Etapa 11
VfL Bochum vs Karlsruher SC Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Vonovia Ruhrstadion, Bochum
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
VfL BochumRemizăKarlsruher SC
Rezultat
Karlsruher SC
45%
Total goluri
Sub 2.5
51%
Ambele echipe marchează
Da
59%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
11Remize
2
1.81Medie Goluri
50%Ambele Echipe Marchează
31%Peste 2.5
17 mai 2026Karlsruher SC1-2VfL Bochum
20 dec. 2025VfL Bochum2-2Karlsruher SC
31 ian. 2021VfL Bochum1-2Karlsruher SC
27 sept. 2020Karlsruher SC0-1VfL Bochum
24 mai 2020Karlsruher SC0-0VfL Bochum
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga VfL Bochum vs Karlsruher SC?
Modelul nostru prezice Karlsruher SC cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Câte goluri în VfL Bochum vs Karlsruher SC?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (51% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în VfL Bochum vs Karlsruher SC?
Ambele echipe marchează: Da (59% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru VfL Bochum vs Karlsruher SC?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă VfL Bochum vs Karlsruher SC?
VfL Bochum vs Karlsruher SC are loc pe 8 nov. 2026 la Vonovia Ruhrstadion.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
Fără date
Asistențe
Fără date
Cartonașe
M. WittekFundaș
10
P. HofmannAtacant
10
Golgeteri principali
M. BroschinskiAtacant
2Goluri
Asistențe
M. WanitzekMijlocaș
2Asistențe
Cartonașe
D. OfliFundaș
10
T. CivejaMijlocaș
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EDDDE
10Jucat
3Victories
2Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.1 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 1.9 |
| Medie Goluri | 0.8 |
| Medie Concediate | 1.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
23 oct.Evs VfL Wolfsburg1-1
17 oct.Dla 1. FC Kaiserslautern0-2
11 oct.Dvs Arminia Bielefeld0-1
20 sept.Dla Hannover 961-2
12 sept.Evs SpVgg Greuther Fürth1-1
DDDVD
10Jucat
3Victories
2Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.1 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 3.4 |
| Medie Goluri | 1.3 |
| Medie Concediate | 2.1 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 40% |
Meciuri Recente
24 oct.Dla 1. FC Magdeburg1-6
18 oct.Vvs SV Darmstadt 984-0
11 oct.Dla FC St. Pauli0-2
19 sept.Dvs 1. FC Nürnberg0-1
13 sept.Dvs Energie Cottbus0-3
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 16 |
| Medie Goluri | 1.81 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Peste 2.5 Goluri | 31% |
| Peste 1.5 Goluri | 56% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| VfL Bochum | 14 | 0.88 pe meci |
| Karlsruher SC | 15 | 0.94 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| VfL Bochum | 7 (44%) |
| Karlsruher SC | 6 (38%) |
17 mai 20262. BundesligaKarlsruher SC1-2VfL Bochum
20 dec. 20252. BundesligaVfL Bochum2-2Karlsruher SC
31 ian. 20212. BundesligaVfL Bochum1-2Karlsruher SC
27 sept. 20202. BundesligaKarlsruher SC0-1VfL Bochum
24 mai 20202. BundesligaKarlsruher SC0-0VfL Bochum
20 oct. 20192. BundesligaVfL Bochum3-3Karlsruher SC
5 feb. 20172. BundesligaVfL Bochum1-1Karlsruher SC
13 aug. 20162. BundesligaKarlsruher SC1-1VfL Bochum
22 apr. 20162. BundesligaVfL Bochum1-1Karlsruher SC
6 nov. 20152. BundesligaKarlsruher SC3-0VfL Bochum
21 feb. 20152. BundesligaKarlsruher SC0-0VfL Bochum
12 sept. 20142. BundesligaVfL Bochum1-1Karlsruher SC
11 mai 20142. BundesligaVfL Bochum1-0Karlsruher SC
6 dec. 20132. BundesligaKarlsruher SC0-0VfL Bochum
8 apr. 20122. BundesligaVfL Bochum0-0Karlsruher SC
21 oct. 20112. BundesligaKarlsruher SC0-0VfL Bochum

