Etapa 9
Al-Hazm vs Al-Fateh Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Al Hazm Club Stadium, Ar Rass
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
2Remize
1
2.33Medie Goluri
67%Ambele Echipe Marchează
33%Peste 2.5
15 oct. 2026Al-Hazm2-3Al-Fateh
1 feb. 2026Al-Fateh1-1Al-Hazm
20 sept. 2025Al-Hazm0-0Al-Fateh
Întrebări Frecvente
Când și unde se joacă Al-Hazm vs Al-Fateh?
Al-Hazm vs Al-Fateh are loc pe 15 oct. 2026 la Al Hazm Club Stadium.
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EVDED
10Jucat
2Victories
3Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.9 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 3 |
| Medie Goluri | 1.2 |
| Medie Concediate | 1.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
15 oct.Dvs Al-Fateh2-3
10 oct.Evs NEOM1-1
11 sept.Dla Al-Ahli Jeddah1-3
8 sept.Vvs Al Taawon1-0
30 aug.Evs Al Shabab1-1
EEDDV
10Jucat
2Victories
3Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.9 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2.2 |
| Medie Goluri | 0.7 |
| Medie Concediate | 1.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 20% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 70% |
Meciuri Recente
15 oct.Vla Al-Hazm3-2
9 oct.Dvs Al-Ahli Jeddah0-4
13 sept.Dla NEOM2-4
5 sept.Ela Al Taawon0-0
29 aug.Evs Al-Ittihad FC0-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 3 |
| Medie Goluri | 2.33 |
| Ambele Echipe Marchează | 67% |
| Peste 2.5 Goluri | 33% |
| Peste 1.5 Goluri | 67% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Al-Hazm | 3 | 1 pe meci |
| Al-Fateh | 4 | 1.33 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Al-Hazm | 1 (33%) |
| Al-Fateh | 1 (33%) |
15 oct. 2026Liga ProfesionistăAl-Hazm2-3Al-Fateh
1 feb. 2026Liga ProfesionistăAl-Fateh1-1Al-Hazm
20 sept. 2025Liga ProfesionistăAl-Hazm0-0Al-Fateh

