Etapa 17
Ska-khabarovsk vs Tekstilshchik Pronostic și Sfaturi de Pariuri
7 nov. 2026
16:00
Stadion imeni V.I. Lenina, Khabarovsk
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Ska-khabarovskRemizăTekstilshchik
Rezultat
Ska-khabarovsk
45%
Total goluri
Peste 2.5
51%
Ambele echipe marchează
Da
62%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
0Remize
2
2.6Medie Goluri
20%Ambele Echipe Marchează
60%Peste 2.5
26 mar. 2022Ska-khabarovsk4-0Tekstilshchik
15 sept. 2021Tekstilshchik0-3Ska-khabarovsk
15 nov. 2020Ska-khabarovsk1-0Tekstilshchik
8 aug. 2020Tekstilshchik1-0Ska-khabarovsk
14 sept. 2019Tekstilshchik3-1Ska-khabarovsk
Întrebări Frecvente
Ska-khabarovsk vs Tekstilshchik: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Ska-khabarovsk cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Ska-khabarovsk vs Tekstilshchik?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Ska-khabarovsk vs Tekstilshchik?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (51% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Ska-khabarovsk vs Tekstilshchik?
Ambele echipe marchează: Da (62% încredere).
Când și unde se joacă Ska-khabarovsk vs Tekstilshchik?
Ska-khabarovsk vs Tekstilshchik are loc pe 7 nov. 2026 la Stadion imeni V.I. Lenina.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 13 | 1 | 1 | 44 | 15 | +29 | 40 | ||
| 2 | 14 | 9 | 2 | 3 | 23 | 14 | +9 | 29 | ||
| 3 | 15 | 8 | 4 | 3 | 27 | 12 | +15 | 28 | ||
| 4 | 14 | 8 | 3 | 3 | 20 | 13 | +7 | 27 | ||
| 5 | 15 | 8 | 3 | 4 | 20 | 18 | +2 | 27 | ||
| 6 | 14 | 7 | 4 | 3 | 22 | 10 | +12 | 25 | ||
| 7 | 15 | 5 | 6 | 4 | 18 | 15 | +3 | 21 | ||
| 8 | 14 | 4 | 8 | 2 | 18 | 14 | +4 | 20 | ||
| 9 | 15 | 5 | 4 | 6 | 23 | 18 | +5 | 19 | ||
| 10 | 15 | 5 | 3 | 7 | 20 | 22 | -2 | 18 | ||
| 11 | 14 | 4 | 4 | 6 | 15 | 26 | -11 | 16 | ||
| 12 | 14 | 4 | 3 | 7 | 18 | 23 | -5 | 15 | ||
| 13 | 15 | 3 | 5 | 7 | 16 | 30 | -14 | 14 | ||
| 14 | 14 | 3 | 4 | 7 | 16 | 23 | -7 | 13 | ||
| 15 | 14 | 3 | 4 | 7 | 11 | 25 | -14 | 13 | ||
| 16 | 14 | 4 | 0 | 10 | 10 | 21 | -11 | 12 | ||
| 17 | 15 | 2 | 4 | 9 | 18 | 28 | -10 | 10 | ||
| 18 | 14 | 2 | 4 | 8 | 10 | 22 | -12 | 10 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EEVDV
10Jucat
3Victories
4Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.3 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 3.1 |
| Medie Goluri | 1.8 |
| Medie Concediate | 1.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
24 oct.Vvs Enisey3-0
18 oct.Dvs Volga Ulyanovsk1-2
14 oct.Vvs Dinamo Kirov2-0
10 oct.Evs KAMAZ3-3
27 sept.Ela Shinnik Yaroslavl0-0
DDDVD
10Jucat
2Victories
1Remize
7Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.7 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2.7 |
| Medie Goluri | 0.8 |
| Medie Concediate | 1.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
24 oct.Dvs FC Sochi1-3
18 oct.Vvs Chelyabinsk2-1
14 oct.Dla Chertanovo Moscow1-2
10 oct.Dla Shinnik Yaroslavl0-2
17 sept.Dvs Rotor Volgograd0-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 5 |
| Medie Goluri | 2.6 |
| Ambele Echipe Marchează | 20% |
| Peste 2.5 Goluri | 60% |
| Peste 1.5 Goluri | 60% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Ska-khabarovsk | 9 | 1.8 pe meci |
| Tekstilshchik | 4 | 0.8 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Ska-khabarovsk | 3 (60%) |
| Tekstilshchik | 1 (20%) |
26 mar. 2022Prima LigăSka-khabarovsk4-0Tekstilshchik
15 sept. 2021Prima LigăTekstilshchik0-3Ska-khabarovsk
15 nov. 2020Prima LigăSka-khabarovsk1-0Tekstilshchik
8 aug. 2020Prima LigăTekstilshchik1-0Ska-khabarovsk
14 sept. 2019Prima LigăTekstilshchik3-1Ska-khabarovsk

