Etapa 17
Yeovil Town vs Boreham Wood Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Huish Park, Yeovil
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Yeovil TownRemizăBoreham Wood
Rezultat
Boreham Wood
45%
Total goluri
Peste 2.5
60%
Ambele echipe marchează
Da
65%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
3Remize
5
2.7Medie Goluri
60%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
11 feb. 2026Boreham Wood3-2Yeovil Town
4 oct. 2025Yeovil Town0-3Boreham Wood
29 apr. 2023Boreham Wood1-0Yeovil Town
24 sept. 2022Yeovil Town1-1Boreham Wood
7 mai 2022Yeovil Town2-2Boreham Wood
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Yeovil Town vs Boreham Wood?
Modelul nostru prezice Boreham Wood cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Yeovil Town vs Boreham Wood?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Yeovil Town vs Boreham Wood?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (60% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Yeovil Town vs Boreham Wood?
Ambele echipe marchează: Da (65% încredere).
Când și unde se joacă Yeovil Town vs Boreham Wood?
Yeovil Town vs Boreham Wood are loc pe 14 nov. 2026 la Huish Park.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 16 | 14 | 2 | 0 | 44 | 17 | +27 | 44 | ||
| 2 | 16 | 10 | 2 | 4 | 34 | 23 | +11 | 32 | ||
| 3 | 16 | 8 | 5 | 3 | 38 | 27 | +11 | 29 | ||
| 4 | 16 | 9 | 2 | 5 | 30 | 24 | +6 | 29 | ||
| 5 | 16 | 8 | 4 | 4 | 35 | 20 | +15 | 28 | ||
| 6 | 16 | 8 | 4 | 4 | 32 | 25 | +7 | 28 | ||
| 7 | 16 | 9 | 1 | 6 | 24 | 24 | 0 | 28 | ||
| 8 | 16 | 7 | 5 | 4 | 32 | 23 | +9 | 26 | ||
| 9 | 15 | 7 | 4 | 4 | 26 | 19 | +7 | 25 | ||
| 10 | 16 | 7 | 3 | 6 | 28 | 20 | +8 | 24 | ||
| 11 | 16 | 7 | 3 | 6 | 20 | 21 | -1 | 24 | ||
| 12 | 16 | 6 | 3 | 7 | 25 | 24 | +1 | 21 | ||
| 13 | 16 | 5 | 6 | 5 | 17 | 16 | +1 | 21 | ||
| 14 | 16 | 6 | 3 | 7 | 19 | 19 | 0 | 21 | ||
| 15 | 16 | 7 | 0 | 9 | 18 | 26 | -8 | 21 | ||
| 16 | 14 | 5 | 4 | 5 | 23 | 24 | -1 | 19 | ||
| 17 | 16 | 5 | 4 | 7 | 19 | 25 | -6 | 19 | ||
| 18 | 16 | 5 | 3 | 8 | 23 | 29 | -6 | 18 | ||
| 19 | 15 | 5 | 2 | 8 | 25 | 32 | -7 | 17 | ||
| 20 | 15 | 4 | 3 | 8 | 19 | 28 | -9 | 15 | ||
| 21 | 16 | 5 | 0 | 11 | 18 | 27 | -9 | 15 | ||
| 22 | 16 | 4 | 1 | 11 | 19 | 40 | -21 | 13 | ||
| 23 | 14 | 3 | 1 | 10 | 18 | 28 | -10 | 10 | ||
| 24 | 15 | 1 | 1 | 13 | 9 | 34 | -25 | 4 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EVDVD
10Jucat
6Victories
2Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2 |
| Proc. de Victorie % | 60% |
| Goluri/Meci | 4.1 |
| Medie Goluri | 2.9 |
| Medie Concediate | 1.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
31 oct.Dla FC Halifax Town0-2
27 oct.Vla AFC Hornchurch2-1
24 oct.Dvs Altrincham1-2
20 oct.Vvs Leatherhead5-2
17 oct.Ela Leatherhead3-3
VVVVV
10Jucat
10Victories
0Remize
0Înfrângeri
| Puncte/Meci | 3 |
| Proc. de Victorie % | 100% |
| Goluri/Meci | 4 |
| Medie Goluri | 3 |
| Medie Concediate | 1 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 0% |
Meciuri Recente
31 oct.Vvs Hartlepool4-3
27 oct.Vla Woking2-1
24 oct.Vvs AFC Fylde4-0
17 oct.Vvs Woking3-2
9 oct.Vla Sutton United2-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 10 |
| Medie Goluri | 2.7 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Peste 2.5 Goluri | 50% |
| Peste 1.5 Goluri | 70% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Yeovil Town | 11 | 1.1 pe meci |
| Boreham Wood | 16 | 1.6 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Yeovil Town | 1 (10%) |
| Boreham Wood | 3 (30%) |
11 feb. 2026Liga NaționalăBoreham Wood3-2Yeovil Town
4 oct. 2025Liga NaționalăYeovil Town0-3Boreham Wood
29 apr. 2023Liga NaționalăBoreham Wood1-0Yeovil Town
24 sept. 2022Liga NaționalăYeovil Town1-1Boreham Wood
7 mai 2022Liga NaționalăYeovil Town2-2Boreham Wood
25 sept. 2021Liga NaționalăBoreham Wood2-1Yeovil Town
17 apr. 2021Liga NaționalăYeovil Town1-0Boreham Wood
16 feb. 2021Liga NaționalăBoreham Wood2-3Yeovil Town
22 feb. 2020Liga NaționalăBoreham Wood1-0Yeovil Town
2 nov. 2019Liga NaționalăYeovil Town1-1Boreham Wood

