Etapa 23
Chapecoense vs Bahia Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Arena Condá, Chapecó
Incorect
Selecția noastră
Handicap asiatic
Bahia -0.25
@ 1.32
3 : 3
FT
Sfaturi de pariere
ChapecoenseRemizăBahia
Rezultat
Bahia
47%
Total goluri
Peste 2.5
50%
Ambele echipe marchează
Da
54%
Dublă șansă
Remiză/Afara
37%
Handicap asiatic
H. Oaspeți -0.25
@ 1.32
76%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Fapte ale Meciului
Chapecoense au primit gol în fiecare dintre ultimele 9 meciuri
Chapecoense marchează 50% din goluri după minutul 75 (4 goluri)
Chapecoense au pierdut ultimele 3 meciuri din campionat
Chapecoense au marcat în prima repriză în 12 din ultimele 15 meciuri (80%)
Chapecoense marchează 75% din goluri în a doua repriză
Peste 2.5 goluri în 11 din ultimele 15 meciuri ale Chapecoense (73%)
Statistici Cheie
5Remize
4
2.08Medie Goluri
42%Ambele Echipe Marchează
25%Peste 2.5
16 aug. 2026Chapecoense3-3Bahia
17 iul. 2026Bahia2-0Chapecoense
24 oct. 2021Bahia3-0Chapecoense
4 iul. 2021Chapecoense0-2Bahia
7 nov. 2019Bahia1-1Chapecoense
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Chapecoense vs Bahia?
Modelul nostru prezice Bahia cu 47% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Chapecoense vs Bahia?
Ambele echipe marchează: Da (54% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Chapecoense vs Bahia?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 37% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Cine are cele mai mari șanse să marcheze în Chapecoense vs Bahia?
Everaldo Stum este alegerea noastră pentru a marca.
Care este predicția Handicap asiatic pentru Chapecoense vs Bahia?
Pontul nostru de Handicap asiatic este Bahia -0.25 cu 76% încredere.
Când și unde se joacă Chapecoense vs Bahia?
Chapecoense vs Bahia are loc pe 16 aug. 2026 la Arena Condá.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
Jean CarlosMijlocaș
2Goluri
W. ClarFundaș
2Goluri
DomaFundaș
1Goluri
Rafael CarvalheiraMijlocaș
1Goluri
Higor MeritãoMijlocaș
1Goluri
Asistențe
Jean CarlosMijlocaș
2Asistențe
W. ClarFundaș
1Asistențe
EvertonFundaș
1Asistențe
Cartonașe
Higor MeritãoMijlocaș
10
EvertonFundaș
10
CamiloMijlocaș
10
Marcos ViníciusFundaș
10
Golgeteri principali
Fără date
Asistențe
Fără date
Cartonașe
Fără date
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DDDVD
10Jucat
3Victories
1Remize
6Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2.9 |
| Medie Goluri | 0.9 |
| Medie Concediate | 2 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
28 oct.Dla RB Bragantino0-3
24 oct.Vvs Fluminense2-1
17 oct.Dla Botafogo0-1
12 oct.Dvs Atlético Paranaense1-4
7 oct.Dla Vitoria0-4
DVDEV
10Jucat
6Victories
1Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.9 |
| Proc. de Victorie % | 60% |
| Goluri/Meci | 3 |
| Medie Goluri | 1.6 |
| Medie Concediate | 1.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
29 oct.Vvs São Paulo3-2
25 oct.Ela Santos1-1
18 oct.Dvs Flamengo0-3
11 oct.Vvs Mirassol1-0
9 oct.Dla Palmeiras0-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 12 |
| Medie Goluri | 2.08 |
| Ambele Echipe Marchează | 42% |
| Peste 2.5 Goluri | 25% |
| Peste 1.5 Goluri | 67% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Chapecoense | 10 | 0.83 pe meci |
| Bahia | 15 | 1.25 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Chapecoense | 3 (25%) |
| Bahia | 5 (42%) |
16 aug. 2026Seria AChapecoense3-3Bahia
17 iul. 2026Seria ABahia2-0Chapecoense
24 oct. 2021Seria ABahia3-0Chapecoense
4 iul. 2021Seria AChapecoense0-2Bahia
7 nov. 2019Seria ABahia1-1Chapecoense
28 iul. 2019Seria AChapecoense0-0Bahia
4 nov. 2018Seria ABahia1-0Chapecoense
19 iul. 2018Seria AChapecoense1-1Bahia
26 nov. 2017Seria ABahia0-1Chapecoense
2 aug. 2017Seria AChapecoense1-1Bahia
12 oct. 2014Seria ABahia0-1Chapecoense
1 iun. 2014Seria AChapecoense2-1Bahia

