Ponturi

Tipuri de pariu

Ligi

Echipe

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Română

Setări

Format cote
Exemplu 2.50
Fus orar
Join us on Telegram
Croația
HNL
Etapa 12

NK Slaven Belupo vs Istra 1961 Pronostic și Sfaturi de Pariuri

Gradski stadion Ivan Kusek Apas, Koprivnica

Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Încredere

Sfaturi de pariere

10%
45%
45%
NK Slaven Belupo Remiză Istra 1961
Rezultat
Istra 1961
Pariază
45%
Total goluri
Peste 2.5
Pariază
60%
Ambele echipe marchează
Da
Pariază
65%
Dublă șansă
Remiză/Afara
Pariază
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Fapte ale Meciului

NK Slaven Belupo
NK Slaven Belupo au câștigat doar 0 din 5 meciuri în deplasare în acest sezon
NK Slaven Belupo câștigă 67% acasă, dar doar 0% în deplasare
NK Slaven Belupo nu au marcat în 4 din 8 meciuri (50%)
NK Slaven Belupo au primit gol în prima repriză în 6 din ultimele 8 meciuri (75%)
NK Slaven Belupo primesc 2 goluri pe meci (16 în 8)
Istra 1961
Istra 1961 primesc 50% din goluri după minutul 75 (6 goluri)
Istra 1961 au marcat în prima repriză în 7 din ultimele 9 meciuri (78%)
Istra 1961 marchează 60% din goluri în prima repriză

Statistici Cheie

5
8 Remize
7
2.3 Medie Goluri
50% Ambele Echipe Marchează
45% Peste 2.5
15 aug 2026 Istra 1961 3-0 NK Slaven Belupo
4 mai 2026 Istra 1961 3-1 NK Slaven Belupo
27 feb 2026 NK Slaven Belupo 1-0 Istra 1961
29 nov 2025 Istra 1961 1-1 NK Slaven Belupo
12 sep 2025 NK Slaven Belupo 2-1 Istra 1961
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Cine va câștiga NK Slaven Belupo vs Istra 1961?
Modelul nostru prezice Istra 1961 cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în NK Slaven Belupo vs Istra 1961?
Ambele echipe marchează: Da (65% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru NK Slaven Belupo vs Istra 1961?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în NK Slaven Belupo vs Istra 1961?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (60% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă NK Slaven Belupo vs Istra 1961?
NK Slaven Belupo vs Istra 1961 are loc pe 31 oct 2026 la Gradski stadion Ivan Kusek Apas.

Informații suplimentare

# Echipa P V E L GF GA GD Pct Formă
1 HNK Hajduk Split 9 6 1 2 18 9 +9 19
2 NK Varaždin 9 5 3 1 14 7 +7 18
3 HNK Rijeka 9 5 2 2 16 12 +4 17
4 Dinamo Zagreb 8 5 1 2 18 11 +7 16
5 NK Osijek 9 5 1 3 18 14 +4 16
6 Istra 1961 9 3 3 3 17 14 +3 12
7 NK Slaven Belupo 9 3 1 5 11 17 -6 10
8 NK Lokomotiva Zagreb 9 2 1 6 11 17 -6 7
9 Rudes 10 2 1 7 13 27 -14 7
10 HNK Gorica 9 1 2 6 6 14 -8 5
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare

Formă Detaliată & Meciuri Recente

NK Slaven Belupo
VDVDV
10Jucat
3Victories
0Remize
7Înfrângeri
Puncte/Meci0.9
Proc. de Victorie %30%
Goluri/Meci3.1
Medie Goluri1
Medie Concediate2.1
Ambele Echipe Marchează40%
Fără goluri primite10%
Nu a marcat50%

Meciuri Recente

11 octVvs HNK Rijeka4-1
13 sepDla HNK Hajduk Split0-1
6 sepVvs NK Lokomotiva Zagreb2-1
30 augDla NK Osijek0-3
22 augVvs HNK Gorica2-0
Istra 1961
DVDEE
10Jucat
2Victories
3Remize
5Înfrângeri
Puncte/Meci0.9
Proc. de Victorie %20%
Goluri/Meci3
Medie Goluri1.4
Medie Concediate1.6
Ambele Echipe Marchează50%
Fără goluri primite20%
Nu a marcat40%

Meciuri Recente

17 octDla NK Lokomotiva Zagreb0-2
10 octVla NK Osijek3-1
19 sepDvs HNK Gorica0-1
4 sepEla NK Varaždin0-0
29 augEvs Dinamo Zagreb2-2

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri20
Medie Goluri2.3
Ambele Echipe Marchează50%
Peste 2.5 Goluri45%
Peste 1.5 Goluri75%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
NK Slaven Belupo180.9 pe meci
Istra 1961281.4 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
NK Slaven Belupo5 (25%)
Istra 19618 (40%)
15 aug 2026 HNL Istra 1961 3-0 NK Slaven Belupo
4 mai 2026 HNL Istra 1961 3-1 NK Slaven Belupo
27 feb 2026 HNL NK Slaven Belupo 1-0 Istra 1961
29 nov 2025 HNL Istra 1961 1-1 NK Slaven Belupo
12 sep 2025 HNL NK Slaven Belupo 2-1 Istra 1961
28 apr 2025 HNL Istra 1961 1-1 NK Slaven Belupo
23 feb 2025 HNL NK Slaven Belupo 0-0 Istra 1961
22 nov 2024 HNL Istra 1961 2-3 NK Slaven Belupo
31 aug 2024 HNL NK Slaven Belupo 0-1 Istra 1961
26 apr 2024 HNL Istra 1961 3-0 NK Slaven Belupo
16 feb 2024 HNL NK Slaven Belupo 1-1 Istra 1961
5 nov 2023 HNL Istra 1961 2-0 NK Slaven Belupo
19 aug 2023 HNL NK Slaven Belupo 2-2 Istra 1961
27 mai 2023 HNL Istra 1961 1-1 NK Slaven Belupo
31 mar 2023 HNL NK Slaven Belupo 2-0 Istra 1961
20 ian 2023 HNL Istra 1961 0-0 NK Slaven Belupo
11 sep 2022 HNL NK Slaven Belupo 0-3 Istra 1961
20 mai 2022 HNL Istra 1961 3-1 NK Slaven Belupo
12 mar 2022 HNL NK Slaven Belupo 0-0 Istra 1961
6 dec 2021 HNL Istra 1961 1-2 NK Slaven Belupo

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.

18+Resurse locale pentru jocul responsabil — România