FinlandFinlanda
VeikkausliigaVeikkausliiga
Etapa 18

VPS vs Inter Turku Pronostic și Sfaturi de Pariuri

2 aug. 2026
0-1
Final
Lemonsoft Stadion, Vaasa
⚡
Următoarea întâlnire
VPS vs Inter Turku
24 oct. · Veikkausliiga
›
Corect
Selecția noastră
Handicap asiatic
Inter Turku -0.25
@ 1.55
0 : 1
FT

Sfaturi de pariere

36%
26%
38%
VPSRemizăInter Turku
Rezultat
Inter Turku
38%
Total goluri
Sub 2.5
52%
Ambele echipe marchează
Da
54%
Dublă șansă
Acasă/Afara
36%
Handicap asiatic
H. Oaspeți -0.25
@ 1.55
65%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.

Statistici Cheie

VPS7
5Remize
8Inter Turku
2.7Medie Goluri
65%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
14 sept. 2026Inter Turku1-0VPS
2 aug. 2026VPS0-1Inter Turku
30 iun. 2026VPS2-3Inter Turku
4 apr. 2026Inter Turku0-0VPS
31 aug. 2025Inter Turku2-1VPS
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Cine va câștiga VPS vs Inter Turku?
Modelul nostru prezice Inter Turku cu 38% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 12 un pariu bun pentru VPS vs Inter Turku?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 12 cu 36% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Care este predicția Handicap asiatic pentru VPS vs Inter Turku?
Pontul nostru de Handicap asiatic este Inter Turku -0.25 cu 65% încredere.
Câte goluri în VPS vs Inter Turku?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (52% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în VPS vs Inter Turku?
Ambele echipe marchează: Da (54% încredere).
Când și unde se joacă VPS vs Inter Turku?
VPS vs Inter Turku are loc pe 2 aug. 2026 la Lemonsoft Stadion.

Informații suplimentare

#EchipaPVELGFGAGDpuncteFormă
1Inter TurkuInter Turku28141043420+1452
2HJK HelsinkiHJK Helsinki2815675332+2151
3KuPSKuPS2713954126+1548
4GnistanGnistan2811984037+342
5AC OuluAC Oulu28124123234-240
6VPSVPS27116103131039
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare

Formă Detaliată & Meciuri Recente

VPS
DDDVD
10Jucat
4Victories
0Remize
6Înfrângeri
Puncte/Meci1.2
Proc. de Victorie %40%
Goluri/Meci2.3
Medie Goluri0.7
Medie Concediate1.6
Ambele Echipe Marchează20%
Fără goluri primite30%
Nu a marcat50%

Meciuri Recente

18 oct.Dla KuPS0-2
12 oct.Vvs Gnistan1-0
8 oct.Dla HJK Helsinki0-6
19 sept.Dvs KuPS0-2
14 sept.Dla Inter Turku0-1
Inter Turku
VVEVD
10Jucat
5Victories
2Remize
3Înfrângeri
Puncte/Meci1.7
Proc. de Victorie %50%
Goluri/Meci1.6
Medie Goluri0.8
Medie Concediate0.8
Ambele Echipe Marchează30%
Fără goluri primite70%
Nu a marcat20%

Meciuri Recente

17 oct.Dvs AC Oulu1-2
11 oct.Vvs KuPS1-0
7 oct.Ela Gnistan0-0
18 sept.Vla AC Oulu1-0
14 sept.Vvs VPS1-0

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri20
Medie Goluri2.7
Ambele Echipe Marchează65%
Peste 2.5 Goluri50%
Peste 1.5 Goluri85%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
VPS301.5 pe meci
Inter Turku241.2 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
VPS4 (20%)
Inter Turku4 (20%)
14 sept. 2026VeikkausliigaInter Turku1-0VPS
2 aug. 2026VeikkausliigaVPS0-1Inter Turku
30 iun. 2026Cupa FinlandeiVPS2-3Inter Turku
4 apr. 2026VeikkausliigaInter Turku0-0VPS
31 aug. 2025VeikkausliigaInter Turku2-1VPS
19 apr. 2025VeikkausliigaVPS0-2Inter Turku
28 iun. 2024VeikkausliigaInter Turku3-1VPS
27 mai 2024VeikkausliigaVPS3-1Inter Turku
29 sept. 2023VeikkausliigaVPS1-1Inter Turku
12 iul. 2023VeikkausliigaInter Turku0-2VPS
1 iul. 2023VeikkausliigaVPS3-0Inter Turku
19 oct. 2022VeikkausliigaInter Turku1-5VPS
13 aug. 2022VeikkausliigaInter Turku1-1VPS
19 mai 2022VeikkausliigaVPS1-2Inter Turku
25 iun. 2019VeikkausliigaInter Turku1-1VPS
8 apr. 2019VeikkausliigaVPS1-2Inter Turku
30 mar. 2019Cupa FinlandeiInter Turku1-2VPS
13 sept. 2018VeikkausliigaInter Turku1-1VPS
16 iun. 2018VeikkausliigaInter Turku1-3VPS
7 apr. 2018VeikkausliigaVPS2-0Inter Turku

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.