ItalyItalia
Serie BSerie B
Etapa 11

Virtus Entella vs Modena Pronostic și Sfaturi de Pariuri

8 nov. 2026
14:00
Stadio Comunale, Chiavari

Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.

Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Încredere
Ești de acord cu această predicție?

Sfaturi de pariere

10%
45%
45%
Virtus EntellaRemizăModena
Rezultat
Modena
45%
Total goluri
Peste 2.5
51%
Ambele echipe marchează
Da
60%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.

Statistici Cheie

Virtus Entella2
0Remize
2Modena
2.5Medie Goluri
50%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
3 mar. 2026Virtus Entella2-1Modena
5 oct. 2025Modena2-0Virtus Entella
30 ian. 2022Virtus Entella0-2Modena
25 sept. 2021Modena1-2Virtus Entella
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Virtus Entella vs Modena: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Modena cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Virtus Entella vs Modena?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Virtus Entella vs Modena?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (51% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Virtus Entella vs Modena?
Ambele echipe marchează: Da (60% încredere).
Când și unde se joacă Virtus Entella vs Modena?
Virtus Entella vs Modena are loc pe 8 nov. 2026 la Stadio Comunale.

Informații suplimentare

Virtus EntellaVirtus Entella

Golgeteri principali

Fără date

Asistențe

Fără date

Cartonașe

Bernat Guiu
Bernat GuiuMijlocaș
10
ModenaModena

Golgeteri principali

Fără date

Asistențe

Fără date

Cartonașe

Fără date

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Virtus Entella
VEEVD
10Jucat
3Victories
3Remize
4Înfrângeri
Puncte/Meci1.2
Proc. de Victorie %30%
Goluri/Meci2.4
Medie Goluri1.2
Medie Concediate1.2
Ambele Echipe Marchează60%
Fără goluri primite10%
Nu a marcat40%

Meciuri Recente

24 oct.Dvs Mantova0-1
17 oct.Vla Padova2-1
10 oct.Evs Juventus Stabia1-1
19 sept.Ela Cremonese0-0
11 sept.Vla Pisa4-1
Modena
EVVDV
10Jucat
5Victories
1Remize
4Înfrângeri
Puncte/Meci1.6
Proc. de Victorie %50%
Goluri/Meci2.9
Medie Goluri1.7
Medie Concediate1.2
Ambele Echipe Marchează60%
Fără goluri primite20%
Nu a marcat20%

Meciuri Recente

24 oct.Vvs Cesena3-0
17 oct.Dla Carrarese1-2
11 oct.Vvs Hellas Verona3-2
20 sept.Vvs Empoli2-1
12 sept.Ela Sudtirol1-1

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri4
Medie Goluri2.5
Ambele Echipe Marchează50%
Peste 2.5 Goluri50%
Peste 1.5 Goluri100%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Virtus Entella41 pe meci
Modena61.5 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Virtus Entella0 (0%)
Modena2 (50%)
3 mar. 2026Serie BVirtus Entella2-1Modena
5 oct. 2025Serie BModena2-0Virtus Entella
30 ian. 2022Serie C - Grupa BVirtus Entella0-2Modena
25 sept. 2021Serie C - Grupa BModena1-2Virtus Entella

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.