Etapa 2
Huesca vs Gimnàstic Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Estadio El Alcoraz, Huesca
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
HuescaRemizăGimnàstic
Rezultat
Huesca
45%
Total goluri
Sub 2.5
53%
Ambele echipe marchează
Nu
50%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
2Remize
1
1.4Medie Goluri
40%Ambele Echipe Marchează
20%Peste 2.5
4 dec. 2024Gimnàstic0-1Huesca
27 mai 2018Huesca0-1Gimnàstic
23 dec. 2017Gimnàstic1-2Huesca
28 ian. 2017Gimnàstic0-0Huesca
28 aug. 2016Huesca1-1Gimnàstic
Întrebări Frecvente
Huesca vs Gimnàstic: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Huesca cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Huesca vs Gimnàstic?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (53% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Huesca vs Gimnàstic?
Ambele echipe marchează: Nu (50% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Huesca vs Gimnàstic?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Huesca vs Gimnàstic?
Huesca vs Gimnàstic are loc pe 2 nov. 2026 la Estadio El Alcoraz.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 | 9 | +8 | 17 | ||
| 2 | 8 | 5 | 2 | 1 | 16 | 10 | +6 | 17 | ||
| 3 | 8 | 5 | 1 | 2 | 11 | 7 | +4 | 16 | ||
| 4 | 8 | 4 | 3 | 1 | 13 | 5 | +8 | 15 | ||
| 5 | 8 | 4 | 3 | 1 | 12 | 8 | +4 | 15 | ||
| 6 | 8 | 3 | 4 | 1 | 14 | 6 | +8 | 13 | ||
| 7 | 8 | 4 | 1 | 3 | 11 | 10 | +1 | 13 | ||
| 8 | 8 | 4 | 1 | 3 | 6 | 7 | -1 | 13 | ||
| 9 | 8 | 3 | 3 | 2 | 11 | 9 | +2 | 12 | ||
| 10 | 8 | 2 | 5 | 1 | 10 | 10 | 0 | 11 | ||
| 11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 12 | -1 | 11 | ||
| 12 | 8 | 2 | 4 | 2 | 13 | 12 | +1 | 10 | ||
| 13 | 8 | 3 | 1 | 4 | 11 | 13 | -2 | 10 | ||
| 14 | 8 | 2 | 3 | 3 | 16 | 14 | +2 | 9 | ||
| 15 | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 10 | -1 | 9 | ||
| 16 | 8 | 2 | 1 | 5 | 6 | 14 | -8 | 7 | ||
| 17 | 8 | 1 | 3 | 4 | 8 | 14 | -6 | 6 | ||
| 18 | 8 | 1 | 2 | 5 | 3 | 14 | -11 | 5 | ||
| 19 | 8 | 1 | 1 | 6 | 5 | 9 | -4 | 4 | ||
| 20 | 8 | 0 | 3 | 5 | 10 | 20 | -10 | 3 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EEVEE
10Jucat
2Victories
6Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.2 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2.3 |
| Medie Goluri | 1.1 |
| Medie Concediate | 1.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
16 oct.Ela Alcorcón1-1
10 oct.Ela Águilas2-2
4 oct.Vvs Europa FC3-1
27 sept.Ela Teruel1-1
19 sept.Evs Atlético Madrid II0-0
DDDEV
10Jucat
4Victories
3Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.5 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 2.8 |
| Medie Goluri | 1.4 |
| Medie Concediate | 1.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
18 oct.Vvs Atlético Madrid II2-1
10 oct.Ela Juventud Torremolinos2-2
4 oct.Dla Real Murcia0-2
26 sept.Dvs Sant Andreu1-2
20 sept.Dla Alcorcón0-3
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 5 |
| Medie Goluri | 1.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Peste 2.5 Goluri | 20% |
| Peste 1.5 Goluri | 40% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Huesca | 4 | 0.8 pe meci |
| Gimnàstic | 3 | 0.6 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Huesca | 2 (40%) |
| Gimnàstic | 2 (40%) |
4 dec. 2024Cupa RegeluiGimnàstic0-1Huesca
27 mai 2018Segunda DivizieHuesca0-1Gimnàstic
23 dec. 2017Segunda DivizieGimnàstic1-2Huesca
28 ian. 2017Segunda DivizieGimnàstic0-0Huesca
28 aug. 2016Segunda DivizieHuesca1-1Gimnàstic

