Etapa 3
Real Cartagena vs Real Cundinamarca Pronostic și Sfaturi de Pariuri
4 nov. 2026
21:00
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Real CartagenaRemizăReal Cundinamarca
Rezultat
Real Cartagena
45%
Total goluri
Peste 2.5
50%
Ambele echipe marchează
Da
60%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Fapte ale Meciului
Real Cartagena au marcat în fiecare dintre ultimele 6 meciuri
Real Cundinamarca au păstrat 3 meciuri consecutive fără gol primit
Statistici Cheie
4Remize
2
1.89Medie Goluri
56%Ambele Echipe Marchează
44%Peste 2.5
2 aug. 2026Real Cundinamarca1-1Real Cartagena
31 ian. 2026Real Cartagena1-0Real Cundinamarca
17 nov. 2025Real Cundinamarca1-2Real Cartagena
12 nov. 2025Real Cartagena0-0Real Cundinamarca
5 aug. 2025Real Cartagena0-0Real Cundinamarca
Întrebări Frecvente
Real Cartagena vs Real Cundinamarca: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Real Cartagena cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Real Cartagena vs Real Cundinamarca?
Ambele echipe marchează: Da (60% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Real Cartagena vs Real Cundinamarca?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Real Cartagena vs Real Cundinamarca?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (50% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Real Cartagena vs Real Cundinamarca?
Real Cartagena vs Real Cundinamarca are loc pe 4 nov. 2026.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 9 | 15 | 4 | 8 | 3 | 17 | 20 | -3 | 20 | ||
| 10 | 15 | 4 | 6 | 5 | 11 | 14 | -3 | 18 | ||
| 11 | 15 | 5 | 3 | 7 | 16 | 21 | -5 | 18 | ||
| 12 | 15 | 5 | 3 | 7 | 17 | 23 | -6 | 18 | ||
| 13 | 15 | 4 | 5 | 6 | 11 | 14 | -3 | 17 | ||
| 14 | 15 | 4 | 4 | 7 | 11 | 17 | -6 | 16 | ||
| 15 | 15 | 3 | 5 | 7 | 18 | 22 | -4 | 14 | ||
| 16 | 15 | 3 | 5 | 7 | 12 | 22 | -10 | 14 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DEEVE
10Jucat
2Victories
5Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.1 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2.5 |
| Medie Goluri | 1.2 |
| Medie Concediate | 1.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
24 oct.Ela Barranquilla1-1
19 oct.Vvs Patriotas3-0
16 oct.Ela Quindío1-1
8 oct.Ela Depor FC2-2
4 oct.Dvs Popayán2-3
VDEEV
10Jucat
7Victories
2Remize
1Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.3 |
| Proc. de Victorie % | 70% |
| Goluri/Meci | 2 |
| Medie Goluri | 1.5 |
| Medie Concediate | 0.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 50% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
24 oct.Vvs Ind. Yumbo1-0
20 oct.Ela Tigres FC0-0
14 oct.Evs Bogotá FC0-0
9 oct.Dvs Real Santander0-1
2 oct.Vla Depor FC2-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 9 |
| Medie Goluri | 1.89 |
| Ambele Echipe Marchează | 56% |
| Peste 2.5 Goluri | 44% |
| Peste 1.5 Goluri | 67% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Real Cartagena | 8 | 0.89 pe meci |
| Real Cundinamarca | 9 | 1 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Real Cartagena | 3 (33%) |
| Real Cundinamarca | 3 (33%) |
2 aug. 2026Primera BReal Cundinamarca1-1Real Cartagena
31 ian. 2026Primera BReal Cartagena1-0Real Cundinamarca
17 nov. 2025Primera BReal Cundinamarca1-2Real Cartagena
12 nov. 2025Primera BReal Cartagena0-0Real Cundinamarca
5 aug. 2025Primera BReal Cartagena0-0Real Cundinamarca
4 apr. 2025Primera BReal Cundinamarca3-0Real Cartagena
17 sept. 2024Primera BReal Cundinamarca2-1Real Cartagena
14 apr. 2024Primera BReal Cartagena2-1Real Cundinamarca
12 aug. 2023Primera BReal Cundinamarca1-1Real Cartagena

