Etapa 12
Twente vs Ajax Pronostic și Sfaturi de Pariuri
De Grolsch Veste, Enschede
Pronosticurile noastre: Remiză (45%); Peste 2.5; Ambele echipe: Da.
Cea mai bună miză
Selecția noastră
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
ÎncredereSfaturi de pariere
TwenteRemizăAjax
Rezultat
Ajax
45%
Total goluri
Peste 2.5
64%
Ambele echipe marchează
Da
64%
Dublă șansă
Remiză/Afara
90%
Cotele actualizate la fiecare oră
Ponturile recalculat la fiecare 2 ore
Blocat cu 2 ore înainte de start
Analiză de experți
Analiza în pregătire
Expertul nostru revizuiește ultimele statistici, forma și cote pentru acest meci. Analiza completă va fi disponibilă în curând.
Statistici Cheie
4Remize
10
3.37Medie Goluri
63%Ambele Echipe Marchează
74%Peste 2.5
4 apr. 2026Ajax1-2Twente
26 oct. 2025Twente2-3Ajax
18 mai 2025Ajax2-0Twente
10 nov. 2024Twente2-2Ajax
14 apr. 2024Ajax2-1Twente
Întrebări Frecvente
Cine va câștiga Twente vs Ajax?
Modelul nostru prezice Ajax cu 45% încredere pe baza formei actuale, a istoricului și a analizei statistice.
Vor marca ambele echipe în Twente vs Ajax?
Ambele echipe marchează: Da (64% încredere).
Este dubla șansă X2 un pariu bun pentru Twente vs Ajax?
Pronosticul nostru de dublă șansă este X2 cu 90% încredere — acoperă două rezultate cu risc redus.
Câte goluri în Twente vs Ajax?
Ne așteptăm la Peste 2.5 goluri (64% încredere), pe baza statisticilor ofensive și defensive.
Când și unde se joacă Twente vs Ajax?
Twente vs Ajax are loc pe 8 nov. 2026 la De Grolsch Veste.
Informații suplimentare
Golgeteri principali
D. RotsMijlocaș
1Goluri
D. WeidmannMijlocaș
1Goluri
Asistențe
R. ZerroukiMijlocaș
1Asistențe
S. ØrjasæterMijlocaș
1Asistențe
Cartonașe
D. RotsMijlocaș
10
Golgeteri principali
A. OuazaneAtacant
1Goluri
J. MokioMijlocaș
1Goluri
J. BrandtMijlocaș
1Goluri
Asistențe
Caio HenriqueFundaș
1Asistențe
T. ArokodareAtacant
1Asistențe
M. GodtsAtacant
1Asistențe
Cartonașe
A. OuazaneAtacant
10
Lucas RosaFundaș
10
A. BouwmanFundaș
10
D. KlaassenMijlocaș
10
Y. RegeerMijlocaș
10
Formă Detaliată & Meciuri Recente
VEVDV
10Jucat
6Victories
2Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2 |
| Proc. de Victorie % | 60% |
| Goluri/Meci | 2.9 |
| Medie Goluri | 1.9 |
| Medie Concediate | 1 |
| Ambele Echipe Marchează | 60% |
| Fără goluri primite | 30% |
| Nu a marcat | 10% |
Meciuri Recente
22 oct.Vla Lincoln Red Imps4-1
18 oct.Dvs Utrecht1-2
15 oct.Vvs FC Thun1-0
10 oct.Ela Fortuna Sittard1-1
20 sept.Vvs PSV Eindhoven3-2
EEDVV
10Jucat
6Victories
2Remize
2Înfrângeri
| Puncte/Meci | 2 |
| Proc. de Victorie % | 60% |
| Goluri/Meci | 4.6 |
| Medie Goluri | 3.1 |
| Medie Concediate | 1.5 |
| Ambele Echipe Marchează | 80% |
| Fără goluri primite | 20% |
| Nu a marcat | 0% |
Meciuri Recente
22 oct.Vvs Atalanta2-0
18 oct.Vla Groningen5-2
15 oct.Dla HNK Hajduk Split1-2
10 oct.Evs NEC Nijmegen1-1
19 sept.Evs Excelsior2-2
Istoricul Întâlnirilor
Statistici de Pariuri
| Metrică | Valoare |
|---|---|
| Total Meciuri | 19 |
| Medie Goluri | 3.37 |
| Ambele Echipe Marchează | 63% |
| Peste 2.5 Goluri | 74% |
| Peste 1.5 Goluri | 84% |
Goluri pe Echipa
| Echipa | Total | Medie |
|---|---|---|
| Twente | 24 | 1.26 pe meci |
| Ajax | 40 | 2.11 pe meci |
Fără goluri primite
| Echipa | Fără goluri primite |
|---|---|
| Twente | 2 (11%) |
| Ajax | 6 (32%) |
4 apr. 2026EredivisieAjax1-2Twente
26 oct. 2025EredivisieTwente2-3Ajax
18 mai 2025EredivisieAjax2-0Twente
10 nov. 2024EredivisieTwente2-2Ajax
14 apr. 2024EredivisieAjax2-1Twente
17 sept. 2023EredivisieTwente3-1Ajax
28 mai 2023EredivisieTwente3-1Ajax
9 feb. 2023Cupa KNVBTwente0-1Ajax
14 ian. 2023EredivisieAjax0-0Twente
13 feb. 2022EredivisieAjax5-0Twente
22 aug. 2021EredivisieTwente1-1Ajax
14 ian. 2021EredivisieTwente1-3Ajax
5 dec. 2020EredivisieAjax1-2Twente
1 dec. 2019EredivisieTwente2-5Ajax
11 feb. 2018EredivisieAjax2-1Twente
2 dec. 2017EredivisieTwente3-3Ajax
12 mar. 2017EredivisieAjax3-0Twente
11 dec. 2016EredivisieTwente1-0Ajax
1 mai 2016EredivisieAjax4-0Twente

