Etapa 15
Watford vs Middlesbrough Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Vicarage Road, Watford
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
WatfordRemizăMiddlesbrough
Rezultat
Middlesbrough
45%
Total goluri
Peste 2.5
56%
Ambele echipe marchează
Da
63%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
4Remize
6
2.5Medie Goluri
55%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
25 apr. 2026Middlesbrough5-1Watford
1 nov. 2025Watford3-0Middlesbrough
15 feb. 2025Middlesbrough0-1Watford
5 oct. 2024Watford2-1Middlesbrough
4 mai 2024Middlesbrough3-1Watford
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Watford vs Middlesbrough?
Modelul nostru prezice Middlesbrough cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Watford vs Middlesbrough?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Watford vs Middlesbrough?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (56% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Watford vs Middlesbrough?
Ambele echipe marchează: Da (63% încredere).
Când și unde se joacă Watford vs Middlesbrough?
Watford vs Middlesbrough are loc pe 7 nov. 2026 la Vicarage Road.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
Amin NabizadaMijlocaș
1Goluri
Iker BravoMijlocaș
1Goluri
Asistențe
Fără date
Cartonașe
Amin NabizadaMijlocaș
10
M. PollockFundaș
10
H. KyprianouMijlocaș
10
O. MaammaMijlocaș
10
M. DoumbiaAtacant
10
Golgeteri principali
W. LankshearAtacant
2Goluri
Asistențe
R. McGreeMijlocaș
1Asistențe
Cartonașe
Fără date
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DDDDV
10Jucat
2Victories
2Remize
6Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.8 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 2.6 |
| Medie Goluri | 0.8 |
| Medie Concediate | 1.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
17 oct.Vvs Charlton2-0
13 oct.Dla Cardiff1-5
10 oct.Dvs Burnley0-4
18 sept.Dla Bristol City0-1
12 sept.Dvs Stoke City1-2
EVVEV
10Jucat
6Victories
4Remize
0Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2.2 |
| Proc. de Victorie % | 60% |
| Goluri/Meci | 3.8 |
| Medie Goluri | 2.4 |
| Medie Concediate | 1.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 80% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 0% |
Meciuri Recente
23 oct.Vla Bolton5-1
17 oct.Evs Cardiff2-2
13 oct.Vla Stoke City3-2
10 oct.Vvs Wolves1-0
19 sept.Ela Birmingham2-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 2.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 55% |
| Peste 2.5 Goluri | 50% |
| Peste 1.5 Goluri | 70% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Watford | 26 | 1.3 pe meci |
| Middlesbrough | 24 | 1.2 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Watford | 7 (35%) |
| Middlesbrough | 3 (15%) |
25 apr. 2026CampionatMiddlesbrough5-1Watford
1 nov. 2025CampionatWatford3-0Middlesbrough
15 feb. 2025CampionatMiddlesbrough0-1Watford
5 oct. 2024CampionatWatford2-1Middlesbrough
4 mai 2024CampionatMiddlesbrough3-1Watford
30 sept. 2023CampionatWatford2-3Middlesbrough
28 ian. 2023CampionatMiddlesbrough2-0Watford
30 aug. 2022CampionatWatford2-1Middlesbrough
5 apr. 2021CampionatMiddlesbrough1-1Watford
11 sept. 2020CampionatWatford1-0Middlesbrough
14 ian. 2017Premieră LigaWatford0-0Middlesbrough
16 oct. 2016Premieră LigaMiddlesbrough0-1Watford
6 apr. 2015CampionatWatford2-0Middlesbrough
25 oct. 2014CampionatMiddlesbrough1-1Watford
15 feb. 2014CampionatWatford1-0Middlesbrough
9 nov. 2013CampionatMiddlesbrough2-2Watford
12 ian. 2013CampionatMiddlesbrough1-2Watford
6 oct. 2012CampionatWatford1-2Middlesbrough
28 apr. 2012CampionatWatford2-1Middlesbrough
5 nov. 2011CampionatMiddlesbrough1-0Watford

