Etapa 4
Podbrezová vs AS Trenčín Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Corect
Selecția noastră
Total goluri
Peste 2.5
2 : 1
FT
Sfaturi de pariere
PodbrezováRemizăAS Trenčín
Rezultat
Podbrezová
61%
Total goluri
Peste 2.5
65%
Ambele echipe marchează
Da
61%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
41%
Handicap asiatic
H. Gazde -1.25
@ 2.03
49%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
5Remize
1
2.54Medie Goluri
54%Ambele Echipe Marchează
46%Peste 2.5
15 aug. 2026Podbrezová2-1AS Trenčín
7 feb. 2026AS Trenčín0-4Podbrezová
20 sept. 2025Podbrezová2-0AS Trenčín
15 feb. 2025Podbrezová2-1AS Trenčín
28 sept. 2024AS Trenčín1-1Podbrezová
Întrebări Frecvente
Podbrezová vs AS Trenčín: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Podbrezová cu 61% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Podbrezová vs AS Trenčín: care este pontul nostru de Handicap asiatic?
Pontul nostru de Handicap asiatic este Podbrezová -1.25 cu 49% încredere.
Câte goluri în Podbrezová vs AS Trenčín?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (65% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Podbrezová vs AS Trenčín?
Ambele echipe marchează: Da (61% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Podbrezová vs AS Trenčín?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 41% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Podbrezová vs AS Trenčín?
Podbrezová vs AS Trenčín are loc pe 15 aug. 2026.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 10 | 2 | 0 | 37 | 7 | +30 | 32 | ||
| 2 | 13 | 7 | 4 | 2 | 33 | 25 | +8 | 25 | ||
| 3 | 12 | 7 | 3 | 2 | 28 | 12 | +16 | 24 | ||
| 4 | 13 | 6 | 4 | 3 | 26 | 17 | +9 | 22 | ||
| 5 | 13 | 4 | 6 | 3 | 30 | 23 | +7 | 18 | ||
| 6 | 12 | 5 | 2 | 5 | 18 | 21 | -3 | 17 | ||
| 7 | 12 | 4 | 2 | 6 | 13 | 23 | -10 | 14 | ||
| 8 | 13 | 4 | 2 | 7 | 12 | 23 | -11 | 14 | ||
| 9 | 13 | 1 | 7 | 5 | 11 | 17 | -6 | 10 | ||
| 10 | 12 | 2 | 4 | 6 | 13 | 23 | -10 | 10 | ||
| 11 | 12 | 2 | 3 | 7 | 11 | 25 | -14 | 9 | ||
| 12 | 13 | 2 | 3 | 8 | 12 | 28 | -16 | 9 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VDDVD
10Jucat
3Victories
2Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.1 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 3.2 |
| Medie Goluri | 1.3 |
| Medie Concediate | 1.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
31 oct.Dvs Slovan Bratislava1-2
24 oct.Vla Zemplín Michalovce4-1
18 oct.Dla Dukla Banská Bystrica0-1
11 oct.Dvs Spartak Trnava1-3
20 sept.Vla Skalica1-0
DVEDD
10Jucat
2Victories
1Remize
7Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.7 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2.9 |
| Medie Goluri | 0.7 |
| Medie Concediate | 2.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 50% |
Meciuri Recente
31 oct.Dvs FK Košice0-5
28 oct.Dvs Slovan Bratislava0-2
25 oct.Ela Komárno0-0
17 oct.Vla Skalica2-0
10 oct.Dvs Dukla Banská Bystrica0-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 13 |
| Medie Goluri | 2.54 |
| Ambele Echipe Marchează | 54% |
| Peste 2.5 Goluri | 46% |
| Peste 1.5 Goluri | 92% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Podbrezová | 21 | 1.62 pe meci |
| AS Trenčín | 12 | 0.92 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Podbrezová | 5 (38%) |
| AS Trenčín | 2 (15%) |
15 aug. 2026Super LigPodbrezová2-1AS Trenčín
7 feb. 2026Super LigAS Trenčín0-4Podbrezová
20 sept. 2025Super LigPodbrezová2-0AS Trenčín
15 feb. 2025Super LigPodbrezová2-1AS Trenčín
28 sept. 2024Super LigAS Trenčín1-1Podbrezová
2 dec. 2023Super LigAS Trenčín1-2Podbrezová
26 aug. 2023Super LigPodbrezová2-2AS Trenčín
4 mar. 2023Super LigAS Trenčín1-1Podbrezová
17 sept. 2022Super LigPodbrezová2-0AS Trenčín
18 mai 2019Super LigAS Trenčín4-0Podbrezová
20 apr. 2019Super LigPodbrezová0-0AS Trenčín
2 mar. 2019Super LigAS Trenčín1-1Podbrezová
29 sept. 2018Super LigPodbrezová2-0AS Trenčín

