PolandPolonia
Cupa PolonieiCupa Poloniei
Etapa 32

Chrobry Głogów vs Polonia Bytom Pronostic și Sfaturi de Pariuri

Stadion Chrobrego
Incorect
Selecția noastră
Ambele echipe marchează
Da
@ 1.57
2 : 0
FT

Sfaturi de pariere

39%
27%
35%
Chrobry GłogówRemizăPolonia Bytom
Rezultat
Chrobry Głogów
@ 2.21
39%
Total goluri
Peste 2.5
@ 1.69
55%
Dublă șansă
Acasă/Afara
@ 1.25
36%
Handicap asiatic
H. Gazde -0.25
@ 2.00
50%
Primul Timp
Remiză
@ 2.13
41%
HT/FT
Remiză/Gazdă
@ 5.80
17.2%
Scor exact
2:1
@ 7.50
13.3%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.

Statistici Cheie

Chrobry Głogów1
0Remize
3Polonia Bytom
2.5Medie Goluri
25%Ambele Echipe Marchează
25%Peste 2.5
29 oct. 2026Chrobry Głogów2-0Polonia Bytom
17 oct. 2026Polonia Bytom3-2Chrobry Głogów
7 dec. 2025Polonia Bytom2-0Chrobry Głogów
26 iul. 2025Chrobry Głogów0-1Polonia Bytom
Vezi toate întâlnirile

Cote

Casa de pariuri1X2
1xBet2.323.282.59
Betano1.753.451.93
Betfair2.303.502.63

Întrebări Frecvente

Chrobry Głogów vs Polonia Bytom: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Chrobry Głogów cu 39% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Chrobry Głogów vs Polonia Bytom?
Ambele echipe marchează: Da (59% încredere).
Este dubla șansă 12 un pariu bun pentru Chrobry Głogów vs Polonia Bytom?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 12 cu 36% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Care este cel mai bun pariu pentru Chrobry Głogów vs Polonia Bytom?
Recomandarea noastră principală este Da cu 59% încredere.
Ce scor este prognozat pentru Chrobry Głogów vs Polonia Bytom?
Cel mai probabil scor corect este 2:1 (13.3% probabilitate implicită).
Când și unde se joacă Chrobry Głogów vs Polonia Bytom?
Chrobry Głogów vs Polonia Bytom are loc pe 29 oct. 2026 la Stadion Chrobrego.

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Chrobry Głogów
DDDEV
10Jucat
3Victories
3Remize
4Înfrângeri
Puncte/Meci1.2
Proc. de Victorie %30%
Goluri/Meci1.9
Medie Goluri0.8
Medie Concediate1.1
Ambele Echipe Marchează20%
Fără goluri primite50%
Nu a marcat50%

Meciuri Recente

29 oct.Vvs Polonia Bytom2-0
24 oct.Ela Stal Mielec0-0
17 oct.Dla Polonia Bytom2-3
10 oct.Dvs Pogoń Grod. Mazowiecki0-4
19 sept.Dla Polonia Varșovia0-2
Polonia Bytom
EVVVD
10Jucat
3Victories
5Remize
2Înfrângeri
Puncte/Meci1.4
Proc. de Victorie %30%
Goluri/Meci2.8
Medie Goluri1.3
Medie Concediate1.5
Ambele Echipe Marchează60%
Fără goluri primite30%
Nu a marcat30%

Meciuri Recente

29 oct.Dla Chrobry Głogów0-2
24 oct.Vla Unia Skierniewice2-1
17 oct.Vvs Chrobry Głogów3-2
11 oct.Vla Puszcza Niepołomice1-0
18 sept.Evs Ruch Chorzów0-0

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri4
Medie Goluri2.5
Ambele Echipe Marchează25%
Peste 2.5 Goluri25%
Peste 1.5 Goluri75%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Chrobry Głogów41 pe meci
Polonia Bytom61.5 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Chrobry Głogów1 (25%)
Polonia Bytom2 (50%)
29 oct. 2026Cupa PolonieiChrobry Głogów2-0Polonia Bytom
17 oct. 2026I LigaPolonia Bytom3-2Chrobry Głogów
7 dec. 2025I LigaPolonia Bytom2-0Chrobry Głogów
26 iul. 2025I LigaChrobry Głogów0-1Polonia Bytom

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.