Etapa 32
Gimpo Citizen vs Ansang Greeners Pronostic și Sfaturi de Pariuri
7 nov. 2026
07:30
Gimpo Salter Soccer Field, Gimpo
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Gimpo CitizenRemizăAnsang Greeners
Rezultat
Gimpo Citizen
45%
Total goluri
Peste 2.5
53%
Ambele echipe marchează
Da
63%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
5Remize
3
2.36Medie Goluri
57%Ambele Echipe Marchează
36%Peste 2.5
16 mai 2026Ansang Greeners0-1Gimpo Citizen
4 oct. 2025Gimpo Citizen1-1Ansang Greeners
19 iul. 2025Gimpo Citizen2-2Ansang Greeners
1 mar. 2025Ansang Greeners0-2Gimpo Citizen
17 aug. 2024Gimpo Citizen1-0Ansang Greeners
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Gimpo Citizen vs Ansang Greeners?
Modelul nostru prezice Gimpo Citizen cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Gimpo Citizen vs Ansang Greeners?
Ambele echipe marchează: Da (63% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Gimpo Citizen vs Ansang Greeners?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Gimpo Citizen vs Ansang Greeners?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (53% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Gimpo Citizen vs Ansang Greeners?
Gimpo Citizen vs Ansang Greeners are loc pe 7 nov. 2026 la Gimpo Salter Soccer Field.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 27 | 18 | 5 | 4 | 46 | 23 | +23 | 59 | ||
| 2 | 27 | 15 | 9 | 3 | 53 | 30 | +23 | 54 | ||
| 3 | 28 | 16 | 6 | 6 | 52 | 32 | +20 | 54 | ||
| 4 | 27 | 14 | 7 | 6 | 51 | 36 | +15 | 49 | ||
| 5 | 28 | 13 | 6 | 9 | 44 | 36 | +8 | 45 | ||
| 6 | 28 | 12 | 8 | 8 | 43 | 31 | +12 | 44 | ||
| 7 | 27 | 9 | 11 | 7 | 35 | 32 | +3 | 38 | ||
| 8 | 27 | 9 | 9 | 9 | 35 | 32 | +3 | 36 | ||
| 9 | 27 | 8 | 11 | 8 | 31 | 31 | 0 | 35 | ||
| 10 | 28 | 6 | 14 | 8 | 35 | 45 | -10 | 32 | ||
| 11 | 27 | 7 | 10 | 10 | 30 | 35 | -5 | 31 | ||
| 12 | 27 | 8 | 6 | 13 | 26 | 33 | -7 | 30 | ||
| 13 | 27 | 5 | 12 | 10 | 32 | 41 | -9 | 27 | ||
| 14 | 27 | 5 | 11 | 11 | 31 | 37 | -6 | 26 | ||
| 15 | 28 | 7 | 4 | 17 | 32 | 53 | -21 | 25 | ||
| 16 | 27 | 5 | 9 | 13 | 31 | 46 | -15 | 24 | ||
| 17 | 27 | 2 | 8 | 17 | 22 | 56 | -34 | 14 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DEVDV
10Jucat
4Victories
3Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.5 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 2.9 |
| Medie Goluri | 1.6 |
| Medie Concediate | 1.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
17 oct.Vvs Paju Citizen4-1
9 oct.Dvs Seoul E-Land FC0-1
19 sept.Vvs Busan I Park1-0
13 sept.Ela Dragoni Jeonnam2-2
6 sept.Dvs Seongnam FC1-2
VDDDV
10Jucat
2Victories
2Remize
6Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.8 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 3.3 |
| Medie Goluri | 1.4 |
| Medie Concediate | 1.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
17 oct.Vla Yongin City4-0
11 oct.Dla Suwon Bluewings1-4
20 sept.Dvs Cheongju2-3
12 sept.Dvs Hwaseong0-2
5 sept.Vla Busan I Park1-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 14 |
| Medie Goluri | 2.36 |
| Ambele Echipe Marchează | 57% |
| Peste 2.5 Goluri | 36% |
| Peste 1.5 Goluri | 71% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Gimpo Citizen | 17 | 1.21 pe meci |
| Ansang Greeners | 16 | 1.14 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Gimpo Citizen | 4 (29%) |
| Ansang Greeners | 2 (14%) |
16 mai 2026K Liga 2Ansang Greeners0-1Gimpo Citizen
4 oct. 2025K Liga 2Gimpo Citizen1-1Ansang Greeners
19 iul. 2025K Liga 2Gimpo Citizen2-2Ansang Greeners
1 mar. 2025K Liga 2Ansang Greeners0-2Gimpo Citizen
17 aug. 2024K Liga 2Gimpo Citizen1-0Ansang Greeners
16 iun. 2024K Liga 2Gimpo Citizen1-0Ansang Greeners
21 apr. 2024K Liga 2Ansang Greeners1-2Gimpo Citizen
30 sept. 2023K Liga 2Ansang Greeners1-1Gimpo Citizen
24 iul. 2023K Liga 2Gimpo Citizen0-1Ansang Greeners
16 apr. 2023K Liga 2Ansang Greeners2-3Gimpo Citizen
31 aug. 2022K Liga 2Gimpo Citizen0-3Ansang Greeners
23 iul. 2022K Liga 2Ansang Greeners3-1Gimpo Citizen
29 mai 2022K Liga 2Ansang Greeners1-1Gimpo Citizen
16 apr. 2022K Liga 2Gimpo Citizen1-1Ansang Greeners

