PanamaPanama
Liga Panameză de FotbalLiga Panameană de Fotbal
Etapa 3

UMECIT vs CD Árabe Unido Pronostic și Sfaturi de Pariuri

9 aug. 2026
0-0
Final
Corect
Selecția noastră
Total goluri
Sub 2.5
0 : 0
FT

Sfaturi de pariere

42%
28%
30%
UMECITRemizăCD Árabe Unido
Rezultat
UMECIT
42%
Total goluri
Sub 2.5
63%
Ambele echipe marchează
Nu
56%
Dublă șansă
Acasă/Niciunul
35%
Handicap asiatic
H. Gazde -0.50
@ 1.76
57%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start

Analiză de experți

Analiza în pregătire

Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.

Fapte ale Meciului

UMECIT
UMECIT au marcat în fiecare dintre ultimele 8 meciuri
CD Árabe Unido
CD Árabe Unido au primit gol în fiecare dintre ultimele 7 meciuri

Statistici Cheie

UMECIT2
6Remize
3CD Árabe Unido
1.18Medie Goluri
36%Ambele Echipe Marchează
0%Peste 2.5
24 oct. 2026CD Árabe Unido1-1UMECIT
9 aug. 2026UMECIT0-0CD Árabe Unido
19 apr. 2026CD Árabe Unido1-1UMECIT
20 ian. 2026UMECIT1-0CD Árabe Unido
19 oct. 2025CD Árabe Unido1-1UMECIT
Vezi toate întâlnirile

Întrebări Frecvente

UMECIT vs CD Árabe Unido: cine este favorit la victorie?
Modelul nostru prezice UMECIT cu 42% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
UMECIT vs CD Árabe Unido: care este pontul nostru de Handicap asiatic?
Pontul nostru de Handicap asiatic este UMECIT -0.50 cu 57% încredere.
Câte goluri în UMECIT vs CD Árabe Unido?
Ne așteptăm la Sub 2.5 goluri (63% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Vor marca ambele echipe în UMECIT vs CD Árabe Unido?
Ambele echipe marchează: Nu (56% încredere).
Este dubla șansă 1X un pariu bun pentru UMECIT vs CD Árabe Unido?
Pronosticul nostru de dublă șansă este 1X cu 35% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Când și unde se joacă UMECIT vs CD Árabe Unido?
UMECIT vs CD Árabe Unido are loc pe 9 aug. 2026.

Informații suplimentare

#EchipaPVELGFGAGDpuncteFormă
1Plaza AmadorPlaza Amador128312816+1227
2San Francisco FCSan Francisco FC127232314+923
3CD Árabe UnidoCD Árabe Unido136521711+623
4UMECITUMECIT135531311+220
5VeraguasVeraguas124621818018
6Tauro FCTauro FC125251813+517
7Independiente de La ChorreraIndependiente de La Chorrera123541818014
8Alianza FCAlianza FC123541212014
9Sporting San MiguelitoSporting San Miguelito123451215-313
10Deportivo UniversitarioDeportivo Universitario122551013-311
11HerreraHerrera123271226-1411
12Union CocleUnion Cocle121291024-145

Formă Detaliată & Meciuri Recente

UMECIT
VDVVE
10Jucat
5Victories
2Remize
3Înfrângeri
Puncte/Meci1.7
Proc. de Victorie %50%
Goluri/Meci2.2
Medie Goluri1.2
Medie Concediate1
Ambele Echipe Marchează50%
Fără goluri primite30%
Nu a marcat20%

Meciuri Recente

24 oct.Ela CD Árabe Unido1-1
18 oct.Vvs Alianza FC2-1
3 oct.Vla San Francisco FC1-0
26 sept.Dla Deportivo Universitario1-2
22 sept.Vvs Union Cocle1-0
CD Árabe Unido
VVEDE
10Jucat
6Victories
3Remize
1Înfrângeri
Puncte/Meci2.1
Proc. de Victorie %60%
Goluri/Meci2.3
Medie Goluri1.5
Medie Concediate0.8
Ambele Echipe Marchează60%
Fără goluri primite30%
Nu a marcat20%

Meciuri Recente

24 oct.Evs UMECIT1-1
18 oct.Dla Plaza Amador0-2
4 oct.Ela Independiente de La Chorrera1-1
26 sept.Vvs Herrera2-1
19 sept.Vla San Francisco FC2-1

Istoricul Întâlnirilor

Statistici de Pariuri

MetricăValoare
Total Meciuri11
Medie Goluri1.18
Ambele Echipe Marchează36%
Peste 2.5 Goluri0%
Peste 1.5 Goluri36%

Goluri pe Echipa

EchipaTotalMedie
UMECIT60.55 pe meci
CD Árabe Unido70.64 pe meci

Fără goluri primite

EchipaFără goluri primite
UMECIT4 (36%)
CD Árabe Unido5 (45%)
24 oct. 2026Liga Panameană de FotbalCD Árabe Unido1-1UMECIT
9 aug. 2026Liga Panameană de FotbalUMECIT0-0CD Árabe Unido
19 apr. 2026Liga Panameană de FotbalCD Árabe Unido1-1UMECIT
20 ian. 2026Liga Panameană de FotbalUMECIT1-0CD Árabe Unido
19 oct. 2025Liga Panameană de FotbalCD Árabe Unido1-1UMECIT
29 iul. 2025Liga Panameană de FotbalUMECIT1-0CD Árabe Unido
9 mar. 2025Liga Panameană de FotbalUMECIT0-1CD Árabe Unido
8 sept. 2024Liga Panameană de FotbalCD Árabe Unido1-0UMECIT
10 mar. 2024Liga Panameană de FotbalUMECIT0-0CD Árabe Unido
9 sept. 2023Liga Panameană de FotbalCD Árabe Unido1-0UMECIT
4 mar. 2023Liga Panameană de FotbalUMECIT1-1CD Árabe Unido

Aviz Important: Jocuri Responsabile și Exonerare de Răspundere pentru Predicții

18+

TREBUIE SĂ AVEȚI 18+ ANI PENTRU A PARIA. Pariurile implică risc și pot fi dependente. Vă rugăm să pariați responsabil și să pariați doar ceea ce vă puteți permite să pierdeți.

Predicțiile noastre de fotbal se bazează pe analize statistice și ar trebui folosite doar în scopuri de divertisment. Performanța din trecut nu garantează rezultate viitoare.

Nu suntem consilieri financiari sau de pariuri licențiați. Consultați întotdeauna sfaturi profesionale înainte de a lua decizii de pariere.