Ponturi

Tipuri de pariu

Ligi

Echipe

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Română

Setări

Format cote
Exemplu 2.50
Fus orar
Join us on Telegram
Guatemala
Liga Națională
Etapa 18

Guastatoya vs Cobán Imperial Pronostic și Sfaturi de Pariuri

Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Încredere

Sfaturi de pariere

45%
45%
10%
Guastatoya Remiză Cobán Imperial
Rezultat
Guastatoya
Pariază
45%
Total goluri
Peste 2.5
Pariază
51%
Ambele echipe marchează
Da
Pariază
59%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
Pariază
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Statistici Cheie

9
6 Remize
5
1.8 Medie Goluri
15% Ambele Echipe Marchează
30% Peste 2.5
6 sep 2026 Cobán Imperial 0-1 Guastatoya
12 apr 2026 Cobán Imperial 1-1 Guastatoya
22 feb 2026 Guastatoya 2-0 Cobán Imperial
4 oct 2025 Cobán Imperial 2-1 Guastatoya
27 iul 2025 Guastatoya 0-1 Cobán Imperial
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Cine va câștiga Guastatoya vs Cobán Imperial?
Modelul nostru prezice Guastatoya cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Guastatoya vs Cobán Imperial?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Guastatoya vs Cobán Imperial?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (51% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Guastatoya vs Cobán Imperial?
Ambele echipe marchează: Da (59% încredere).
Când și unde se joacă Guastatoya vs Cobán Imperial?
Guastatoya vs Cobán Imperial are loc pe 1 nov 2026.

Informații suplimentare

Guastatoya
0Goluri
0Goluri primite
0Goluri/Me
0Fără goluri primite
0Nu a marcat
-Formatie
0Cartonașe galbene
0Cartonașe roșii
0/0Penalty-uri
Cobán Imperial
0Goluri
0Goluri primite
0Goluri/Me
0Fără goluri primite
0Nu a marcat
-Formatie
0Cartonașe galbene
0Cartonașe roșii
0/0Penalty-uri

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Guastatoya
EDVVV
10Jucat
5Victories
2Remize
3Înfrângeri
Puncte/Meci1.7
Proc. de Victorie %50%
Goluri/Meci2.8
Medie Goluri1.4
Medie Concediate1.4
Ambele Echipe Marchează80%
Fără goluri primite10%
Nu a marcat10%

Meciuri Recente

15 octEvs Antigua GFC1-1
11 octDla Malacateco0-2
4 octVvs Aurora2-1
26 sepVvs Deportivo San Pedro2-1
19 sepVla Comunicaciones2-1
Cobán Imperial
VDVVE
10Jucat
3Victories
3Remize
4Înfrângeri
Puncte/Meci1.2
Proc. de Victorie %30%
Goluri/Meci2.8
Medie Goluri1.4
Medie Concediate1.4
Ambele Echipe Marchează70%
Fără goluri primite20%
Nu a marcat20%

Meciuri Recente

15 octVvs Municipal2-1
12 octDla Antigua GFC1-2
3 octVvs Malacateco2-0
27 sepVvs Aurora3-2
20 sepEla Deportivo San Pedro1-1

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri20
Medie Goluri1.8
Ambele Echipe Marchează15%
Peste 2.5 Goluri30%
Peste 1.5 Goluri45%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Guastatoya241.2 pe meci
Cobán Imperial120.6 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Guastatoya13 (65%)
Cobán Imperial8 (40%)
6 sep 2026 Liga Națională Cobán Imperial 0-1 Guastatoya
12 apr 2026 Liga Națională Cobán Imperial 1-1 Guastatoya
22 feb 2026 Liga Națională Guastatoya 2-0 Cobán Imperial
4 oct 2025 Liga Națională Cobán Imperial 2-1 Guastatoya
27 iul 2025 Liga Națională Guastatoya 0-1 Cobán Imperial
2 apr 2025 Liga Națională Cobán Imperial 0-0 Guastatoya
30 ian 2025 Liga Națională Guastatoya 4-0 Cobán Imperial
24 nov 2024 Liga Națională Guastatoya 2-0 Cobán Imperial
31 aug 2024 Liga Națională Cobán Imperial 3-0 Guastatoya
21 apr 2024 Liga Națională Cobán Imperial 3-3 Guastatoya
26 nov 2023 Liga Națională Guastatoya 1-0 Cobán Imperial
1 apr 2023 Liga Națională Guastatoya 0-0 Cobán Imperial
5 feb 2023 Liga Națională Cobán Imperial 0-0 Guastatoya
12 nov 2022 Liga Națională Cobán Imperial 1-0 Guastatoya
31 aug 2022 Liga Națională Guastatoya 3-0 Cobán Imperial
8 mai 2022 Liga Națională Guastatoya 4-0 Cobán Imperial
5 mar 2022 Liga Națională Cobán Imperial 0-0 Guastatoya
13 nov 2021 Liga Națională Cobán Imperial 0-1 Guastatoya
13 oct 2021 Liga Națională Guastatoya 0-1 Cobán Imperial
10 apr 2021 Liga Națională Cobán Imperial 0-1 Guastatoya

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.

18+Resurse locale pentru jocul responsabil — România