Etapa 5
USM El Harrach vs RC Arba Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
2Remize
7
2.54Medie Goluri
62%Ambele Echipe Marchează
54%Peste 2.5
15 oct. 2026USM El Harrach3-1RC Arba
4 apr. 2026RC Arba2-0USM El Harrach
18 nov. 2025USM El Harrach2-1RC Arba
17 apr. 2021RC Arba2-0USM El Harrach
13 feb. 2021USM El Harrach1-1RC Arba
Întrebări Frecvente
Când și unde se joacă USM El Harrach vs RC Arba?
USM El Harrach vs RC Arba are loc pe 15 oct. 2026.
Formă Detaliată & Meciuri Recente
EVDDV
10Jucat
5Victories
1Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.6 |
| Proc. de Victorie % | 50% |
| Goluri/Meci | 2.7 |
| Medie Goluri | 1.4 |
| Medie Concediate | 1.3 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
15 oct.Vvs RC Arba3-1
8 oct.Dla RC Kouba0-4
16 maiDvs US Chaouia1-2
8 maiVvs WA Mostaganem3-0
1 maiEla GC Mascara1-1
VDVDD
10Jucat
3Victories
2Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.1 |
| Proc. de Victorie % | 30% |
| Goluri/Meci | 2.5 |
| Medie Goluri | 1.1 |
| Medie Concediate | 1.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
15 oct.Dla USM El Harrach1-3
9 maiDla JS El Biar1-4
1 maiVvs Béchar Djedid2-1
25 apr.Dla Témouchent0-1
18 apr.Vvs CRB Adrar2-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 13 |
| Medie Goluri | 2.54 |
| Ambele Echipe Marchează | 62% |
| Peste 2.5 Goluri | 54% |
| Peste 1.5 Goluri | 77% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| USM El Harrach | 14 | 1.08 pe meci |
| RC Arba | 19 | 1.46 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| USM El Harrach | 1 (8%) |
| RC Arba | 5 (38%) |
15 oct. 2026Ligue 2USM El Harrach3-1RC Arba
4 apr. 2026Ligue 2RC Arba2-0USM El Harrach
18 nov. 2025Ligue 2USM El Harrach2-1RC Arba
17 apr. 2021Ligue 2RC Arba2-0USM El Harrach
13 feb. 2021Ligue 2USM El Harrach1-1RC Arba
1 feb. 2020Ligue 2RC Arba0-0USM El Harrach
2 sept. 2019Ligue 2USM El Harrach1-3RC Arba
19 mar. 2016Ligue 1RC Arba3-1USM El Harrach
16 oct. 2015Ligue 1USM El Harrach3-1RC Arba
20 ian. 2015Ligue 1RC Arba1-0USM El Harrach
16 aug. 2014Ligue 1USM El Harrach0-1RC Arba
8 feb. 2014Ligue 1USM El Harrach2-1RC Arba
3 sept. 2013Ligue 1RC Arba2-1USM El Harrach

