Etapa 8
Dewa United vs Persija Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Indomilk Arena, Tangerang
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
2Remize
4
2.78Medie Goluri
67%Ambele Echipe Marchează
56%Peste 2.5
31 oct. 2026Dewa United2-1Persija
15 mar. 2026Persija1-1Dewa United
29 aug. 2025Dewa United1-3Persija
8 feb. 2025Dewa United2-1Persija
16 sept. 2024Persija0-0Dewa United
Întrebări Frecvente
Când și unde se joacă Dewa United vs Persija?
Dewa United vs Persija are loc pe 31 oct. 2026 la Indomilk Arena.
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VEVDV
10Jucat
5Victories
2Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.7 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 2.9 |
| Medie Goluri | 1.7 |
| Medie Concediate | 1.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
31 oct.Vvs Persija2-1
25 oct.Dla Arema FC0-4
20 oct.Vvs Persijap2-0
11 oct.Ela Persib Bandung2-2
16 sept.Vla Pusamania Borneo3-1
VDVVD
10Jucat
7Victories
0Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.1 |
| Proc. de Victorie % | 70% |
| Goluri/Meci | 3.4 |
| Medie Goluri | 2.4 |
| Medie Concediate | 1 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 0% |
Meciuri Recente
31 oct.Dla Dewa United1-2
26 oct.Vvs Persik Kediri2-1
21 oct.Vvs Arema FC5-1
17 oct.Dla Persita2-3
10 oct.Vla PSIM Yogyakarta4-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 9 |
| Medie Goluri | 2.78 |
| Ambele Echipe Marchează | 67% |
| Peste 2.5 Goluri | 56% |
| Peste 1.5 Goluri | 78% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Dewa United | 11 | 1.22 pe meci |
| Persija | 14 | 1.56 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Dewa United | 2 (22%) |
| Persija | 2 (22%) |
31 oct. 2026Liga 1Dewa United2-1Persija
15 mar. 2026Liga 1Persija1-1Dewa United
29 aug. 2025Liga 1Dewa United1-3Persija
8 feb. 2025Liga 1Dewa United2-1Persija
16 sept. 2024Liga 1Persija0-0Dewa United
2 mar. 2024Liga 1Persija4-1Dewa United
25 aug. 2023Liga 1Dewa United2-0Persija
10 apr. 2023Liga 1Dewa United0-1Persija
20 dec. 2022Liga 1Persija3-2Dewa United

