Etapa 18
Guastatoya vs Cobán Imperial Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
GuastatoyaRemizăCobán Imperial
Rezultat
Guastatoya
45%
Total goluri
Peste 2.5
51%
Ambele echipe marchează
Da
59%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
6Remize
5
1.8Medie Goluri
15%Ambele Echipe Marchează
30%Peste 2.5
6 sept. 2026Cobán Imperial0-1Guastatoya
12 apr. 2026Cobán Imperial1-1Guastatoya
22 feb. 2026Guastatoya2-0Cobán Imperial
4 oct. 2025Cobán Imperial2-1Guastatoya
27 iul. 2025Guastatoya0-1Cobán Imperial
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Guastatoya vs Cobán Imperial?
Modelul nostru prezice Guastatoya cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Guastatoya vs Cobán Imperial?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Guastatoya vs Cobán Imperial?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (51% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Guastatoya vs Cobán Imperial?
Ambele echipe marchează: Da (59% încredere).
Când și unde se joacă Guastatoya vs Cobán Imperial?
Guastatoya vs Cobán Imperial are loc pe 1 nov. 2026.
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VVVDE
10Jucat
5Victories
2Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.7 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 2.8 |
| Medie Goluri | 1.4 |
| Medie Concediate | 1.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 80% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
15 oct.Evs Antigua GFC1-1
11 oct.Dla Malacateco0-2
4 oct.Vvs Aurora2-1
26 sept.Vvs Deportivo San Pedro2-1
19 sept.Vla Comunicaciones2-1
EVVDV
10Jucat
3Victories
3Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.2 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2.8 |
| Medie Goluri | 1.4 |
| Medie Concediate | 1.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
15 oct.Vvs Municipal2-1
12 oct.Dla Antigua GFC1-2
3 oct.Vvs Malacateco2-0
27 sept.Vvs Aurora3-2
20 sept.Ela Deportivo San Pedro1-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 1.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 15% |
| Peste 2.5 Goluri | 30% |
| Peste 1.5 Goluri | 45% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Guastatoya | 24 | 1.2 pe meci |
| Cobán Imperial | 12 | 0.6 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Guastatoya | 13 (65%) |
| Cobán Imperial | 8 (40%) |
6 sept. 2026Liga NaționalăCobán Imperial0-1Guastatoya
12 apr. 2026Liga NaționalăCobán Imperial1-1Guastatoya
22 feb. 2026Liga NaționalăGuastatoya2-0Cobán Imperial
4 oct. 2025Liga NaționalăCobán Imperial2-1Guastatoya
27 iul. 2025Liga NaționalăGuastatoya0-1Cobán Imperial
2 apr. 2025Liga NaționalăCobán Imperial0-0Guastatoya
30 ian. 2025Liga NaționalăGuastatoya4-0Cobán Imperial
24 nov. 2024Liga NaționalăGuastatoya2-0Cobán Imperial
31 aug. 2024Liga NaționalăCobán Imperial3-0Guastatoya
21 apr. 2024Liga NaționalăCobán Imperial3-3Guastatoya
26 nov. 2023Liga NaționalăGuastatoya1-0Cobán Imperial
1 apr. 2023Liga NaționalăGuastatoya0-0Cobán Imperial
5 feb. 2023Liga NaționalăCobán Imperial0-0Guastatoya
12 nov. 2022Liga NaționalăCobán Imperial1-0Guastatoya
31 aug. 2022Liga NaționalăGuastatoya3-0Cobán Imperial
8 mai 2022Liga NaționalăGuastatoya4-0Cobán Imperial
5 mar. 2022Liga NaționalăCobán Imperial0-0Guastatoya
13 nov. 2021Liga NaționalăCobán Imperial0-1Guastatoya
13 oct. 2021Liga NaționalăGuastatoya0-1Cobán Imperial
10 apr. 2021Liga NaționalăCobán Imperial0-1Guastatoya

