Ponturi

Tipuri de pariu

Ligi

Echipe

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Română

Setări

Format cote
Exemplu 2.50
Fus orar
Join us on Telegram
Slovenia
Prva Liga
Etapa 15

Nafta vs Olimpija Ljubljana Pronostic și Sfaturi de Pariuri

Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Încredere

Sfaturi de pariere

10%
45%
45%
Nafta Remiză Olimpija Ljubljana
Rezultat
Olimpija Ljubljana
Pariază
45%
Total goluri
Peste 2.5
Pariază
52%
Ambele echipe marchează
Da
Pariază
63%
Dublă șansă
Remiză/Afara
Pariază
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Fapte ale Meciului

Nafta
Nafta au pierdut 3 din 5 meciuri de acasă (60%)
Nafta marchează 72% din goluri în a doua repriză
Nafta nu au marcat în 3 din 10 meciuri (30%)
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana câștigă 60% acasă, dar doar 20% în deplasare
Olimpija Ljubljana marchează 40% din goluri după minutul 75 (4 goluri)
Olimpija Ljubljana marchează 80% din goluri în a doua repriză
Olimpija Ljubljana primesc 38% din goluri după minutul 75 (3 goluri)
Olimpija Ljubljana au păstrat 3 meciuri fără gol primit în 5 meciuri de acasă (60%)
Olimpija Ljubljana nu au marcat în 4 din 10 meciuri (40%)

Statistici Cheie

0
1 Remize
4
1.8 Medie Goluri
20% Ambele Echipe Marchează
20% Peste 2.5
21 aug 2026 Olimpija Ljubljana 1-0 Nafta
12 apr 2025 Nafta 1-1 Olimpija Ljubljana
16 feb 2025 Olimpija Ljubljana 3-0 Nafta
19 oct 2024 Nafta 0-1 Olimpija Ljubljana
5 aug 2024 Olimpija Ljubljana 2-0 Nafta
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Cine va câștiga Nafta vs Olimpija Ljubljana?
Modelul nostru prezice Olimpija Ljubljana cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Nafta vs Olimpija Ljubljana?
Ambele echipe marchează: Da (63% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Nafta vs Olimpija Ljubljana?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Nafta vs Olimpija Ljubljana?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (52% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Nafta vs Olimpija Ljubljana?
Nafta vs Olimpija Ljubljana are loc pe 7 nov 2026.

Informații suplimentare

# Echipa P V E L GF GA GD Pct Formă
1 Maribor 12 6 6 0 21 9 +12 24
2 Koper 12 6 4 2 19 11 +8 22
3 Bravo 12 5 4 3 14 13 +1 19
4 Olimpija Ljubljana 12 5 3 4 14 11 +3 18
5 Nafta 12 5 2 5 18 16 +2 17
6 Celje 11 4 4 3 12 11 +1 16
7 Aluminij 12 3 4 5 16 13 +3 13
8 Brinje-Grosuplje 12 3 2 7 15 25 -10 11
9 Mura 12 2 5 5 13 24 -11 11
10 Radomlje 11 1 4 6 14 23 -9 7
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Nafta
EVDVD
10Jucat
4Victories
2Remize
4Înfrângeri
Puncte/Meci1.4
Proc. de Victorie %40%
Goluri/Meci2.9
Medie Goluri1.6
Medie Concediate1.3
Ambele Echipe Marchează50%
Fără goluri primite30%
Nu a marcat30%

Meciuri Recente

17 octEla Mura0-0
11 octVvs Bravo1-0
19 sepDla Koper0-2
4 sepVvs Radomlje3-1
30 augDvs Maribor2-3
Olimpija Ljubljana
VEDVE
10Jucat
4Victories
3Remize
3Înfrângeri
Puncte/Meci1.5
Proc. de Victorie %40%
Goluri/Meci2
Medie Goluri1.1
Medie Concediate0.9
Ambele Echipe Marchează40%
Fără goluri primite40%
Nu a marcat30%

Meciuri Recente

16 octVla Aluminij1-0
10 octEvs Mura3-3
20 sepDla Bravo1-2
12 sepVla Koper3-1
29 augEla Radomlje0-0

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri5
Medie Goluri1.8
Ambele Echipe Marchează20%
Peste 2.5 Goluri20%
Peste 1.5 Goluri60%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Nafta10.2 pe meci
Olimpija Ljubljana81.6 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Nafta0 (0%)
Olimpija Ljubljana4 (80%)
21 aug 2026 Prva Liga Olimpija Ljubljana 1-0 Nafta
12 apr 2025 Prva Liga Nafta 1-1 Olimpija Ljubljana
16 feb 2025 Prva Liga Olimpija Ljubljana 3-0 Nafta
19 oct 2024 Prva Liga Nafta 0-1 Olimpija Ljubljana
5 aug 2024 Prva Liga Olimpija Ljubljana 2-0 Nafta

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.

18+Resurse locale pentru jocul responsabil — România