Etapa 34
Ulsan Hyundai FC vs Gangwon FC Pronostic și Sfaturi de Pariuri
Ulsan Munsu Football Stadium, Ulsan
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
Ulsan Hyundai FCRemizăGangwon FC
Rezultat
Gangwon FC
45%
Total goluri
Peste 2.5
53%
Ambele echipe marchează
Da
64%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
3Remize
5
2.95Medie Goluri
60%Ambele Echipe Marchează
65%Peste 2.5
16 aug. 2026Ulsan Hyundai FC2-3Gangwon FC
17 mai 2026Gangwon FC2-0Ulsan Hyundai FC
28 feb. 2026Ulsan Hyundai FC3-1Gangwon FC
27 iul. 2025Gangwon FC2-2Ulsan Hyundai FC
17 mai 2025Gangwon FC1-1Ulsan Hyundai FC
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Ulsan Hyundai FC vs Gangwon FC?
Modelul nostru prezice Gangwon FC cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Ulsan Hyundai FC vs Gangwon FC?
Ambele echipe marchează: Da (64% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Ulsan Hyundai FC vs Gangwon FC?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Ulsan Hyundai FC vs Gangwon FC?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (53% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Ulsan Hyundai FC vs Gangwon FC?
Ulsan Hyundai FC vs Gangwon FC are loc pe 1 nov. 2026 la Ulsan Munsu Football Stadium.
Informații suplimentare
| # | Echipa | P | V | E | L | GF | GA | GD | puncte | Formă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 33 | 20 | 7 | 6 | 61 | 29 | +32 | 67 | ||
| 2 | 33 | 15 | 6 | 12 | 52 | 47 | +5 | 51 | ||
| 3 | 33 | 13 | 10 | 10 | 53 | 41 | +12 | 49 | ||
| 4 | 33 | 12 | 12 | 9 | 43 | 33 | +10 | 48 | ||
| 5 | 33 | 11 | 15 | 7 | 40 | 30 | +10 | 48 | ||
| 6 | 33 | 12 | 10 | 11 | 43 | 35 | +8 | 46 | ||
| 7 | 33 | 12 | 10 | 11 | 39 | 37 | +2 | 46 | ||
| 8 | 33 | 10 | 13 | 10 | 40 | 48 | -8 | 43 | ||
| 9 | 33 | 11 | 9 | 13 | 30 | 39 | -9 | 42 | ||
| 10 | 33 | 5 | 19 | 9 | 33 | 41 | -8 | 34 | ||
| 11 | 33 | 7 | 11 | 15 | 32 | 47 | -15 | 32 | ||
| 12 | 33 | 3 | 12 | 18 | 30 | 69 | -39 | 21 |
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VDDVE
10Jucat
4Victories
2Remize
4Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.4 |
| Proc. de Victorie % | 40% |
| Goluri/Meci | 2.9 |
| Medie Goluri | 1.5 |
| Medie Concediate | 1.4 |
| Ambele Echipe Marchează | 70% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 20% |
Meciuri Recente
24 oct.Evs Pohang Steelers2-2
17 oct.Vvs Bucheon FC 19952-1
11 oct.Dla Gwangju FC3-4
19 sept.Dla FC Anyang1-2
12 sept.Vvs Incheon United2-1
EVDEE
10Jucat
2Victories
6Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 1.2 |
| Proc. de Victorie % | 20% |
| Goluri/Meci | 1.9 |
| Medie Goluri | 1.1 |
| Medie Concediate | 0.8 |
| Ambele Echipe Marchează | 50% |
| Fără goluri primite | 40% |
| Nu a marcat | 30% |
Meciuri Recente
24 oct.Ela FC Seoul1-1
18 oct.Evs Incheon United1-1
15 oct.Dvs Phnom Penh Crown1-2
9 oct.Vvs Bucheon FC 19952-0
27 sept.Evs Incheon United0-0
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 20 |
| Medie Goluri | 2.95 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Peste 2.5 Goluri | 65% |
| Peste 1.5 Goluri | 85% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Ulsan Hyundai FC | 37 | 1.85 pe meci |
| Gangwon FC | 22 | 1.1 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Ulsan Hyundai FC | 5 (25%) |
| Gangwon FC | 3 (15%) |
16 aug. 2026K Liga 1Ulsan Hyundai FC2-3Gangwon FC
17 mai 2026K Liga 1Gangwon FC2-0Ulsan Hyundai FC
28 feb. 2026K Liga 1Ulsan Hyundai FC3-1Gangwon FC
27 iul. 2025K Liga 1Gangwon FC2-2Ulsan Hyundai FC
17 mai 2025K Liga 1Gangwon FC1-1Ulsan Hyundai FC
19 apr. 2025K Liga 1Ulsan Hyundai FC1-2Gangwon FC
1 nov. 2024K Liga 1Ulsan Hyundai FC2-1Gangwon FC
13 sept. 2024K Liga 1Ulsan Hyundai FC2-0Gangwon FC
19 mai 2024K Liga 1Gangwon FC1-0Ulsan Hyundai FC
13 apr. 2024K Liga 1Ulsan Hyundai FC4-0Gangwon FC
12 aug. 2023K Liga 1Gangwon FC2-0Ulsan Hyundai FC
9 mai 2023K Liga 1Ulsan Hyundai FC1-0Gangwon FC
5 mar. 2023K Liga 1Gangwon FC0-1Ulsan Hyundai FC
16 oct. 2022K Liga 1Gangwon FC1-2Ulsan Hyundai FC
30 iul. 2022K Liga 1Ulsan Hyundai FC2-1Gangwon FC
5 iul. 2022K Liga 1Ulsan Hyundai FC2-1Gangwon FC
8 mai 2022K Liga 1Gangwon FC1-3Ulsan Hyundai FC
7 aug. 2021K Liga 1Ulsan Hyundai FC2-1Gangwon FC
12 mai 2021K Liga 1Gangwon FC2-2Ulsan Hyundai FC
1 mar. 2021K Liga 1Ulsan Hyundai FC5-0Gangwon FC

