Etapa 1
Academia APEJES vs Unisport Bafang Pronostic și Sfaturi de Pariuri
18 oct. 2026
15:00
Pronosticurile noastre: Remiză (33%); Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
66%
ÎncredereSfaturi de pariere
Academia APEJESRemizăUnisport Bafang
Rezultat
Remiză
33%
Ambele echipe marchează
Nu
62%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
66%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
5Remize
2
1.63Medie Goluri
63%Ambele Echipe Marchează
13%Peste 2.5
20 apr. 2025Academia APEJES1-0Unisport Bafang
18 ian. 2025Unisport Bafang1-1Academia APEJES
22 iul. 2018Unisport Bafang0-0Academia APEJES
18 apr. 2018Academia APEJES1-1Unisport Bafang
16 aug. 2017Unisport Bafang2-1Academia APEJES
Întrebări Frecvente
Academia APEJES vs Unisport Bafang: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Remiză cu 33% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Academia APEJES vs Unisport Bafang?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 66% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Vor marca ambele echipe în Academia APEJES vs Unisport Bafang?
Ambele echipe marchează: Nu (62% încredere).
Când și unde se joacă Academia APEJES vs Unisport Bafang?
Academia APEJES vs Unisport Bafang are loc pe 18 oct. 2026.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EDEVV
10Jucat
7Victories
2Remize
1Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.3 |
| Proc. de Victorie % | 70% |
| Goluri/Meci | 3.2 |
| Medie Goluri | 2.5 |
| Medie Concediate | 0.7 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 50% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
1 iul.Vvs Fortuna Mfou2-0
20 iun.Vla Atlantic5-1
17 iun.Evs Kumba1-1
15 iun.Dla Union Abong-Mbang1-2
12 iun.Evs Académie d'Avion0-0
DVDDD
10Jucat
4Victories
1Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.3 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 4.4 |
| Medie Goluri | 2 |
| Medie Concediate | 2.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
28 iun.Dvs Dynamo din Douala2-7
17 iun.Dla Cotonsport0-3
14 iun.Dla Gazelle0-2
7 iun.Vla Stade Renard2-1
4 iun.Dla Colombe1-3
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 8 |
| Medie Goluri | 1.63 |
| Ambele Echipe Marchează | 63% |
| Peste 2.5 Goluri | 13% |
| Peste 1.5 Goluri | 63% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Academia APEJES | 6 | 0.75 pe meci |
| Unisport Bafang | 7 | 0.88 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Academia APEJES | 2 (25%) |
| Unisport Bafang | 2 (25%) |
20 apr. 2025Elite DoiAcademia APEJES1-0Unisport Bafang
18 ian. 2025Elite DoiUnisport Bafang1-1Academia APEJES
22 iul. 2018Elite UnuUnisport Bafang0-0Academia APEJES
18 apr. 2018Elite UnuAcademia APEJES1-1Unisport Bafang
16 aug. 2017Elite UnuUnisport Bafang2-1Academia APEJES
19 apr. 2017Elite UnuAcademia APEJES1-1Unisport Bafang
3 iul. 2016Elite UnuAcademia APEJES0-1Unisport Bafang
13 mar. 2016Elite UnuUnisport Bafang1-1Academia APEJES

