Etapa 12
Venados FC vs Leones Negros UDG Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Estadio Carlos Iturralde Rivero
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
4Remize
9
2.3Medie Goluri
40%Ambele Echipe Marchează
45%Peste 2.5
12 apr. 2026Venados FC2-1Leones Negros UDG
2 nov. 2025Leones Negros UDG1-0Venados FC
19 apr. 2025Leones Negros UDG3-1Venados FC
2 nov. 2024Venados FC3-0Leones Negros UDG
25 ian. 2024Venados FC1-1Leones Negros UDG
Întrebări Frecvente
Când și unde se joacă Venados FC vs Leones Negros UDG?
Venados FC vs Leones Negros UDG are loc pe 10 oct. 2026 la Estadio Carlos Iturralde Rivero.
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EDVVV
10Jucat
5Victories
2Remize
3Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.7 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 3.7 |
| Medie Goluri | 2.1 |
| Medie Concediate | 1.6 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
3 oct.Vla CA La Paz2-1
12 sept.Vvs Tepatitlán5-0
20 aug.Vvs Dorados4-2
15 aug.Dla Mineros de Zacatecas1-5
18 apr.Ela Tlaxcala2-2
DVEDV
10Jucat
4Victories
2Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 3.5 |
| Medie Goluri | 2 |
| Medie Concediate | 1.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
4 oct.Vvs Dorados6-3
20 sept.Dla Monarcas0-2
13 sept.Evs CA La Paz2-2
16 aug.Vvs CDS Tampico Madero4-0
7 aug.Dvs Correcaminos UAT1-3
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 2.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 40% |
| Peste 2.5 Goluri | 45% |
| Peste 1.5 Goluri | 70% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Venados FC | 18 | 0.9 pe meci |
| Leones Negros UDG | 28 | 1.4 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Venados FC | 6 (30%) |
| Leones Negros UDG | 7 (35%) |
12 apr. 2026Liga de Expansiune MXVenados FC2-1Leones Negros UDG
2 nov. 2025Liga de Expansiune MXLeones Negros UDG1-0Venados FC
19 apr. 2025Liga de Expansiune MXLeones Negros UDG3-1Venados FC
2 nov. 2024Liga de Expansiune MXVenados FC3-0Leones Negros UDG
25 ian. 2024Liga de Expansiune MXVenados FC1-1Leones Negros UDG
17 aug. 2023Liga de Expansiune MXLeones Negros UDG4-1Venados FC
5 apr. 2023Liga de Expansiune MXVenados FC1-1Leones Negros UDG
29 oct. 2022Liga de Expansiune MXLeones Negros UDG3-0Venados FC
26 oct. 2022Liga de Expansiune MXVenados FC2-0Leones Negros UDG
8 aug. 2022Liga de Expansiune MXLeones Negros UDG4-0Venados FC
23 feb. 2022Liga de Expansiune MXLeones Negros UDG0-1Venados FC
4 nov. 2021Liga de Expansiune MXVenados FC0-1Leones Negros UDG
12 feb. 2021Liga de Expansiune MXLeones Negros UDG1-1Venados FC
1 nov. 2020Liga de Expansiune MXVenados FC2-1Leones Negros UDG
16 feb. 2020Liga de Expansiune MXLeones Negros UDG2-0Venados FC
17 aug. 2019Liga de Expansiune MXVenados FC1-0Leones Negros UDG
30 mar. 2019Liga de Expansiune MXVenados FC1-0Leones Negros UDG
28 oct. 2018Liga de Expansiune MXLeones Negros UDG3-0Venados FC
31 ian. 2018Liga de Expansiune MXLeones Negros UDG2-1Venados FC
19 aug. 2017Liga de Expansiune MXVenados FC0-0Leones Negros UDG

