Etapa 9
Al-Ahli Jeddah vs Al-Nassr Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Alinma Stadium, Jeddah
Pronosticurile noastre: Al-Nassr — Câștigă (43%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Total goluri
Peste 2.5
64%
ÎncredereSfaturi de pariere
Al-Ahli JeddahRemizăAl-Nassr
Rezultat
Al-Nassr
43%
Total goluri
Peste 2.5
64%
Ambele echipe marchează
Da
62%
Dublă șansă
Acasă/Afara
36%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
5Remize
10
2.83Medie Goluri
67%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
29 apr. 2026Al-Nassr2-0Al-Ahli Jeddah
2 ian. 2026Al-Ahli Jeddah3-2Al-Nassr
13 feb. 2025Al-Ahli Jeddah2-3Al-Nassr
13 sept. 2024Al-Nassr1-1Al-Ahli Jeddah
15 mar. 2024Al-Ahli Jeddah0-1Al-Nassr
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Al-Ahli Jeddah vs Al-Nassr?
Modelul nostru prezice Al-Nassr cu 43% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Al-Ahli Jeddah vs Al-Nassr?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (64% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Al-Ahli Jeddah vs Al-Nassr?
Ambele echipe marchează: Da (62% încredere).
Este dubla șansă 12 un pariu bun pentru Al-Ahli Jeddah vs Al-Nassr?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 12 cu 36% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Al-Ahli Jeddah vs Al-Nassr?
Al-Ahli Jeddah vs Al-Nassr are loc pe 15 oct. 2026 la Alinma Stadium.
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DVDVV
10Jucat
7Victories
0Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.1 |
| Proc. de Victorie % | 70% |
| Goluri/Meci | 4 |
| Medie Goluri | 2.7 |
| Medie Concediate | 1.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
9 oct.Vla Al-Fateh4-0
11 sept.Vvs Al-Hazm3-1
8 sept.Dla Al-Qadisiyah FC2-3
4 sept.Vvs Al Riyadh5-0
1 sept.Dla Al-Hilal Saudi FC0-3
VVVDE
10Jucat
6Victories
2Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2 |
| Proc. de Victorie % | 60% |
| Goluri/Meci | 3.4 |
| Medie Goluri | 2.3 |
| Medie Concediate | 1.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
12 sept.Ela Al Khaleej Saihat1-1
5 sept.Dla Al-Ittihad FC1-2
28 aug.Vvs Al Taawon2-1
25 aug.Vla Al-Ettifaq3-2
21 aug.Vla Al Riyadh4-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 18 |
| Medie Goluri | 2.83 |
| Ambele Echipe Marchează | 67% |
| Peste 2.5 Goluri | 50% |
| Peste 1.5 Goluri | 83% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Al-Ahli Jeddah | 21 | 1.17 pe meci |
| Al-Nassr | 30 | 1.67 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Al-Ahli Jeddah | 2 (11%) |
| Al-Nassr | 5 (28%) |
29 apr. 2026Liga ProfesionistăAl-Nassr2-0Al-Ahli Jeddah
2 ian. 2026Liga ProfesionistăAl-Ahli Jeddah3-2Al-Nassr
13 feb. 2025Liga ProfesionistăAl-Ahli Jeddah2-3Al-Nassr
13 sept. 2024Liga ProfesionistăAl-Nassr1-1Al-Ahli Jeddah
15 mar. 2024Liga ProfesionistăAl-Ahli Jeddah0-1Al-Nassr
22 sept. 2023Liga ProfesionistăAl-Nassr4-3Al-Ahli Jeddah
28 mai 2022Liga ProfesionistăAl-Nassr1-1Al-Ahli Jeddah
26 nov. 2021Liga ProfesionistăAl-Ahli Jeddah1-2Al-Nassr
11 mar. 2021Liga ProfesionistăAl-Ahli Jeddah1-2Al-Nassr
12 dec. 2020Liga ProfesionistăAl-Nassr1-2Al-Ahli Jeddah
27 feb. 2020Liga ProfesionistăAl-Nassr2-2Al-Ahli Jeddah
27 sept. 2019Liga ProfesionistăAl-Ahli Jeddah0-0Al-Nassr
12 feb. 2019Liga ProfesionistăAl-Ahli Jeddah1-2Al-Nassr
3 nov. 2018Liga ProfesionistăAl-Nassr0-2Al-Ahli Jeddah
29 dec. 2017Liga ProfesionistăAl-Nassr3-1Al-Ahli Jeddah
17 sept. 2017Liga ProfesionistăAl-Ahli Jeddah1-1Al-Nassr
17 feb. 2017Liga ProfesionistăAl-Ahli Jeddah0-2Al-Nassr
21 oct. 2016Liga ProfesionistăAl-Nassr1-0Al-Ahli Jeddah

