RussiaRusia
Prima LigăPrima Ligă
Etapa 17

Ska-khabarovsk vs Tekstilshchik Pronostic și Sfaturi de Pariuri

Stadion imeni V.I. Lenina, Khabarovsk

Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Încredere
Ești de acord cu această predicție?

Sfaturi de pariere

45%
45%
10%
Ska-khabarovskRemizăTekstilshchik
Rezultat
Ska-khabarovsk
45%
Total goluri
Peste 2.5
51%
Ambele echipe marchează
Da
62%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.

Statistici Cheie

Ska-khabarovsk3
0Remize
2Tekstilshchik
2.6Medie Goluri
20%Ambele Echipe Marchează
60%Peste 2.5
26 mar. 2022Ska-khabarovsk4-0Tekstilshchik
15 sept. 2021Tekstilshchik0-3Ska-khabarovsk
15 nov. 2020Ska-khabarovsk1-0Tekstilshchik
8 aug. 2020Tekstilshchik1-0Ska-khabarovsk
14 sept. 2019Tekstilshchik3-1Ska-khabarovsk
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Ska-khabarovsk vs Tekstilshchik: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Ska-khabarovsk cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Ska-khabarovsk vs Tekstilshchik?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Ska-khabarovsk vs Tekstilshchik?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (51% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Ska-khabarovsk vs Tekstilshchik?
Ambele echipe marchează: Da (62% încredere).
Când și unde se joacă Ska-khabarovsk vs Tekstilshchik?
Ska-khabarovsk vs Tekstilshchik are loc pe 7 nov. 2026 la Stadion imeni V.I. Lenina.

Informații suplimentare

#EchipaPVELGFGAGDpuncteFormă
1Nizhny NovgorodNizhny Novgorod1513114415+2940
2FC SochiFC Sochi149232314+929
3Torpedo MoscovaTorpedo Moscova158432712+1528
4Spartak KostromaSpartak Kostroma148332013+727
5VelesVeles158342018+227
6UralUral147432210+1225
7FC UFAFC UFA155641815+321
8Shinnik YaroslavlShinnik Yaroslavl144821814+420
9Rotor VolgogradRotor Volgograd155462318+519
10Volga UlyanovskVolga Ulyanovsk155372022-218
11Arsenal TulaArsenal Tula144461526-1116
12ChelyabinskChelyabinsk144371823-515
13EniseyEnisey153571630-1414
14KAMAZKAMAZ143471623-713
15LeningradetsLeningradets143471125-1413
16FK NeftekhimikFK Neftekhimik1440101021-1112
17Ska-khabarovskSka-khabarovsk152491828-1010
18TekstilshchikTekstilshchik142481022-1210
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Ska-khabarovsk
EEVDV
10Jucat
3Victories
4Remize
3Înfrângeri
Puncte/Meci1.3
Proc. de Victorie %30%
Goluri/Meci3.1
Medie Goluri1.8
Medie Concediate1.3
Ambele Echipe Marchează50%
Fără goluri primite40%
Nu a marcat20%

Meciuri Recente

24 oct.Vvs Enisey3-0
18 oct.Dvs Volga Ulyanovsk1-2
14 oct.Vvs Dinamo Kirov2-0
10 oct.Evs KAMAZ3-3
27 sept.Ela Shinnik Yaroslavl0-0
Tekstilshchik
DDDVD
10Jucat
2Victories
1Remize
7Înfrângeri
Puncte/Meci0.7
Proc. de Victorie %20%
Goluri/Meci2.7
Medie Goluri0.8
Medie Concediate1.9
Ambele Echipe Marchează50%
Fără goluri primite10%
Nu a marcat40%

Meciuri Recente

24 oct.Dvs FC Sochi1-3
18 oct.Vvs Chelyabinsk2-1
14 oct.Dla Chertanovo Moscow1-2
10 oct.Dla Shinnik Yaroslavl0-2
17 sept.Dvs Rotor Volgograd0-2

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri5
Medie Goluri2.6
Ambele Echipe Marchează20%
Peste 2.5 Goluri60%
Peste 1.5 Goluri60%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Ska-khabarovsk91.8 pe meci
Tekstilshchik40.8 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Ska-khabarovsk3 (60%)
Tekstilshchik1 (20%)
26 mar. 2022Prima LigăSka-khabarovsk4-0Tekstilshchik
15 sept. 2021Prima LigăTekstilshchik0-3Ska-khabarovsk
15 nov. 2020Prima LigăSka-khabarovsk1-0Tekstilshchik
8 aug. 2020Prima LigăTekstilshchik1-0Ska-khabarovsk
14 sept. 2019Prima LigăTekstilshchik3-1Ska-khabarovsk

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.