Ponturi

Tipuri de pariu

Ligi

Echipe

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Română

Setări

Format cote
Exemplu 2.50
Fus orar
Join us on Telegram
Polonia
Cupa Poloniei
Etapa 32

Chrobry Głogów vs Polonia Bytom Pronostic și Sfaturi de Pariuri

Stadion Chrobrego
Incorect
Selecția noastră
Ambele echipe marchează
Da
@ 1.57
2 : 0
FT

Sfaturi de pariere

39%
27%
35%
Chrobry Głogów Remiză Polonia Bytom
Rezultat
Chrobry Głogów
@ 2.21
39%
Total goluri
Peste 2.5
@ 1.69
55%
Dublă șansă
Acasă/Afara
@ 1.25
36%
Handicap asiatic
Chrobry Głogów -0.25
@ 2.00
50%
Mijlocul meciului
Remiză
@ 2.13
41%
HT/FT
Remiză/Gazdă
@ 5.80
17.2%
Scor exact
2:1
@ 7.50
13.3%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Statistici Cheie

1
0 Remize
3
2.5 Medie Goluri
25% Ambele Echipe Marchează
25% Peste 2.5
29 oct 2026 Chrobry Głogów 2-0 Polonia Bytom
17 oct 2026 Polonia Bytom 3-2 Chrobry Głogów
7 dec 2025 Polonia Bytom 2-0 Chrobry Głogów
26 iul 2025 Chrobry Głogów 0-1 Polonia Bytom
Vezi toate întâlnirile

Cote

Casa de pariuri1X2
1xBet 2.32 3.28 2.59
Betano 1.75 3.45 1.93
Betfair 2.30 3.50 2.63

Întrebări Frecvente

Chrobry Głogów vs Polonia Bytom: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Chrobry Głogów cu 39% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Chrobry Głogów vs Polonia Bytom?
Ambele echipe marchează: Da (59% încredere).
Este dubla șansă 12 un pariu bun pentru Chrobry Głogów vs Polonia Bytom?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 12 cu 36% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Care este cel mai bun pariu pentru Chrobry Głogów vs Polonia Bytom?
Recomandarea noastră principală este Da cu 59% încredere.
Ce scor este prognozat pentru Chrobry Głogów vs Polonia Bytom?
Cel mai probabil scor corect este 2:1 (13.3% probabilitate implicită).
Când și unde se joacă Chrobry Głogów vs Polonia Bytom?
Chrobry Głogów vs Polonia Bytom are loc pe 29 oct 2026 la Stadion Chrobrego.

Informații suplimentare

Chrobry Głogów
0Goluri
0Goluri primite
-Goluri/Me
0Fără goluri primite
0Nu a marcat
-Formatie
0Cartonașe galbene
0Cartonașe roșii
0/0Penalty-uri
Polonia Bytom
0Goluri
0Goluri primite
-Goluri/Me
0Fără goluri primite
0Nu a marcat
-Formatie
0Cartonașe galbene
0Cartonașe roșii
0/0Penalty-uri

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Chrobry Głogów
VEDDD
10Jucat
3Victories
3Remize
4Înfrângeri
Puncte/Meci1.2
Proc. de Victorie %30%
Goluri/Meci1.9
Medie Goluri0.8
Medie Concediate1.1
Ambele Echipe Marchează20%
Fără goluri primite50%
Nu a marcat50%

Meciuri Recente

29 octVvs Polonia Bytom2-0
24 octEla Stal Mielec0-0
17 octDla Polonia Bytom2-3
10 octDvs Pogoń Grod. Mazowiecki0-4
19 sepDla Polonia Varșovia0-2
Polonia Bytom
DVVVE
10Jucat
3Victories
5Remize
2Înfrângeri
Puncte/Meci1.4
Proc. de Victorie %30%
Goluri/Meci2.8
Medie Goluri1.3
Medie Concediate1.5
Ambele Echipe Marchează60%
Fără goluri primite30%
Nu a marcat30%

Meciuri Recente

29 octDla Chrobry Głogów0-2
24 octVla Unia Skierniewice2-1
17 octVvs Chrobry Głogów3-2
11 octVla Puszcza Niepołomice1-0
18 sepEvs Ruch Chorzów0-0

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri4
Medie Goluri2.5
Ambele Echipe Marchează25%
Peste 2.5 Goluri25%
Peste 1.5 Goluri75%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Chrobry Głogów41 pe meci
Polonia Bytom61.5 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Chrobry Głogów1 (25%)
Polonia Bytom2 (50%)
29 oct 2026 Cupa Poloniei Chrobry Głogów 2-0 Polonia Bytom
17 oct 2026 I Liga Polonia Bytom 3-2 Chrobry Głogów
7 dec 2025 I Liga Polonia Bytom 2-0 Chrobry Głogów
26 iul 2025 I Liga Chrobry Głogów 0-1 Polonia Bytom

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.

18+Resurse locale pentru jocul responsabil — România