Etapa 10
Young Africans vs Mashujaa Pronostic și Sfaturi de Pariuri
KMC Stadium, Dar es Salaam
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Fapte ale Meciului
Young Africans au câștigat ultimele 4 meciuri din campionat
Young Africans au marcat în fiecare dintre ultimele 6 meciuri
Young Africans au păstrat 4 meciuri fără gol primit în 6 meciuri (67%)
Young Africans au păstrat 3 meciuri fără gol primit în 4 meciuri de acasă (75%)
Young Africans are o medie de 2.67 goluri pe meci în acest sezon (16 în 6)
Mashujaa nu au marcat în 2 din 6 meciuri (33%)
Statistici Cheie
0Remize
0
3.67Medie Goluri
33%Ambele Echipe Marchează
67%Peste 2.5
13 iun. 2026Mashujaa0-2Young Africans
19 ian. 2026Young Africans6-0Mashujaa
23 feb. 2025Mashujaa0-5Young Africans
19 dec. 2024Young Africans3-2Mashujaa
5 mai 2024Mashujaa0-1Young Africans
Întrebări Frecvente
Când și unde se joacă Young Africans vs Mashujaa?
Young Africans vs Mashujaa are loc pe 27 oct. 2026 la KMC Stadium.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 13 | 3 | +10 | 21 | ||
| 2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 17 | 4 | +13 | 18 | ||
| 3 | 8 | 5 | 2 | 1 | 13 | 7 | +6 | 17 | ||
| 4 | 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | 7 | +1 | 12 | ||
| 5 | 8 | 3 | 2 | 3 | 14 | 11 | +3 | 11 | ||
| 6 | 7 | 3 | 2 | 2 | 5 | 5 | 0 | 11 | ||
| 7 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 9 | +1 | 10 | ||
| 8 | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | 7 | 0 | 10 | ||
| 9 | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | 11 | -2 | 10 | ||
| 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 7 | 11 | -4 | 10 | ||
| 11 | 8 | 3 | 0 | 5 | 7 | 11 | -4 | 9 | ||
| 12 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 | 12 | -3 | 7 | ||
| 13 | 7 | 1 | 3 | 3 | 6 | 7 | -1 | 6 | ||
| 14 | 7 | 1 | 2 | 4 | 8 | 15 | -7 | 5 | ||
| 15 | 7 | 1 | 1 | 5 | 8 | 13 | -5 | 4 | ||
| 16 | 7 | 1 | 1 | 5 | 3 | 11 | -8 | 4 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VVVVD
10Jucat
9Victories
0Remize
1Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.7 |
| Proc. de Victorie % | 90% |
| Goluri/Meci | 3.1 |
| Medie Goluri | 2.7 |
| Medie Concediate | 0.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 30% |
| Fără goluri primite | 70% |
| Nu a marcat | 0% |
Meciuri Recente
10 oct.Dla Simba1-2
31 aug.Vla Fountain Gate2-0
28 aug.Vvs Pamba Jiji2-0
24 aug.Vvs JKT Tanzania4-0
20 aug.Vvs Unionul de Coastă4-1
DDDVV
10Jucat
5Victories
0Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.5 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 1.8 |
| Medie Goluri | 0.9 |
| Medie Concediate | 0.9 |
| Ambele Echipe Marchează | 30% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
8 oct.Vvs Polisi Tanzania2-1
9 sept.Vvs Singida Black Stars2-1
4 sept.Dla Dodoma Jiji0-1
23 aug.Dla Orașul Mbeya1-2
18 aug.Dla Fountain Gate0-1
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 6 |
| Medie Goluri | 3.67 |
| Ambele Echipe Marchează | 33% |
| Peste 2.5 Goluri | 67% |
| Peste 1.5 Goluri | 83% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Young Africans | 19 | 3.17 pe meci |
| Mashujaa | 3 | 0.5 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Young Africans | 4 (67%) |
| Mashujaa | 0 (0%) |
13 iun. 2026Ligi kuu BaraMashujaa0-2Young Africans
19 ian. 2026Ligi kuu BaraYoung Africans6-0Mashujaa
23 feb. 2025Ligi kuu BaraMashujaa0-5Young Africans
19 dec. 2024Ligi kuu BaraYoung Africans3-2Mashujaa
5 mai 2024Ligi kuu BaraMashujaa0-1Young Africans
8 feb. 2024Ligi kuu BaraYoung Africans2-1Mashujaa

