Etapa 3
Welayta Dicha vs Bahardar Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
8Remize
5
1.44Medie Goluri
25%Ambele Echipe Marchează
19%Peste 2.5
22 oct. 2026Welayta Dicha1-3Bahardar
16 iun. 2026Bahardar0-2Welayta Dicha
20 ian. 2026Welayta Dicha0-0Bahardar
12 iun. 2025Welayta Dicha0-4Bahardar
3 nov. 2024Bahardar0-0Welayta Dicha
Întrebări Frecvente
Când și unde se joacă Welayta Dicha vs Bahardar?
Welayta Dicha vs Bahardar are loc pe 22 oct. 2026.
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VEEED
10Jucat
2Victories
6Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.2 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 1.3 |
| Medie Goluri | 0.7 |
| Medie Concediate | 0.6 |
| Ambele Echipe Marchează | 30% |
| Fără goluri primite | 70% |
| Nu a marcat | 50% |
Meciuri Recente
22 oct.Dvs Bahardar1-3
18 oct.Ela Hadiya Hosaena1-1
10 oct.Evs Fasil Ketema0-0
3 iul.Evs Ethiopia Bunna0-0
28 iun.Vla Adama Kenema2-0
EDEVV
10Jucat
3Victories
5Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 1.6 |
| Medie Goluri | 0.9 |
| Medie Concediate | 0.7 |
| Ambele Echipe Marchează | 30% |
| Fără goluri primite | 50% |
| Nu a marcat | 50% |
Meciuri Recente
22 oct.Vla Welayta Dicha3-1
11 oct.Vla Hadiya Hosaena1-0
3 iul.Ela Ethiopia Nigd Bank2-2
28 iun.Dvs Sidama Bunna0-1
21 iun.Ela Awassa Kenema0-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 16 |
| Medie Goluri | 1.44 |
| Ambele Echipe Marchează | 25% |
| Peste 2.5 Goluri | 19% |
| Peste 1.5 Goluri | 44% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Welayta Dicha | 9 | 0.56 pe meci |
| Bahardar | 14 | 0.88 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Welayta Dicha | 9 (56%) |
| Bahardar | 9 (56%) |
22 oct. 2026Premieră LigaWelayta Dicha1-3Bahardar
16 iun. 2026Premieră LigaBahardar0-2Welayta Dicha
20 ian. 2026Premieră LigaWelayta Dicha0-0Bahardar
12 iun. 2025Premieră LigaWelayta Dicha0-4Bahardar
3 nov. 2024Premieră LigaBahardar0-0Welayta Dicha
24 mai 2024Premieră LigaBahardar0-0Welayta Dicha
17 feb. 2024Premieră LigaWelayta Dicha0-1Bahardar
7 iul. 2023Premieră LigaWelayta Dicha0-1Bahardar
1 mar. 2023Premieră LigaBahardar0-0Welayta Dicha
8 mai 2022Premieră LigaWelayta Dicha0-0Bahardar
10 dec. 2021Premieră LigaBahardar3-1Welayta Dicha
21 mai 2021Premieră LigaBahardar0-2Welayta Dicha
19 feb. 2021Premieră LigaWelayta Dicha0-0Bahardar
16 feb. 2020Premieră LigaWelayta Dicha1-0Bahardar
22 iun. 2019Premieră LigaBahardar1-1Welayta Dicha
28 ian. 2019Premieră LigaWelayta Dicha1-1Bahardar

