Etapa 14
Slovan Bratislava vs AS Trenčín Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Slovan BratislavaRemizăAS Trenčín
Rezultat
Slovan Bratislava
45%
Total goluri
Peste 2.5
64%
Ambele echipe marchează
Da
64%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
3Remize
2
3.39Medie Goluri
50%Ambele Echipe Marchează
56%Peste 2.5
14 feb. 2026Slovan Bratislava0-2AS Trenčín
27 sept. 2025AS Trenčín1-2Slovan Bratislava
22 feb. 2025AS Trenčín1-1Slovan Bratislava
5 oct. 2024Slovan Bratislava1-1AS Trenčín
25 feb. 2024AS Trenčín0-2Slovan Bratislava
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Slovan Bratislava vs AS Trenčín?
Modelul nostru prezice Slovan Bratislava cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Slovan Bratislava vs AS Trenčín?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Slovan Bratislava vs AS Trenčín?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (64% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Slovan Bratislava vs AS Trenčín?
Ambele echipe marchează: Da (64% încredere).
Când și unde se joacă Slovan Bratislava vs AS Trenčín?
Slovan Bratislava vs AS Trenčín are loc pe 7 nov. 2026.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 8 | 2 | 0 | 31 | 7 | +24 | 26 | ||
| 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 24 | 14 | +10 | 21 | ||
| 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 27 | 22 | +5 | 21 | ||
| 4 | 10 | 6 | 2 | 2 | 24 | 10 | +14 | 20 | ||
| 5 | 10 | 3 | 5 | 2 | 23 | 20 | +3 | 14 | ||
| 6 | 11 | 4 | 2 | 5 | 10 | 15 | -5 | 14 | ||
| 7 | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 20 | -6 | 14 | ||
| 8 | 11 | 4 | 1 | 6 | 11 | 21 | -10 | 13 | ||
| 9 | 11 | 2 | 3 | 6 | 11 | 20 | -9 | 9 | ||
| 10 | 11 | 2 | 3 | 6 | 12 | 22 | -10 | 9 | ||
| 11 | 10 | 2 | 2 | 6 | 12 | 21 | -9 | 8 | ||
| 12 | 11 | 0 | 6 | 5 | 9 | 16 | -7 | 6 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VEDVD
10Jucat
3Victories
2Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.1 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 3.6 |
| Medie Goluri | 1.3 |
| Medie Concediate | 2.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
20 oct.Dla AS Roma0-4
17 oct.Vla Spartak Trnava3-0
14 oct.Dvs VfB Stuttgart0-3
10 oct.Ela Skalica1-1
19 sept.Vla Komárno2-1
DDDDV
10Jucat
2Victories
2Remize
6Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.8 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 3.3 |
| Medie Goluri | 1.2 |
| Medie Concediate | 2.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
17 oct.Vla Skalica2-0
10 oct.Dvs Dukla Banská Bystrica0-1
19 sept.Dla Žilina1-2
12 sept.Dvs Dunajská Streda1-4
5 sept.Dla Zemplín Michalovce1-3
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 18 |
| Medie Goluri | 3.39 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Peste 2.5 Goluri | 56% |
| Peste 1.5 Goluri | 100% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Slovan Bratislava | 41 | 2.28 pe meci |
| AS Trenčín | 20 | 1.11 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Slovan Bratislava | 7 (39%) |
| AS Trenčín | 2 (11%) |
14 feb. 2026Super LigSlovan Bratislava0-2AS Trenčín
27 sept. 2025Super LigAS Trenčín1-2Slovan Bratislava
22 feb. 2025Super LigAS Trenčín1-1Slovan Bratislava
5 oct. 2024Super LigSlovan Bratislava1-1AS Trenčín
25 feb. 2024Super LigAS Trenčín0-2Slovan Bratislava
8 oct. 2023Super LigSlovan Bratislava2-0AS Trenčín
9 oct. 2022Super LigAS Trenčín4-0Slovan Bratislava
23 iul. 2022Super LigSlovan Bratislava4-0AS Trenčín
31 oct. 2021Super LigAS Trenčín2-3Slovan Bratislava
31 iul. 2021Super LigSlovan Bratislava2-0AS Trenčín
22 mai 2021Super LigSlovan Bratislava2-1AS Trenčín
14 mar. 2021Super LigAS Trenčín2-6Slovan Bratislava
5 dec. 2020Super LigSlovan Bratislava2-0AS Trenčín
31 aug. 2020Super LigAS Trenčín1-2Slovan Bratislava
22 feb. 2020Super LigSlovan Bratislava2-0AS Trenčín
22 sept. 2019Super LigAS Trenčín2-4Slovan Bratislava
1 dec. 2018Super LigAS Trenčín0-3Slovan Bratislava
26 aug. 2018Super LigSlovan Bratislava3-3AS Trenčín

