Etapa 4
Unisport Bafang vs Panthère Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Sub 2.5; Ambele echipe: Nu.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Unisport BafangRemizăPanthère
Rezultat
Unisport Bafang
45%
Total goluri
Sub 2.5
60%
Ambele echipe marchează
Nu
62%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
3Remize
0
1.25Medie Goluri
50%Ambele Echipe Marchează
25%Peste 2.5
26 apr. 2026Panthère1-2Unisport Bafang
1 feb. 2026Unisport Bafang0-0Panthère
19 iun. 2016Panthère0-0Unisport Bafang
28 feb. 2016Unisport Bafang1-1Panthère
Întrebări Frecvente
Unisport Bafang vs Panthère: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice Unisport Bafang cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru Unisport Bafang vs Panthère?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Unisport Bafang vs Panthère?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (60% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în Unisport Bafang vs Panthère?
Ambele echipe marchează: Nu (62% încredere).
Când și unde se joacă Unisport Bafang vs Panthère?
Unisport Bafang vs Panthère are loc pe 8 nov. 2026.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | +3 | 4 | ||
| 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | +1 | 4 | ||
| 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | +1 | 3 | ||
| 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | ||
| 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | ||
| 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | ||
| 7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | ||
| 8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | ||
| 9 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | ||
| 10 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||
| 11 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1 | ||
| 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 13 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 0 | ||
| 14 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
DDDEV
10Jucat
4Victories
1Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.3 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 4.1 |
| Medie Goluri | 1.6 |
| Medie Concediate | 2.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 10% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
24 oct.Vvs Victoria United3-0
18 oct.Ela Academia APEJES1-1
28 iun.Dvs Dynamo din Douala2-7
17 iun.Dla Cotonsport0-3
14 iun.Dla Gazelle0-2
DDVEV
10Jucat
4Victories
1Remize
5Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.3 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 3.2 |
| Medie Goluri | 1.7 |
| Medie Concediate | 1.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
18 oct.Vvs PWD Bamenda3-2
28 iun.Ela Aigle Royal2-2
21 iun.Vvs Aigle Royal de Moungo4-0
14 iun.Dla Dynamo din Douala0-1
7 iun.Dvs Victoria United1-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 4 |
| Medie Goluri | 1.25 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Peste 2.5 Goluri | 25% |
| Peste 1.5 Goluri | 50% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Unisport Bafang | 3 | 0.75 pe meci |
| Panthère | 2 | 0.5 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Unisport Bafang | 2 (50%) |
| Panthère | 2 (50%) |
26 apr. 2026Elite UnuPanthère1-2Unisport Bafang
1 feb. 2026Elite UnuUnisport Bafang0-0Panthère
19 iun. 2016Elite UnuPanthère0-0Unisport Bafang
28 feb. 2016Elite UnuUnisport Bafang1-1Panthère

