Etapa 12
NK Slaven Belupo vs Istra 1961 Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Gradski stadion Ivan Kusek Apas, Koprivnica
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
NK Slaven BelupoRemizăIstra 1961
Rezultat
Istra 1961
45%
Total goluri
Peste 2.5
60%
Ambele echipe marchează
Da
65%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Fapte ale Meciului
NK Slaven Belupo au câștigat doar 0 din 5 meciuri în deplasare în acest sezon
NK Slaven Belupo câștigă 67% acasă, dar doar 0% în deplasare
NK Slaven Belupo nu au marcat în 4 din 8 meciuri (50%)
NK Slaven Belupo au primit gol în prima repriză în 6 din ultimele 8 meciuri (75%)
NK Slaven Belupo primesc 2 goluri pe meci (16 în 8)
Istra 1961 primesc 50% din goluri după minutul 75 (6 goluri)
Istra 1961 au marcat în prima repriză în 7 din ultimele 9 meciuri (78%)
Istra 1961 marchează 60% din goluri în prima repriză
Statistici Cheie
8Remize
7
2.3Medie Goluri
50%Ambele Echipe Marchează
45%Peste 2.5
15 aug. 2026Istra 19613-0NK Slaven Belupo
4 mai 2026Istra 19613-1NK Slaven Belupo
27 feb. 2026NK Slaven Belupo1-0Istra 1961
29 nov. 2025Istra 19611-1NK Slaven Belupo
12 sept. 2025NK Slaven Belupo2-1Istra 1961
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga NK Slaven Belupo vs Istra 1961?
Modelul nostru prezice Istra 1961 cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în NK Slaven Belupo vs Istra 1961?
Ambele echipe marchează: Da (65% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru NK Slaven Belupo vs Istra 1961?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în NK Slaven Belupo vs Istra 1961?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (60% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă NK Slaven Belupo vs Istra 1961?
NK Slaven Belupo vs Istra 1961 are loc pe 31 oct. 2026 la Gradski stadion Ivan Kusek Apas.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 6 | 1 | 2 | 18 | 9 | +9 | 19 | ||
| 2 | 9 | 5 | 3 | 1 | 14 | 7 | +7 | 18 | ||
| 3 | 9 | 5 | 2 | 2 | 16 | 12 | +4 | 17 | ||
| 4 | 8 | 5 | 1 | 2 | 18 | 11 | +7 | 16 | ||
| 5 | 9 | 5 | 1 | 3 | 18 | 14 | +4 | 16 | ||
| 6 | 9 | 3 | 3 | 3 | 17 | 14 | +3 | 12 | ||
| 7 | 9 | 3 | 1 | 5 | 11 | 17 | -6 | 10 | ||
| 8 | 9 | 2 | 1 | 6 | 11 | 17 | -6 | 7 | ||
| 9 | 10 | 2 | 1 | 7 | 13 | 27 | -14 | 7 | ||
| 10 | 9 | 1 | 2 | 6 | 6 | 14 | -8 | 5 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VDVDV
10Jucat
3Victories
0Remize
7Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.9 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 3.1 |
| Medie Goluri | 1 |
| Medie Concediate | 2.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 50% |
Meciuri Recente
11 oct.Vvs HNK Rijeka4-1
13 sept.Dla HNK Hajduk Split0-1
6 sept.Vvs NK Lokomotiva Zagreb2-1
30 aug.Dla NK Osijek0-3
22 aug.Vvs HNK Gorica2-0
EEDVD
10Jucat
2Victories
3Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.9 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 3 |
| Medie Goluri | 1.4 |
| Medie Concediate | 1.6 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
17 oct.Dla NK Lokomotiva Zagreb0-2
10 oct.Vla NK Osijek3-1
19 sept.Dvs HNK Gorica0-1
4 sept.Ela NK Varaždin0-0
29 aug.Evs Dinamo Zagreb2-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 2.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Peste 2.5 Goluri | 45% |
| Peste 1.5 Goluri | 75% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| NK Slaven Belupo | 18 | 0.9 pe meci |
| Istra 1961 | 28 | 1.4 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| NK Slaven Belupo | 5 (25%) |
| Istra 1961 | 8 (40%) |
15 aug. 2026HNLIstra 19613-0NK Slaven Belupo
4 mai 2026HNLIstra 19613-1NK Slaven Belupo
27 feb. 2026HNLNK Slaven Belupo1-0Istra 1961
29 nov. 2025HNLIstra 19611-1NK Slaven Belupo
12 sept. 2025HNLNK Slaven Belupo2-1Istra 1961
28 apr. 2025HNLIstra 19611-1NK Slaven Belupo
23 feb. 2025HNLNK Slaven Belupo0-0Istra 1961
22 nov. 2024HNLIstra 19612-3NK Slaven Belupo
31 aug. 2024HNLNK Slaven Belupo0-1Istra 1961
26 apr. 2024HNLIstra 19613-0NK Slaven Belupo
16 feb. 2024HNLNK Slaven Belupo1-1Istra 1961
5 nov. 2023HNLIstra 19612-0NK Slaven Belupo
19 aug. 2023HNLNK Slaven Belupo2-2Istra 1961
27 mai 2023HNLIstra 19611-1NK Slaven Belupo
31 mar. 2023HNLNK Slaven Belupo2-0Istra 1961
20 ian. 2023HNLIstra 19610-0NK Slaven Belupo
11 sept. 2022HNLNK Slaven Belupo0-3Istra 1961
20 mai 2022HNLIstra 19613-1NK Slaven Belupo
12 mar. 2022HNLNK Slaven Belupo0-0Istra 1961
6 dec. 2021HNLIstra 19611-2NK Slaven Belupo

