Etapa 14
Aluminij vs Radomlje Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Sportni park Aluminij, Kidricevo
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
AluminijRemizăRadomlje
Rezultat
Aluminij
45%
Total goluri
Peste 2.5
52%
Ambele echipe marchează
Da
63%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Fapte ale Meciului
Aluminij nu au marcat în 5 din 10 meciuri (50%)
Aluminij primesc 36% din goluri după minutul 75 (4 goluri)
Aluminij marchează 25% din goluri în primele 15 minute (4 goluri)
Radomlje au pierdut 4 din 5 meciuri de acasă (80%)
Radomlje au pierdut ultimele 3 meciuri din campionat
Peste 2.5 goluri în 8 din ultimele 9 meciuri ale Radomlje (89%)
Radomlje marchează 33% din goluri după minutul 75 (3 goluri)
Radomlje primesc 33% din goluri după minutul 75 (6 goluri)
Ambele echipe au marcat în 7 din ultimele 9 meciuri ale Radomlje (78%)
Statistici Cheie
3Remize
5
2.85Medie Goluri
69%Ambele Echipe Marchează
62%Peste 2.5
16 aug. 2026Radomlje1-3Aluminij
3 apr. 2026Aluminij1-2Radomlje
30 ian. 2026Radomlje2-1Aluminij
26 sept. 2025Aluminij2-1Radomlje
18 iul. 2025Radomlje1-2Aluminij
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Aluminij vs Radomlje?
Modelul nostru prezice Aluminij cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Aluminij vs Radomlje?
Ambele echipe marchează: Da (63% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Aluminij vs Radomlje?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Aluminij vs Radomlje?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (52% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Aluminij vs Radomlje?
Aluminij vs Radomlje are loc pe 31 oct. 2026 la Sportni park Aluminij.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 6 | 5 | 0 | 21 | 9 | +12 | 23 | ||
| 2 | 11 | 5 | 4 | 2 | 14 | 11 | +3 | 19 | ||
| 3 | 12 | 5 | 4 | 3 | 14 | 13 | +1 | 19 | ||
| 4 | 12 | 5 | 3 | 4 | 14 | 11 | +3 | 18 | ||
| 5 | 11 | 5 | 1 | 5 | 18 | 16 | +2 | 16 | ||
| 6 | 10 | 4 | 3 | 3 | 12 | 11 | +1 | 15 | ||
| 7 | 12 | 3 | 4 | 5 | 16 | 13 | +3 | 13 | ||
| 8 | 11 | 3 | 2 | 6 | 15 | 20 | -5 | 11 | ||
| 9 | 11 | 2 | 4 | 5 | 13 | 24 | -11 | 10 | ||
| 10 | 11 | 1 | 4 | 6 | 14 | 23 | -9 | 7 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EVEDD
10Jucat
2Victories
3Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.9 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2.3 |
| Medie Goluri | 1.2 |
| Medie Concediate | 1.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 60% |
Meciuri Recente
16 oct.Dvs Olimpija Ljubljana0-1
10 oct.Dla Celje0-1
19 sept.Ela Maribor2-2
13 sept.Vla Mura6-1
5 sept.Evs Bravo0-0
EDDEE
10Jucat
2Victories
4Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 3.7 |
| Medie Goluri | 1.6 |
| Medie Concediate | 2.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 80% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
17 oct.Ela Bravo2-2
10 oct.Evs Koper3-3
13 sept.Dvs Maribor0-3
4 sept.Dla Nafta1-3
29 aug.Evs Olimpija Ljubljana0-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 13 |
| Medie Goluri | 2.85 |
| Ambele Echipe Marchează | 69% |
| Peste 2.5 Goluri | 62% |
| Peste 1.5 Goluri | 100% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Aluminij | 17 | 1.31 pe meci |
| Radomlje | 20 | 1.54 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Aluminij | 1 (8%) |
| Radomlje | 3 (23%) |
16 aug. 2026Prva LigaRadomlje1-3Aluminij
3 apr. 2026Prva LigaAluminij1-2Radomlje
30 ian. 2026Prva LigaRadomlje2-1Aluminij
26 sept. 2025Prva LigaAluminij2-1Radomlje
18 iul. 2025Prva LigaRadomlje1-2Aluminij
15 apr. 2024Prva LigaAluminij1-1Radomlje
20 feb. 2024Prva LigaRadomlje1-2Aluminij
22 oct. 2023Prva LigaAluminij0-2Radomlje
12 aug. 2023Prva LigaRadomlje0-2Aluminij
9 apr. 2022Prva LigaRadomlje1-1Aluminij
14 feb. 2022Prva LigaAluminij0-4Radomlje
1 oct. 2021Prva LigaRadomlje2-2Aluminij
30 iul. 2021Prva LigaAluminij0-2Radomlje

