RussiaRusia
Prima LigăPrima Ligă
Etapa 16

Chelyabinsk vs Shinnik Yaroslavl Pronostic și Sfaturi de Pariuri

Central Stadium (Chelyabinsk), Chelyabinsk

Pronosticurile noastre: Chelyabinsk — Câștigă (40%); Sub 2.5; Ambele echipe: Nu.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Total goluri
Sub 2.5
@ 1.60
59%
Încredere
Ești de acord cu această predicție?

Sfaturi de pariere

40%
30%
29%
ChelyabinskRemizăShinnik Yaroslavl
Rezultat
Chelyabinsk
@ 2.34
40%
Ambele echipe marchează
Nu
@ 1.79
51%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
@ 1.32
35%
Handicap asiatic
H. Gazde -0.25
@ 1.90
53%
Primul Timp
Remiză
@ 1.89
48%
HT/FT
Remiză/Gazdă
@ 5.20
19.2%
Scor exact
1:0
@ 6.25
16.0%

Piețe suplimentare

Total corner-uri
Sub 9.5
@ 1.76
52.6%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.

Statistici Cheie

Chelyabinsk0
1Remize
1Shinnik Yaroslavl
2.5Medie Goluri
50%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
16 mai 2026Chelyabinsk2-2Shinnik Yaroslavl
1 nov. 2025Shinnik Yaroslavl1-0Chelyabinsk
Vezi toate întâlnirile

Cote

Casa de pariuri1X2
1xBet2.383.133.24
Dafabet2.273.153.10
Marathonbet2.303.023.12

Întrebări Frecvente

Chelyabinsk vs Shinnik Yaroslavl: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Chelyabinsk cu 40% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Care este predicția Mijlocul meciului pentru Chelyabinsk vs Shinnik Yaroslavl?
Pontul nostru de Mijlocul meciului este Remiză cu 48% încredere.
Chelyabinsk vs Shinnik Yaroslavl: care este pontul nostru de PR/FS?
Pontul nostru de PR/FS este X/1 cu 19% încredere.
Care este predicția Cornere pentru Chelyabinsk vs Shinnik Yaroslavl?
Pontul nostru de Cornere este Sub 9.5 cu 53% încredere.
Câte goluri în Chelyabinsk vs Shinnik Yaroslavl?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (59% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Chelyabinsk vs Shinnik Yaroslavl?
Chelyabinsk vs Shinnik Yaroslavl are loc pe 1 nov. 2026 la Central Stadium (Chelyabinsk).

Informații suplimentare

#EchipaPVELGFGAGDpuncteFormă
1Nizhny NovgorodNizhny Novgorod1614114815+3343
2FC SochiFC Sochi1510232615+1132
3Torpedo MoscovaTorpedo Moscova158432712+1528
4UralUral158432511+1428
5Spartak KostromaSpartak Kostroma168442216+628
6VelesVeles178452120+128
7Shinnik YaroslavlShinnik Yaroslavl155822015+523
8Volga UlyanovskVolga Ulyanovsk176472223-122
9FC UFAFC UFA155641815+321
10Rotor VolgogradRotor Volgograd155462318+519
11Arsenal TulaArsenal Tula165471933-1419
12LeningradetsLeningradets164571526-1117
13ChelyabinskChelyabinsk154381926-715
14EniseyEnisey163581633-1714
15Ska-khabarovskSka-khabarovsk163492028-813
16KAMAZKAMAZ153481927-813
17FK NeftekhimikFK Neftekhimik1641111124-1313
18TekstilshchikTekstilshchik162591226-1411
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Chelyabinsk
EVDDD
10Jucat
3Victories
2Remize
5Înfrângeri
Puncte/Meci1.1
Proc. de Victorie %30%
Goluri/Meci2.7
Medie Goluri1.3
Medie Concediate1.4
Ambele Echipe Marchează70%
Fără goluri primite10%
Nu a marcat20%

Meciuri Recente

25 oct.Dvs Ural1-3
18 oct.Dla Tekstilshchik1-2
13 oct.Dla Spartak Kostroma0-1
9 oct.Vla FK Neftekhimik4-2
26 sept.Evs Enisey1-1
Shinnik Yaroslavl
EVDEV
10Jucat
3Victories
5Remize
2Înfrângeri
Puncte/Meci1.4
Proc. de Victorie %30%
Goluri/Meci2
Medie Goluri1
Medie Concediate1
Ambele Echipe Marchează40%
Fără goluri primite40%
Nu a marcat40%

Meciuri Recente

26 oct.Vvs Spartak Kostroma2-1
18 oct.Ela Veles1-1
14 oct.Dla Nizhny Novgorod0-4
10 oct.Vvs Tekstilshchik2-0
27 sept.Evs Ska-khabarovsk0-0

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri2
Medie Goluri2.5
Ambele Echipe Marchează50%
Peste 2.5 Goluri50%
Peste 1.5 Goluri50%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Chelyabinsk21 pe meci
Shinnik Yaroslavl31.5 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Chelyabinsk0 (0%)
Shinnik Yaroslavl1 (50%)
16 mai 2026Prima LigăChelyabinsk2-2Shinnik Yaroslavl
1 nov. 2025Prima LigăShinnik Yaroslavl1-0Chelyabinsk

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.