Etapa 18
VPS vs Inter Turku Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Lemonsoft Stadion, Vaasa
Următoarea întâlnire
›
Corect
Selecția noastră
Handicap asiatic
Inter Turku -0.25
@ 1.55
0 : 1
FT
Sfaturi de pariere
VPSRemizăInter Turku
Rezultat
Inter Turku
38%
Total goluri
Sub 2.5
52%
Ambele echipe marchează
Da
54%
Dublă șansă
Acasă/Afara
36%
Handicap asiatic
H. Oaspeți -0.25
@ 1.55
65%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
5Remize
8
2.7Medie Goluri
65%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
14 sept. 2026Inter Turku1-0VPS
2 aug. 2026VPS0-1Inter Turku
30 iun. 2026VPS2-3Inter Turku
4 apr. 2026Inter Turku0-0VPS
31 aug. 2025Inter Turku2-1VPS
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga VPS vs Inter Turku?
Modelul nostru prezice Inter Turku cu 38% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 12 un pariu bun pentru VPS vs Inter Turku?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 12 cu 36% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Care este predicția Handicap asiatic pentru VPS vs Inter Turku?
Pontul nostru de Handicap asiatic este Inter Turku -0.25 cu 65% încredere.
Câte goluri în VPS vs Inter Turku?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (52% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în VPS vs Inter Turku?
Ambele echipe marchează: Da (54% încredere).
Când și unde se joacă VPS vs Inter Turku?
VPS vs Inter Turku are loc pe 2 aug. 2026 la Lemonsoft Stadion.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 28 | 14 | 10 | 4 | 34 | 20 | +14 | 52 | ||
| 2 | 28 | 15 | 6 | 7 | 53 | 32 | +21 | 51 | ||
| 3 | 27 | 13 | 9 | 5 | 41 | 26 | +15 | 48 | ||
| 4 | 28 | 11 | 9 | 8 | 40 | 37 | +3 | 42 | ||
| 5 | 28 | 12 | 4 | 12 | 32 | 34 | -2 | 40 | ||
| 6 | 27 | 11 | 6 | 10 | 31 | 31 | 0 | 39 |
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DDDVD
10Jucat
4Victories
0Remize
6Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.2 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 2.3 |
| Medie Goluri | 0.7 |
| Medie Concediate | 1.6 |
| Ambele Echipe Marchează | 20% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 50% |
Meciuri Recente
18 oct.Dla KuPS0-2
12 oct.Vvs Gnistan1-0
8 oct.Dla HJK Helsinki0-6
19 sept.Dvs KuPS0-2
14 sept.Dla Inter Turku0-1
VVEVD
10Jucat
5Victories
2Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.7 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 1.6 |
| Medie Goluri | 0.8 |
| Medie Concediate | 0.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 30% |
| Fără goluri primite | 70% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
17 oct.Dvs AC Oulu1-2
11 oct.Vvs KuPS1-0
7 oct.Ela Gnistan0-0
18 sept.Vla AC Oulu1-0
14 sept.Vvs VPS1-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 2.7 |
| Ambele Echipe Marchează | 65% |
| Peste 2.5 Goluri | 50% |
| Peste 1.5 Goluri | 85% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| VPS | 30 | 1.5 pe meci |
| Inter Turku | 24 | 1.2 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| VPS | 4 (20%) |
| Inter Turku | 4 (20%) |
14 sept. 2026VeikkausliigaInter Turku1-0VPS
2 aug. 2026VeikkausliigaVPS0-1Inter Turku
30 iun. 2026Cupa FinlandeiVPS2-3Inter Turku
4 apr. 2026VeikkausliigaInter Turku0-0VPS
31 aug. 2025VeikkausliigaInter Turku2-1VPS
19 apr. 2025VeikkausliigaVPS0-2Inter Turku
28 iun. 2024VeikkausliigaInter Turku3-1VPS
27 mai 2024VeikkausliigaVPS3-1Inter Turku
29 sept. 2023VeikkausliigaVPS1-1Inter Turku
12 iul. 2023VeikkausliigaInter Turku0-2VPS
1 iul. 2023VeikkausliigaVPS3-0Inter Turku
19 oct. 2022VeikkausliigaInter Turku1-5VPS
13 aug. 2022VeikkausliigaInter Turku1-1VPS
19 mai 2022VeikkausliigaVPS1-2Inter Turku
25 iun. 2019VeikkausliigaInter Turku1-1VPS
8 apr. 2019VeikkausliigaVPS1-2Inter Turku
30 mar. 2019Cupa FinlandeiInter Turku1-2VPS
13 sept. 2018VeikkausliigaInter Turku1-1VPS
16 iun. 2018VeikkausliigaInter Turku1-3VPS
7 apr. 2018VeikkausliigaVPS2-0Inter Turku

