SpainSpania
Primera RFEF - Grupa 2Primera RFEF - Grupa 2
Etapa 2

Juventud Torremolinos vs Huesca Pronostic și Sfaturi de Pariuri

Estadio Municipal El Pozuelo, Torremolinos

Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Încredere
Ești de acord cu această predicție?

Sfaturi de pariere

10%
45%
45%
Juventud TorremolinosRemizăHuesca
Rezultat
Huesca
45%
Total goluri
Peste 2.5
59%
Ambele echipe marchează
Da
65%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.

Statistici Cheie

Juventud TorremolinosvsHuesca
42%
Formă
58%
43%
Atac
57%
35%
Apărare
65%
36%
Poisson
64%
50%
H2H
50%
50%
Goluri
50%
42%
Total
57%

Întrebări Frecvente

Cine va câștiga Juventud Torremolinos vs Huesca?
Modelul nostru prezice Huesca cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Juventud Torremolinos vs Huesca?
Ambele echipe marchează: Da (65% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Juventud Torremolinos vs Huesca?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Juventud Torremolinos vs Huesca?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (59% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Juventud Torremolinos vs Huesca?
Juventud Torremolinos vs Huesca are loc pe 14 nov. 2026 la Estadio Municipal El Pozuelo.

Informații suplimentare

#EchipaPVELGFGAGDpuncteFormă
1Villarreal IIVillarreal II96212110+1120
2ZaragozaZaragoza96211710+720
3IbizaIbiza105231713+417
4Real JaénReal Jaén9441139+416
5Real MurciaReal Murcia9513118+316
6AlcorcónAlcorcón103611810+815
7FC CartagenaFC Cartagena9432149+515
8GimnàsticGimnàstic94231514+114
9AlgecirasAlgeciras94141313013
10HérculesHércules9414811-313
11Sant AndreuSant Andreu103341212012
12HuescaHuesca92611111012
13Real Madrid IIReal Madrid II93331111012
14Atlético Madrid IIAtlético Madrid II102531816+211
15AntequeraAntequera92521413+111
16Rayo MajadahondaRayo Majadahonda9216710-37
17ÁguilasÁguilas9144915-67
18Europa FCEuropa FC10217618-127
19Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos91351120-96
20TeruelTeruel10136417-136
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Juventud Torremolinos
DDEEV
10Jucat
1Victories
3Remize
6Înfrângeri
Puncte/Meci0.6
Proc. de Victorie %10%
Goluri/Meci3.5
Medie Goluri1.2
Medie Concediate2.3
Ambele Echipe Marchează60%
Fără goluri primite10%
Nu a marcat30%

Meciuri Recente

24 oct.Vvs Real Murcia1-0
18 oct.Ela Sant Andreu2-2
10 oct.Evs Gimnàstic2-2
3 oct.Dla Alcorcón0-5
26 sept.Dvs Algeciras1-2
Huesca
EVEEE
10Jucat
2Victories
7Remize
1Înfrângeri
Puncte/Meci1.3
Proc. de Victorie %20%
Goluri/Meci2.4
Medie Goluri1.2
Medie Concediate1.2
Ambele Echipe Marchează70%
Fără goluri primite20%
Nu a marcat20%

Meciuri Recente

24 oct.Evs Antequera1-1
16 oct.Ela Alcorcón1-1
10 oct.Ela Águilas2-2
4 oct.Vvs Europa FC3-1
27 sept.Ela Teruel1-1

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.