Etapa 8
PSM Makassar vs Persepam Madura United Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Gelora BJ Habibie, Parepare City
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
2Remize
8
2.29Medie Goluri
29%Ambele Echipe Marchează
24%Peste 2.5
31 oct. 2026PSM Makassar0-1Persepam Madura United
23 mai 2026Persepam Madura United2-0PSM Makassar
2 nov. 2025PSM Makassar1-1Persepam Madura United
2 mar. 2025Persepam Madura United1-3PSM Makassar
18 oct. 2024PSM Makassar2-0Persepam Madura United
Întrebări Frecvente
Când și unde se joacă PSM Makassar vs Persepam Madura United?
PSM Makassar vs Persepam Madura United are loc pe 31 oct. 2026 la Gelora BJ Habibie.
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EVVED
10Jucat
2Victories
3Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.9 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2.7 |
| Medie Goluri | 1 |
| Medie Concediate | 1.7 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
31 oct.Dvs Persepam Madura United0-1
26 oct.Ela Bhayangkara FC0-0
22 oct.Vvs Persebaya Surabaya1-0
16 oct.Vla PSIM Yogyakarta2-1
19 sept.Evs Persita2-2
DEVDV
10Jucat
5Victories
1Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.6 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 2.8 |
| Medie Goluri | 1.4 |
| Medie Concediate | 1.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
31 oct.Vla PSM Makassar1-0
26 oct.Dla Persebaya Surabaya1-3
22 oct.Vvs Persib Bandung1-0
16 oct.Evs Bhayangkara FC3-3
9 oct.Dla Persik Kediri0-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 17 |
| Medie Goluri | 2.29 |
| Ambele Echipe Marchează | 29% |
| Peste 2.5 Goluri | 24% |
| Peste 1.5 Goluri | 71% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| PSM Makassar | 20 | 1.18 pe meci |
| Persepam Madura United | 19 | 1.12 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| PSM Makassar | 4 (24%) |
| Persepam Madura United | 8 (47%) |
31 oct. 2026Liga 1PSM Makassar0-1Persepam Madura United
23 mai 2026Liga 1Persepam Madura United2-0PSM Makassar
2 nov. 2025Liga 1PSM Makassar1-1Persepam Madura United
2 mar. 2025Liga 1Persepam Madura United1-3PSM Makassar
18 oct. 2024Liga 1PSM Makassar2-0Persepam Madura United
21 apr. 2024Liga 1Persepam Madura United2-0PSM Makassar
8 oct. 2023Liga 1PSM Makassar0-2Persepam Madura United
31 mar. 2023Liga 1Persepam Madura United1-3PSM Makassar
15 dec. 2022Liga 1PSM Makassar0-1Persepam Madura United
8 ian. 2022Liga 1PSM Makassar1-0Persepam Madura United
12 sept. 2021Liga 1Persepam Madura United1-1PSM Makassar
24 oct. 2019Liga 1PSM Makassar1-0Persepam Madura United
4 iul. 2019Liga 1Persepam Madura United2-0PSM Makassar
29 oct. 2018Liga 1Persepam Madura United3-0PSM Makassar
30 mai 2018Liga 1PSM Makassar2-0Persepam Madura United
12 nov. 2017Liga 1PSM Makassar6-1Persepam Madura United
29 iul. 2017Liga 1Persepam Madura United1-0PSM Makassar

