Etapa 14
Wycombe vs Burton Albion Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Adams Park, High Wycombe
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
WycombeRemizăBurton Albion
Rezultat
Wycombe
45%
Total goluri
Peste 2.5
56%
Ambele echipe marchează
Da
65%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
3Remize
7
2.47Medie Goluri
47%Ambele Echipe Marchează
58%Peste 2.5
28 feb. 2026Wycombe3-0Burton Albion
13 dec. 2025Burton Albion0-0Wycombe
4 mar. 2025Wycombe2-0Burton Albion
22 oct. 2024Burton Albion2-3Wycombe
6 ian. 2024Burton Albion1-1Wycombe
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Wycombe vs Burton Albion?
Modelul nostru prezice Wycombe cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în Wycombe vs Burton Albion?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (56% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Wycombe vs Burton Albion?
Ambele echipe marchează: Da (65% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Wycombe vs Burton Albion?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Wycombe vs Burton Albion?
Wycombe vs Burton Albion are loc pe 31 oct. 2026 la Adams Park.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
F. OnyedinmaMijlocaș
1Goluri
Asistențe
A. MorleyMijlocaș
1Asistențe
Cartonașe
F. OnyedinmaMijlocaș
10
D. HarvieFundaș
10
E. HendersonMijlocaș
10
Golgeteri principali
J. ArmerMijlocaș
1Goluri
Asistențe
Sulyman KruballyMijlocaș
1Asistențe
Cartonașe
Fără date
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EVVED
10Jucat
3Victories
4Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.3 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 3.9 |
| Medie Goluri | 1.7 |
| Medie Concediate | 2.2 |
| Ambele Echipe Marchează | 90% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 0% |
Meciuri Recente
10 oct.Dvs Luton1-4
26 sept.Evs Reading2-2
19 sept.Vla Wigan1-0
12 sept.Vla Leyton Orient3-2
5 sept.Evs Milton Keynes Dons3-3
EVDDE
10Jucat
3Victories
3Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.2 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 3.2 |
| Medie Goluri | 1.5 |
| Medie Concediate | 1.7 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
17 oct.Ela Peterborough2-2
10 oct.Dla Doncaster0-1
3 oct.Dvs Huddersfield1-3
26 sept.Vla Plymouth1-0
19 sept.Evs Mansfield Town2-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 19 |
| Medie Goluri | 2.47 |
| Ambele Echipe Marchează | 47% |
| Peste 2.5 Goluri | 58% |
| Peste 1.5 Goluri | 79% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Wycombe | 27 | 1.42 pe meci |
| Burton Albion | 20 | 1.05 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Wycombe | 7 (37%) |
| Burton Albion | 5 (26%) |
28 feb. 2026Liga 1Wycombe3-0Burton Albion
13 dec. 2025Liga 1Burton Albion0-0Wycombe
4 mar. 2025Liga 1Wycombe2-0Burton Albion
22 oct. 2024Liga 1Burton Albion2-3Wycombe
6 ian. 2024Liga 1Burton Albion1-1Wycombe
19 aug. 2023Liga 1Wycombe0-0Burton Albion
11 mar. 2023Liga 1Burton Albion2-1Wycombe
30 iul. 2022Liga 1Wycombe3-0Burton Albion
30 apr. 2022Liga 1Burton Albion1-2Wycombe
7 dec. 2021Liga 1Wycombe2-1Burton Albion
14 dec. 2019Liga 1Wycombe2-0Burton Albion
26 dec. 2018Liga 1Burton Albion3-1Wycombe
6 oct. 2018Liga 1Wycombe2-1Burton Albion
6 apr. 2015Liga 2Burton Albion1-0Wycombe
17 nov. 2014Liga 2Wycombe1-3Burton Albion
25 mar. 2014Liga 2Burton Albion1-0Wycombe
5 oct. 2013Liga 2Wycombe1-2Burton Albion
9 apr. 2013Liga 2Burton Albion2-0Wycombe
24 nov. 2012Liga 2Wycombe3-0Burton Albion

