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
28 iun.Dla Canon0-4
21 iun.Dla Stade Renard0-1
14 iun.Dla Fortuna Mfou1-2
7 iun.Vla Panthère2-1
3 iun.Vvs Jeunes Fauves3-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 4 |
| Medie Goluri | 3.25 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Peste 2.5 Goluri | 75% |
| Peste 1.5 Goluri | 75% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Unisport Bafang | 6 | 1.5 pe meci |
| Victoria United | 7 | 1.75 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Unisport Bafang | 0 (0%) |
| Victoria United | 2 (50%) |
24 mai 2026Elite UnuVictoria United2-4Unisport Bafang
8 feb. 2026Elite UnuUnisport Bafang2-1Victoria United
12 feb. 2023Elite DoiUnisport Bafang0-3Victoria United
6 nov. 2022Elite DoiVictoria United1-0Unisport Bafang

