Etapa 34
Internacional vs Coritiba Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Estádio Beira Rio, Porto Alegre
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
InternacionalRemizăCoritiba
Rezultat
Internacional
45%
Total goluri
Peste 2.5
51%
Ambele echipe marchează
Da
61%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Fapte ale Meciului
Internacional au primit gol în fiecare dintre ultimele 7 meciuri
Coritiba au primit gol în fiecare dintre ultimele 11 meciuri
Breno Lopes a marcat 3 din cele 5 goluri ale Coritiba (60%)
Coritiba au trecut 5 meciuri din campionat fără victorie
Statistici Cheie
9Remize
2
2.26Medie Goluri
47%Ambele Echipe Marchează
26%Peste 2.5
9 mai 2026Coritiba2-2Internacional
29 oct. 2023Internacional3-4Coritiba
22 iun. 2023Coritiba0-1Internacional
23 oct. 2022Coritiba1-1Internacional
25 iun. 2022Internacional3-0Coritiba
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Internacional vs Coritiba?
Modelul nostru prezice Internacional cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Internacional vs Coritiba?
Ambele echipe marchează: Da (61% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Internacional vs Coritiba?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Internacional vs Coritiba?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (51% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Internacional vs Coritiba?
Internacional vs Coritiba are loc pe 4 nov. 2026 la Estádio Beira Rio.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
R. BorréAtacant
1Goluri
Asistențe
J. CarboneroAtacant
1Asistențe
Cartonașe
Victor GabrielFundaș
10
VitinhoMijlocaș
10
RonaldoMijlocaș
10
A. BernabéiMijlocaș
10
PaulinhoMijlocaș
10
Golgeteri principali
Breno LopesAtacant
3Goluri
J. LavegaMijlocaș
1Goluri
Pedro RochaAtacant
1Goluri
Asistențe
Lucas RonierMijlocaș
2Asistențe
Bruno MeloFundaș
1Asistențe
Cartonașe
Pedro RochaAtacant
10
Bruno MeloFundaș
10
Tiago CóserFundaș
10
JacyFundaș
10
JosuéMijlocaș
01
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VDVED
10Jucat
2Victories
3Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.9 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2.5 |
| Medie Goluri | 1 |
| Medie Concediate | 1.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
16 oct.Dla Mirassol0-2
11 oct.Ela Grêmio1-1
7 oct.Vvs Corinthians2-1
20 sept.Dla São Paulo0-1
12 sept.Vla Chapecoense2-1
EDDED
10Jucat
3Victories
3Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.2 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 3.4 |
| Medie Goluri | 1.3 |
| Medie Concediate | 2.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 0% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
17 oct.Dla Atlético-MG0-1
12 oct.Evs Botafogo1-1
9 oct.Dla Fluminense0-4
19 sept.Dla Vasco da Gama0-5
12 sept.Evs Atlético Paranaense3-3
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 19 |
| Medie Goluri | 2.26 |
| Ambele Echipe Marchează | 47% |
| Peste 2.5 Goluri | 26% |
| Peste 1.5 Goluri | 63% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Internacional | 27 | 1.42 pe meci |
| Coritiba | 16 | 0.84 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Internacional | 9 (47%) |
| Coritiba | 3 (16%) |
9 mai 2026Seria ACoritiba2-2Internacional
29 oct. 2023Seria AInternacional3-4Coritiba
22 iun. 2023Seria ACoritiba0-1Internacional
23 oct. 2022Seria ACoritiba1-1Internacional
25 iun. 2022Seria AInternacional3-0Coritiba
8 nov. 2020Seria AInternacional2-2Coritiba
8 aug. 2020Seria ACoritiba0-1Internacional
6 oct. 2016Seria AInternacional1-0Coritiba
24 iun. 2016Seria ACoritiba1-1Internacional
12 sept. 2015Seria ACoritiba0-1Internacional
7 iun. 2015Seria AInternacional2-0Coritiba
28 sept. 2014Seria AInternacional4-2Coritiba
21 mai 2014Seria ACoritiba1-1Internacional
24 nov. 2013Seria AInternacional0-0Coritiba
1 sept. 2013Seria ACoritiba0-0Internacional
29 aug. 2012Seria ACoritiba1-0Internacional
20 mai 2012Seria AInternacional2-0Coritiba
18 sept. 2011Seria AInternacional1-1Coritiba
19 iun. 2011Seria ACoritiba1-1Internacional

