Etapa 32
Suwon FC vs Gyeongnam FC Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Suwon Sports Complex, Suwon
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Suwon FCRemizăGyeongnam FC
Rezultat
Suwon FC
45%
Total goluri
Sub 2.5
51%
Ambele echipe marchează
Da
58%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
3Remize
2
3.33Medie Goluri
89%Ambele Echipe Marchează
67%Peste 2.5
23 mai 2026Gyeongnam FC3-2Suwon FC
29 nov. 2020Suwon FC1-1Gyeongnam FC
31 oct. 2020Suwon FC2-1Gyeongnam FC
29 aug. 2020Gyeongnam FC2-3Suwon FC
27 mai 2020Suwon FC3-1Gyeongnam FC
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Suwon FC vs Gyeongnam FC?
Modelul nostru prezice Suwon FC cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Suwon FC vs Gyeongnam FC?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (51% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Suwon FC vs Gyeongnam FC?
Ambele echipe marchează: Da (58% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Suwon FC vs Gyeongnam FC?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Suwon FC vs Gyeongnam FC?
Suwon FC vs Gyeongnam FC are loc pe 7 nov. 2026 la Suwon Sports Complex.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 27 | 18 | 5 | 4 | 46 | 23 | +23 | 59 | ||
| 2 | 27 | 15 | 9 | 3 | 53 | 30 | +23 | 54 | ||
| 3 | 28 | 16 | 6 | 6 | 52 | 32 | +20 | 54 | ||
| 4 | 27 | 14 | 7 | 6 | 51 | 36 | +15 | 49 | ||
| 5 | 28 | 13 | 6 | 9 | 44 | 36 | +8 | 45 | ||
| 6 | 28 | 12 | 8 | 8 | 43 | 31 | +12 | 44 | ||
| 7 | 27 | 9 | 11 | 7 | 35 | 32 | +3 | 38 | ||
| 8 | 27 | 9 | 9 | 9 | 35 | 32 | +3 | 36 | ||
| 9 | 27 | 8 | 11 | 8 | 31 | 31 | 0 | 35 | ||
| 10 | 28 | 6 | 14 | 8 | 35 | 45 | -10 | 32 | ||
| 11 | 27 | 7 | 10 | 10 | 30 | 35 | -5 | 31 | ||
| 12 | 27 | 8 | 6 | 13 | 26 | 33 | -7 | 30 | ||
| 13 | 27 | 5 | 12 | 10 | 32 | 41 | -9 | 27 | ||
| 14 | 27 | 5 | 11 | 11 | 31 | 37 | -6 | 26 | ||
| 15 | 28 | 7 | 4 | 17 | 32 | 53 | -21 | 25 | ||
| 16 | 27 | 5 | 9 | 13 | 31 | 46 | -15 | 24 | ||
| 17 | 27 | 2 | 8 | 17 | 22 | 56 | -34 | 14 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EEVVV
10Jucat
6Victories
3Remize
1Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.1 |
| Proc. de Victorie % | 60% |
| Goluri/Meci | 2.4 |
| Medie Goluri | 1.6 |
| Medie Concediate | 0.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 0% |
Meciuri Recente
17 oct.Vla Seongnam FC2-1
9 oct.Vvs Hwaseong1-0
19 sept.Vla Dragoni Jeonnam3-0
13 sept.Evs Orașul Cheonan1-1
5 sept.Ela Yongin City1-1
VVEDE
10Jucat
2Victories
6Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.2 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 1.2 |
| Medie Goluri | 0.6 |
| Medie Concediate | 0.6 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
17 oct.Evs Asan Mugunghwa0-0
10 oct.Dla Orașul Cheonan0-1
20 sept.Ela Yongin City0-0
13 sept.Vvs Seongnam FC1-0
29 aug.Vvs Paju Citizen1-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 9 |
| Medie Goluri | 3.33 |
| Ambele Echipe Marchează | 89% |
| Peste 2.5 Goluri | 67% |
| Peste 1.5 Goluri | 100% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Suwon FC | 16 | 1.78 pe meci |
| Gyeongnam FC | 14 | 1.56 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Suwon FC | 0 (0%) |
| Gyeongnam FC | 1 (11%) |
23 mai 2026K Liga 2Gyeongnam FC3-2Suwon FC
29 nov. 2020K Liga 2Suwon FC1-1Gyeongnam FC
31 oct. 2020K Liga 2Suwon FC2-1Gyeongnam FC
29 aug. 2020K Liga 2Gyeongnam FC2-3Suwon FC
27 mai 2020K Liga 2Suwon FC3-1Gyeongnam FC
9 sept. 2017K Liga 2Gyeongnam FC2-2Suwon FC
3 iul. 2017K Liga 2Suwon FC2-1Gyeongnam FC
20 mai 2017K Liga 2Gyeongnam FC2-0Suwon FC
2 apr. 2017K Liga 2Suwon FC1-1Gyeongnam FC

