SpainSpania
Primera RFEF - Grupa 2Primera RFEF - Grupa 2
Etapa 2

Rayo Majadahonda vs Águilas Pronostic și Sfaturi de Pariuri

Estadio Cerro del Espino, Majadahonda

Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Încredere
Ești de acord cu această predicție?

Sfaturi de pariere

45%
45%
10%
Rayo MajadahondaRemizăÁguilas
Rezultat
Rayo Majadahonda
45%
Total goluri
Peste 2.5
50%
Ambele echipe marchează
Da
59%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.

Statistici Cheie

Rayo MajadahondavsÁguilas
60%
Formă
40%
29%
Atac
71%
67%
Apărare
33%
67%
Poisson
33%
55%
Total
44%

Întrebări Frecvente

Rayo Majadahonda vs Águilas: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Rayo Majadahonda cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Rayo Majadahonda vs Águilas?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (50% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Rayo Majadahonda vs Águilas?
Ambele echipe marchează: Da (59% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Rayo Majadahonda vs Águilas?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Rayo Majadahonda vs Águilas?
Rayo Majadahonda vs Águilas are loc pe 14 nov. 2026 la Estadio Cerro del Espino.

Informații suplimentare

#EchipaPVELGFGAGDpuncteFormă
1Villarreal IIVillarreal II96212110+1120
2ZaragozaZaragoza96211710+720
3IbizaIbiza105231713+417
4Real JaénReal Jaén9441139+416
5Real MurciaReal Murcia9513118+316
6AlcorcónAlcorcón103611810+815
7FC CartagenaFC Cartagena9432149+515
8GimnàsticGimnàstic94231514+114
9AlgecirasAlgeciras94141313013
10HérculesHércules9414811-313
11Sant AndreuSant Andreu103341212012
12HuescaHuesca92611111012
13Real Madrid IIReal Madrid II93331111012
14Atlético Madrid IIAtlético Madrid II102531816+211
15AntequeraAntequera92521413+111
16Rayo MajadahondaRayo Majadahonda9216710-37
17ÁguilasÁguilas9144915-67
18Europa FCEuropa FC10217618-127
19Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos91351120-96
20TeruelTeruel10136417-136
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Rayo Majadahonda
DDDVV
10Jucat
3Victories
1Remize
6Înfrângeri
Puncte/Meci1
Proc. de Victorie %30%
Goluri/Meci1.8
Medie Goluri0.8
Medie Concediate1
Ambele Echipe Marchează40%
Fără goluri primite20%
Nu a marcat40%

Meciuri Recente

27 oct.Vla Ciudad de Lucena1-0
24 oct.Vvs Sant Andreu2-1
18 oct.Dla Real Jaén0-1
11 oct.Dvs Real Murcia0-1
4 oct.Dla Algeciras0-1
Águilas
DDEDE
10Jucat
1Victories
4Remize
5Înfrângeri
Puncte/Meci0.7
Proc. de Victorie %10%
Goluri/Meci2.5
Medie Goluri0.9
Medie Concediate1.6
Ambele Echipe Marchează60%
Fără goluri primite10%
Nu a marcat30%

Meciuri Recente

24 oct.Ela Teruel1-1
17 oct.Dvs Ibiza1-2
10 oct.Evs Huesca2-2
3 oct.Dla FC Cartagena1-4
26 sept.Dvs Hércules0-1

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.