Ponturi

Tipuri de pariu

Ligi

Echipe

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Română

Setări

Format cote
Exemplu 2.50
Fus orar
Join us on Telegram
Columbia
Primera B
Etapa 5

Quindío vs Real Cartagena Pronostic și Sfaturi de Pariuri

Estadio Centenario, Armenia

Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Da.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Încredere

Sfaturi de pariere

10%
45%
45%
Quindío Remiză Real Cartagena
Rezultat
Real Cartagena
Pariază
45%
Total goluri
Sub 2.5
Pariază
56%
Ambele echipe marchează
Da
Pariază
58%
Dublă șansă
Remiză/Afara
Pariază
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Fapte ale Meciului

Quindío
Quindío au marcat în fiecare dintre ultimele 9 meciuri
Quindío au păstrat 3 meciuri consecutive fără gol primit
Sub 2.5 goluri în 12 din ultimele 15 meciuri ale Quindío (80%)
Real Cartagena
No notable trends.

Statistici Cheie

7
5 Remize
8
3.15 Medie Goluri
60% Ambele Echipe Marchează
60% Peste 2.5
16 oct 2026 Quindío 1-1 Real Cartagena
1 apr 2026 Real Cartagena 2-1 Quindío
27 oct 2025 Quindío 0-0 Real Cartagena
18 mai 2025 Real Cartagena 4-1 Quindío
13 nov 2024 Quindío 2-1 Real Cartagena
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Quindío vs Real Cartagena: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Real Cartagena cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Quindío vs Real Cartagena?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (56% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Quindío vs Real Cartagena?
Ambele echipe marchează: Da (58% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Quindío vs Real Cartagena?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Quindío vs Real Cartagena?
Quindío vs Real Cartagena are loc pe 11 nov 2026 la Estadio Centenario.

Informații suplimentare

# Echipa P V E L GF GA GD Pct Formă
1 Envigado 1 1 0 0 2 0 +2 3
1 Quindío 1 1 0 0 2 0 +2 3
2 Real Cartagena 1 0 1 0 0 0 0 1
2 Union Magdalena 1 0 1 0 1 1 0 1
3 Popayán 1 0 1 0 1 1 0 1
3 Tigres FC 1 0 1 0 0 0 0 1
4 Real Cundinamarca 1 0 0 1 0 2 -2 0
4 Ind. Yumbo 1 0 0 1 0 2 -2 0
9 Real Santander 15 4 8 3 17 20 -3 20
10 Bogotá FC 15 4 6 5 11 14 -3 18
11 Depor FC 15 5 3 7 16 21 -5 18
12 Patriotas 15 5 3 7 17 23 -6 18
13 Orsomarso 15 4 5 6 11 14 -3 17
14 Internacional Palmira 15 4 4 7 11 17 -6 16
15 Barranquilla 15 3 5 7 18 22 -4 14
16 Leones FC 15 3 5 7 12 22 -10 14
Liga Campionilor
Retrogradare

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Quindío
VVVED
10Jucat
5Victories
2Remize
3Înfrângeri
Puncte/Meci1.7
Proc. de Victorie %50%
Goluri/Meci2.1
Medie Goluri1.1
Medie Concediate1
Ambele Echipe Marchează40%
Fără goluri primite60%
Nu a marcat10%

Meciuri Recente

29 octVvs Real Cundinamarca2-0
24 octVvs Tigres FC2-0
20 octVla Depor FC1-0
16 octEvs Real Cartagena1-1
11 octDla Barranquilla1-4
Real Cartagena
EEVEE
10Jucat
2Victories
6Remize
2Înfrângeri
Puncte/Meci1.2
Proc. de Victorie %20%
Goluri/Meci2.2
Medie Goluri1.2
Medie Concediate1
Ambele Echipe Marchează60%
Fără goluri primite40%
Nu a marcat20%

Meciuri Recente

29 octEla Tigres FC0-0
24 octEla Barranquilla1-1
19 octVvs Patriotas3-0
16 octEla Quindío1-1
8 octEla Depor FC2-2

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri20
Medie Goluri3.15
Ambele Echipe Marchează60%
Peste 2.5 Goluri60%
Peste 1.5 Goluri90%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Quindío321.6 pe meci
Real Cartagena311.55 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Quindío5 (25%)
Real Cartagena4 (20%)
16 oct 2026 Primera B Quindío 1-1 Real Cartagena
1 apr 2026 Primera B Real Cartagena 2-1 Quindío
27 oct 2025 Primera B Quindío 0-0 Real Cartagena
18 mai 2025 Primera B Real Cartagena 4-1 Quindío
13 nov 2024 Primera B Quindío 2-1 Real Cartagena
9 nov 2024 Primera B Real Cartagena 3-0 Quindío
3 sep 2024 Primera B Real Cartagena 2-0 Quindío
20 mar 2024 Primera B Quindío 1-0 Real Cartagena
23 sep 2023 Primera B Real Cartagena 2-0 Quindío
3 iun 2023 Primera B Quindío 2-2 Real Cartagena
25 mai 2023 Primera B Real Cartagena 1-1 Quindío
19 apr 2023 Primera B Quindío 2-0 Real Cartagena
19 sep 2022 Primera B Real Cartagena 3-1 Quindío
12 apr 2022 Primera B Quindío 5-0 Real Cartagena
19 feb 2021 Primera B Real Cartagena 2-3 Quindío
13 mar 2020 Primera B Quindío 5-1 Real Cartagena
20 aug 2019 Primera B Quindío 2-0 Real Cartagena
24 feb 2019 Primera B Real Cartagena 2-1 Quindío
19 aug 2018 Primera B Quindío 1-2 Real Cartagena
19 mar 2018 Primera B Real Cartagena 3-3 Quindío

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.

18+Resurse locale pentru jocul responsabil — România