SwedenSuedia
AllsvenskanAllsvenskan
Etapa 16

Västerås SK FK vs Djurgårdens IF Pronostic și Sfaturi de Pariuri

Hitachi Energy Arena, Vasteras
Incorect
Selecția noastră
Handicap asiatic
Djurgårdens IF -0.25
@ 1.23
1 : 0
FT

Sfaturi de pariere

22%
22%
55%
Västerås SK FKRemizăDjurgårdens IF
Rezultat
Djurgårdens IF
55%
Total goluri
Peste 2.5
60%
Ambele echipe marchează
Da
60%
Dublă șansă
Remiză/Afara
39%
Handicap asiatic
H. Oaspeți -0.25
@ 1.23
81%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.

Statistici Cheie

Västerås SK FK1
0Remize
3Djurgårdens IF
3Medie Goluri
25%Ambele Echipe Marchează
50%Peste 2.5
10 aug. 2026Västerås SK FK1-0Djurgårdens IF
3 aug. 2026Djurgårdens IF6-0Västerås SK FK
28 oct. 2024Djurgårdens IF2-1Västerås SK FK
5 mai 2024Västerås SK FK0-2Djurgårdens IF
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

Cine va câștiga Västerås SK FK vs Djurgårdens IF?
Modelul nostru prezice Djurgårdens IF cu 55% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Care este predicția Handicap asiatic pentru Västerås SK FK vs Djurgårdens IF?
Pontul nostru de Handicap asiatic este Djurgårdens IF -0.25 cu 81% încredere.
Câte goluri în Västerås SK FK vs Djurgårdens IF?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (60% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Västerås SK FK vs Djurgårdens IF?
Ambele echipe marchează: Da (60% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Västerås SK FK vs Djurgårdens IF?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 39% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă Västerås SK FK vs Djurgårdens IF?
Västerås SK FK vs Djurgårdens IF are loc pe 10 aug. 2026 la Hitachi Energy Arena.

Informații suplimentare

#EchipaPVELGFGAGDpuncteFormă
1SiriusSirius2517445632+2455
2Hammarby IFHammarby IF2515465221+3149
3Djurgårdens IFDjurgårdens IF2515375223+2948
4Häcken BKHäcken BK2512944730+1745
5IF ElfsborgIF Elfsborg2511953724+1342
6Västerås SK FKVästerås SK FK2511593638-238
7Malmö FFMalmö FF25114103834+437
8AIK StockholmAIK Stockholm2510784043-337
9IFK GöteborgIFK Göteborg2510783544-937
10IF BrommapojkarnaIF Brommapojkarna2596103943-433
11GaisGais2587103126+531
12Mjällby AIFMjällby AIF2558122842-1423
13Kalmar FFKalmar FF2564152341-1822
14Degerfors IFDegerfors IF2555152141-2020
15Örgryte ISÖrgryte IS2547143156-2519
16HalmstadHalmstad2545161846-2817
Liga Campionilor
Liga Europa
Liga Conferințelor
Retrogradare

Formă Detaliată & Meciuri Recente

Västerås SK FK
VVDVD
10Jucat
5Victories
1Remize
4Înfrângeri
Puncte/Meci1.6
Proc. de Victorie %50%
Goluri/Meci2.3
Medie Goluri1.3
Medie Concediate1
Ambele Echipe Marchează40%
Fără goluri primite30%
Nu a marcat40%

Meciuri Recente

23 oct.Dvs Halmstad1-2
18 oct.Vvs Mjällby AIF1-0
9 oct.Dla IFK Göteborg0-1
19 sept.Vvs Malmö FF2-0
12 sept.Vla AIK Stockholm4-1
Djurgårdens IF
VDVVE
10Jucat
8Victories
1Remize
1Înfrângeri
Puncte/Meci2.5
Proc. de Victorie %80%
Goluri/Meci3
Medie Goluri2.5
Medie Concediate0.5
Ambele Echipe Marchează30%
Fără goluri primite70%
Nu a marcat0%

Meciuri Recente

24 oct.Evs Örgryte IS2-2
16 oct.Vla IF Brommapojkarna2-0
11 oct.Vla Hammarby IF1-0
20 sept.Dvs IF Elfsborg1-2
14 sept.Vvs Gais2-0

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri4
Medie Goluri3
Ambele Echipe Marchează25%
Peste 2.5 Goluri50%
Peste 1.5 Goluri75%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
Västerås SK FK20.5 pe meci
Djurgårdens IF102.5 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
Västerås SK FK1 (25%)
Djurgårdens IF2 (50%)
10 aug. 2026AllsvenskanVästerås SK FK1-0Djurgårdens IF
3 aug. 2026AllsvenskanDjurgårdens IF6-0Västerås SK FK
28 oct. 2024AllsvenskanDjurgårdens IF2-1Västerås SK FK
5 mai 2024AllsvenskanVästerås SK FK0-2Djurgårdens IF

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.