Etapa 4
Victoria United vs Cotonsport Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Victoria UnitedRemizăCotonsport
Rezultat
Victoria United
45%
Total goluri
Sub 2.5
60%
Ambele echipe marchează
Nu
54%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
1Remize
3
2.57Medie Goluri
43%Ambele Echipe Marchează
57%Peste 2.5
29 apr. 2026Cotonsport0-2Victoria United
4 feb. 2026Victoria United0-1Cotonsport
21 mai 2025Victoria United3-1Cotonsport
29 ian. 2025Cotonsport3-0Victoria United
12 apr. 2024Victoria United2-1Cotonsport
Întrebări Frecvente
Victoria United vs Cotonsport: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Victoria United cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Victoria United vs Cotonsport?
Ambele echipe marchează: Nu (54% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Victoria United vs Cotonsport?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Victoria United vs Cotonsport?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (60% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Victoria United vs Cotonsport?
Victoria United vs Cotonsport are loc pe 4 nov. 2026.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | +1 | 3 | ||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | +1 | 3 | ||
| 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | +1 | 3 | ||
| 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | ||
| 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | ||
| 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | ||
| 7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | ||
| 8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | ||
| 9 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | ||
| 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 12 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 0 | ||
| 13 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 | ||
| 14 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VDDDV
10Jucat
3Victories
0Remize
7Înfrângeri
| Puncte/Meci | 0.9 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 3.5 |
| Medie Goluri | 1.2 |
| Medie Concediate | 2.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 0% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
18 oct.Vvs Aigle Royal de Moungo2-1
28 iun.Dla Canon0-4
21 iun.Dla Stade Renard0-1
14 iun.Dla Fortuna Mfou1-2
7 iun.Vla Panthère2-1
DEVED
10Jucat
4Victories
4Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.6 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 2.2 |
| Medie Goluri | 1.4 |
| Medie Concediate | 0.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 50% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
18 oct.Dvs Canon1-2
28 iun.Ela Gazelle0-0
17 iun.Vvs Unisport Bafang3-0
14 iun.Evs Canon2-2
7 iun.Dla Dynamo din Douala1-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 7 |
| Medie Goluri | 2.57 |
| Ambele Echipe Marchează | 43% |
| Peste 2.5 Goluri | 57% |
| Peste 1.5 Goluri | 71% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Victoria United | 9 | 1.29 pe meci |
| Cotonsport | 9 | 1.29 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Victoria United | 1 (14%) |
| Cotonsport | 3 (43%) |
29 apr. 2026Elite UnuCotonsport0-2Victoria United
4 feb. 2026Elite UnuVictoria United0-1Cotonsport
21 mai 2025Elite UnuVictoria United3-1Cotonsport
29 ian. 2025Elite UnuCotonsport3-0Victoria United
12 apr. 2024Elite UnuVictoria United2-1Cotonsport
10 dec. 2023Elite UnuVictoria United2-2Cotonsport
8 oct. 2023Elite UnuCotonsport1-0Victoria United

