Etapa 15
Cusco vs Sport Boys Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Estadio Inca Garcilaso de la Vega, Cusco
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
CuscoRemizăSport Boys
Rezultat
Cusco
45%
Total goluri
Sub 2.5
51%
Ambele echipe marchează
Da
58%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Fapte ale Meciului
Sport Boys au marcat în fiecare dintre ultimele 10 meciuri
Sub 2.5 goluri în 12 din ultimele 15 meciuri ale Sport Boys (80%)
Statistici Cheie
1Remize
5
3.09Medie Goluri
64%Ambele Echipe Marchează
82%Peste 2.5
17 mai 2026Sport Boys1-0Cusco
7 nov. 2025Cusco3-0Sport Boys
6 iul. 2025Sport Boys1-2Cusco
5 aug. 2024Cusco3-1Sport Boys
24 feb. 2024Sport Boys3-0Cusco
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Cusco vs Sport Boys?
Modelul nostru prezice Cusco cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Cusco vs Sport Boys?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Cusco vs Sport Boys?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (51% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Cusco vs Sport Boys?
Ambele echipe marchează: Da (58% încredere).
Când și unde se joacă Cusco vs Sport Boys?
Cusco vs Sport Boys are loc pe 31 oct. 2026 la Estadio Inca Garcilaso de la Vega.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
F. CallejoAtacant
1Goluri
Asistențe
Fără date
Cartonașe
F. CallejoAtacant
10
Golgeteri principali
J. AlarcónMijlocaș
1Goluri
Asistențe
Fără date
Cartonașe
H. RiojasFundaș
10
F. IllanesMijlocaș
10
G. DulantoFundaș
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VDVDD
10Jucat
5Victories
0Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.5 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 3.1 |
| Medie Goluri | 1.6 |
| Medie Concediate | 1.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
16 oct.Dla Sport Huancayo1-2
11 oct.Dvs Alianza Lima1-2
19 sept.Vla FC Cajamarca2-1
12 sept.Dvs FBC Melgar0-1
5 sept.Vvs UCV Moquegua2-0
VDVED
10Jucat
5Victories
3Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.8 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 2.4 |
| Medie Goluri | 1.5 |
| Medie Concediate | 0.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 0% |
Meciuri Recente
11 oct.Dvs Alianza Atlético1-3
20 sept.Ela FBC Melgar1-1
13 sept.Vvs Deportivo Garcilaso1-0
5 sept.Dla Sport Huancayo1-2
30 aug.Vvs Sporting Cristal1-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 11 |
| Medie Goluri | 3.09 |
| Ambele Echipe Marchează | 64% |
| Peste 2.5 Goluri | 82% |
| Peste 1.5 Goluri | 91% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Cusco | 18 | 1.64 pe meci |
| Sport Boys | 16 | 1.45 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Cusco | 2 (18%) |
| Sport Boys | 2 (18%) |
17 mai 2026Divizia PrimaSport Boys1-0Cusco
7 nov. 2025Divizia PrimaCusco3-0Sport Boys
6 iul. 2025Divizia PrimaSport Boys1-2Cusco
5 aug. 2024Divizia PrimaCusco3-1Sport Boys
24 feb. 2024Divizia PrimaSport Boys3-0Cusco
3 oct. 2023Divizia PrimaSport Boys2-1Cusco
27 mai 2023Divizia PrimaCusco2-1Sport Boys
22 sept. 2021Divizia PrimaSport Boys3-2Cusco
13 apr. 2021Divizia PrimaCusco2-2Sport Boys
2 nov. 2020Divizia PrimaCusco1-2Sport Boys
26 aug. 2020Divizia PrimaCusco2-0Sport Boys

