Etapa 16
Sport Boys vs UTC Cajamarca Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Estadio Miguel Grau, Callao
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Sport BoysRemizăUTC Cajamarca
Rezultat
Sport Boys
45%
Total goluri
Peste 2.5
52%
Ambele echipe marchează
Da
59%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Fapte ale Meciului
Sub 2.5 goluri în 12 din ultimele 15 meciuri ale Sport Boys (80%)
Statistici Cheie
7Remize
4
2.87Medie Goluri
73%Ambele Echipe Marchează
53%Peste 2.5
23 mai 2026UTC Cajamarca0-0Sport Boys
2 nov. 2025Sport Boys2-2UTC Cajamarca
28 iun. 2025UTC Cajamarca1-1Sport Boys
27 oct. 2024Sport Boys1-1UTC Cajamarca
20 mai 2024UTC Cajamarca2-4Sport Boys
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Sport Boys vs UTC Cajamarca?
Modelul nostru prezice Sport Boys cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Sport Boys vs UTC Cajamarca?
Ambele echipe marchează: Da (59% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Sport Boys vs UTC Cajamarca?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Sport Boys vs UTC Cajamarca?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (52% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Sport Boys vs UTC Cajamarca?
Sport Boys vs UTC Cajamarca are loc pe 7 nov. 2026 la Estadio Miguel Grau.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
J. AlarcónMijlocaș
1Goluri
Asistențe
Fără date
Cartonașe
H. RiojasFundaș
10
F. IllanesMijlocaș
10
G. DulantoFundaș
10
Golgeteri principali
M. de JesúsAtacant
1Goluri
M. LliuyaMijlocaș
1Goluri
A. MuñozMijlocaș
1Goluri
J. HuertoFundaș
1Goluri
Asistențe
M. de JesúsAtacant
1Asistențe
D. DiosesMijlocaș
1Asistențe
Cartonașe
M. de JesúsAtacant
10
Á. CamposPortar
10
L. GarroFundaș
10
P. SerraFundaș
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DVEDD
10Jucat
4Victories
3Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.5 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 2.4 |
| Medie Goluri | 1.3 |
| Medie Concediate | 1.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
17 oct.Dla Colegiul Juan Pablo II0-2
11 oct.Dvs Alianza Atlético1-3
20 sept.Ela FBC Melgar1-1
13 sept.Vvs Deportivo Garcilaso1-0
5 sept.Dla Sport Huancayo1-2
DDDDD
10Jucat
0Victories
1Remize
9Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.1 |
| Proc. de Victorie % | 0% |
| Goluri/Meci | 3.1 |
| Medie Goluri | 1 |
| Medie Concediate | 2.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 0% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
23 oct.Dvs FBC Melgar1-2
18 oct.Dla Cienciano0-1
11 oct.Dvs Sporting Cristal0-1
20 sept.Dla Sport Huancayo2-3
11 sept.Dvs Colegiul Juan Pablo II1-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 15 |
| Medie Goluri | 2.87 |
| Ambele Echipe Marchează | 73% |
| Peste 2.5 Goluri | 53% |
| Peste 1.5 Goluri | 93% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Sport Boys | 24 | 1.6 pe meci |
| UTC Cajamarca | 19 | 1.27 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Sport Boys | 3 (20%) |
| UTC Cajamarca | 2 (13%) |
23 mai 2026Divizia PrimaUTC Cajamarca0-0Sport Boys
2 nov. 2025Divizia PrimaSport Boys2-2UTC Cajamarca
28 iun. 2025Divizia PrimaUTC Cajamarca1-1Sport Boys
27 oct. 2024Divizia PrimaSport Boys1-1UTC Cajamarca
20 mai 2024Divizia PrimaUTC Cajamarca2-4Sport Boys
29 sept. 2023Divizia PrimaUTC Cajamarca1-1Sport Boys
22 mai 2023Divizia PrimaSport Boys3-2UTC Cajamarca
11 iul. 2022Divizia PrimaSport Boys3-0UTC Cajamarca
4 feb. 2022Divizia PrimaUTC Cajamarca2-1Sport Boys
16 oct. 2021Divizia PrimaUTC Cajamarca1-1Sport Boys
7 sept. 2020Divizia PrimaUTC Cajamarca2-1Sport Boys
21 sept. 2019Divizia PrimaSport Boys4-0UTC Cajamarca
8 apr. 2019Divizia PrimaUTC Cajamarca2-0Sport Boys
3 oct. 2018Divizia PrimaUTC Cajamarca2-1Sport Boys
21 iul. 2018Divizia PrimaSport Boys1-1UTC Cajamarca

